(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
ممنون از جوابتون،
البته وایمکسه و الان هم 2 تا از 5 تا آنتنش پره.....
باید یک فکری به حالش بکنم.
ببخشید یک سوال دیگه : هر ساعت چقدر ترافیک مصرف میکنه؟ آنچارتد 3

فک کنم بیشتر بازیها 80 - 70 مگ نمی دونم

( وایمکس = زباله ) !

best player

کاربر سایت
Jul 22, 2012
160
چه بد نیست این پینگ عالیه میتونی به راحتی انلاین بازی کنه پینگت واقعا عالیه من پینگم 230 هستش راحت دارم هر بازی رو انلاین بازی میکنم

---------- نوشته در 01:01 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:56 PM ارسال شده بود ----------

تو killzone 2 بعد از sign in و تا synching clients پیش میره اما وارد بازی نمیشه و error 5021 میگیره؟؟
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

---------- نوشته در 11:23 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:22 AM ارسال شده بود ----------

تو killzone 2 بعد از sign in و تا synching clients پیش میره اما وارد بازی نمیشه و error 5021 میگیره؟؟
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ببین به نظر من killzone2 رو بیخیال شو چون سروراش افتضاح ضعیف شدن تو برو با یه بازی دیگه مثل mw3 یا resistance3 امتحان کن اگه تو اونا مشکلی نبود مطمئن باش مشکل از killzone2 هستش از همین الان هم میتونم بگم 90 درصد مشکل از سرورهای killzone2 هست.دیگه killzone2 واسه انلاین به درد نمیخوره.

OldSolidSnake

کاربر سایت
Jun 3, 2012
67
نام
پوریا
از کاربر kane بسیار تشکر بعد یه سوال داشتم من میزان دانلود ماهیانه ام 8gb بعد من برام مشکلی پیش نمی آید با این حجم و سوال دوم اینترنت شما که به راحتی بازی می کنید چه میزان دانلود ماهیانه داره؟

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
از کاربر kane بسیار تشکر بعد یه سوال داشتم من میزان دانلود ماهیانه ام 8gb بعد من برام مشکلی پیش نمی آید با این حجم و سوال دوم اینترنت شما که به راحتی بازی می کنید چه میزان دانلود ماهیانه داره؟

وظیفه بود

برای آنلاین بازی کردن این کارها رو بی زحمت بکنید تا بهتون بگم

اول بگید از چه شرکتی می گیرید ؟! چه سرعتی ؟! چه حجم ماهیانه ـی دارید !

در روز چقدر می خواید بازی کنید ؟! ( بر حسب ساعت )

یه پینگ از 4.2.2.4 بگیرید ( روشش رو تو پست های بالا گفتم ) و بهم بگید چقدره پینگش !

best player

کاربر سایت
Jul 22, 2012
160
یاد سوالات تستی افتادم

1 و 2 !

پ.ن : 1 یعنی آمریکا - 2 یعنی اروپا !
یعنی اگه بازی ها رجین 1و2 باشن راحت تر میشه انلاین بازی کرد؟
یه سوال دیگه اونم اینه که چه فرقی داره که مثلا ما با wired میخواهیم به اینترنت کانکت بشیم تنظیماتشو رو اتوماتیک بزاریم یا کاستم(automatic,custom)؟

آخرین ویرایش:

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300
نام
xerxes
من به تازگی سرویس پلاس پلی استیشن نتورک روی یکی از اکانتهام خریدم
ایا راهی هست به کل بازیهای مجانی که برای پلاس اومده دسترسی پیدا کرد؟

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
من به تازگی سرویس پلاس پلی استیشن نتورک روی یکی از اکانتهام خریدم
ایا راهی هست به کل بازیهای مجانی که برای پلاس اومده دسترسی پیدا کرد؟

اگه از قبل پلاس کرده بودین و پلاستون تموم شده بود الان می تونستید اون بازی های اون دوره و این دوره رو رایگان دریافت کنید ولی اگر اولین باره پلاس انجام می دید دیگه نمی تونید از بازی هایی که دوره های قبل برای اعضای پلاس رایگان اومدن استفاده کنید، البته برای استفاده از بازی های دوره های قبل حتما باید اون بازی ها به دانلود لیستتون رفته باشند .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر