(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,027
نام
میثم
اره
اخه حدود 5 تومن با US تفاوت قیمت داره
جفتشون هم به دلار حساب میشه....
مثلا اگه بخوای بازی بخری us بهتره ...چون بعضی بازیها هستن که قیمتشون تو uae بیشتره
کلا استور us بهتره
ولی از اونجا که اکثرا بازیهاشون ریجن 2 برای خرید dlc و اینا از کارت امارات یا uk استفاده میکنن.....

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,610
نام
defective pixel
من بازیم ریجن 2ه.
الان اگه یه اکانت بگیرم که توش DLC بازیه من باشه . هر بار میخوام بازی رو انجام بدم باید با اون اکانت ساین این کنم ؟
کلا اگه با یه اکانت بازی بخریم باید برای اجرایه بازی اکانت ساین این باشه ؟

TRUE WARRIOR

کاربر سایت
Aug 24, 2009
555
من با یک اکانت پلاس گرفتم(روی اکانت فرعی روی یوزر اول دستگاه)،لینک دانلود بازی های مجانی روی یوزر دوم دستگاه(اکانت اصلیم) هم اومده؛می تونم روی اکانت دوم اجراشون کنم؟تروفی ها رو میده؟

arash_4249

کاربر سایت
Jul 19, 2012
6
سلام و خسته نباشيد
من online pass code فيفا12 رو وارد ميكنم كه بازي رو اكتيو كنم اما ميگه اشتباهه،مگه همون كدي كه تو پك بازي گذاشتن رو نبايد وارد كنيم؟اگه ممكنه راهنمايي كنيد،ممنون

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
سلام و خسته نباشيد
من online pass code فيفا12 رو وارد ميكنم كه بازي رو اكتيو كنم اما ميگه اشتباهه،مگه همون كدي كه تو پك بازي گذاشتن رو نبايد وارد كنيم؟اگه ممكنه راهنمايي كنيد،ممنون

ریجن بازی ( مثلا 2 ـه ) باید اکانتتون هم ریجن 2 باشه یعنی انگلیس مثلا

در غیر این صورت ..

برید یه اکانت که به ریجن بازی تون می خوره بسازید ...

arash_4249

کاربر سایت
Jul 19, 2012
6
ریجن بازی ( مثلا 2 ـه ) باید اکانتتون هم ریجن 2 باشه یعنی انگلیس مثلا

در غیر این صورت ..

برید یه اکانت که به ریجن بازی تون می خوره بسازید ...

من اينا رو از كجا بايد بفهمم؟ و آيا ميشه تو يه دستگاه دو يا چند تا اكانت ساخت؟

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
بله میشه تو قسمت یوزر یه آیدی جدید باز کنید از اونجا برید Sign Up Playstation Network برید

زمانه ساختن اکانت کشور رو کجا زدید ؟!

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
فكر كنم ريجن 3 باشه،يه آيكون مربع مشكي كه توش كره ي زمين سفيد كسيدن و بالاي كره نوشته 3 ،همينه؟

آره همینه
خوب شما مشکلت همین جاست شما باید یه اکانت فرغی بسازی و اکانت هم باید ریجن 3 باشه یعنی مثلا هنگ هنگی و یا منطقه ای آسیایی به عیراز کشورهای عربی

arash_4249

کاربر سایت
Jul 19, 2012
6
آره همینه
خوب شما مشکلت همین جاست شما باید یه اکانت فرغی بسازی و اکانت هم باید ریجن 3 باشه یعنی مثلا هنگ هنگی و یا منطقه ای آسیایی به عیراز کشورهای عربی

از كمك هر دو نفرتون ممنونم،خيلي لطف كردين عزيزان

Brox

کاربر سایت
Jul 11, 2008
512
نام
قدرت
سلام
من همین چند ساعت پیش آپ دیت 4.21 رو با خود ps3 دانلود کردم ولی از وقتی که دانلود شده دیگه به psn وصل نمیشه و ارور 80710723 رو میده . چه اتفاقی افتاده ؟ ممنون میشم راه نمایی کنی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر