(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
PSN یه قسمتی برای فروش فیلم داره به نام Video Store،چرا تو هیچ دستگاهی من این قسمت رو نمیبینم.یه بار شانسی رو دستگاه خودم یکی دو روز اومد.یعنی تو شاخه ی video در منو هم یه گزینه یplaystation storeمیاد.اما دوباره رفت و نیس شد. کسی نمیدونه داستانش چیه؟
دستگاهت ریجن چنده ؟

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
درود بر همگی ...

دوستان اگر یه Online Pass داشته باشم ریجن 3

یه بازی Region 2 ...

چه طور میشه Online Pass رو روی دستگاه اوکی کرد ؟! یعنی اکتیو کرد که بشه آنلاین زد ؟!

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
درود بر همگی ...

دوستان اگر یه Online Pass داشته باشم ریجن 3

یه بازی Region 2 ...

چه طور میشه Online Pass رو روی دستگاه اوکی کرد ؟! یعنی اکتیو کرد که بشه آنلاین زد ؟!

نمی شه کاریش کرد اگه بازی ریجن یک بود شاید می شد .
میشه .. جوابش رو از داداشم گرفتم

{ The Phenom }

جواب : یه اکانت ریجن 3 میسازی توش کد رو می زنی تو ریجن 2 بازی می کنی !
یعنی با اکانت ریجن 3 بازی ریجن دو رو پس آنلاین فعال می کنی !؟

آخرین ویرایش:

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
دستگاهت ریجن چنده ؟

دستگاه که ریجن 2 هست ولی به اون ربطی نداره!

---------- نوشته در 09:24 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:21 PM ارسال شده بود ----------

احتمالا سونی اینو داره تست میکنه ببینه چجوری میتونه به بهترین شکل راهش بندازه بعد همگانیش کنه

نه . خیلی وقته راه افتادهوتازه جدید ترین و به روز ترین فیلم ها هم توش میاد.اما نمیدونم اینجا داستانش چیه که نمیاد.احتمالا همونی که حامد جان گفت:شاید شیلتره و پرتش بسته شده.
اما اگه شیلترم باشه دلیلی نداره که آیکونش تو منو نباشه.

---------- نوشته در 09:25 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:24 PM ارسال شده بود ----------

این سرویس ها برای ما شیلتره .... پورت هاش بسته شده.

حامد جان اگه *****م باشه حاقل آیکونش که باید باشه؟؟؟

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
وقتی عضو پلاس شدم و بازیهایی که واسه پلاس رایگانند رو دانلود کردم بعد از اینکه مدت عضویتم تموم شد اون بازیهایی که دانلود کردم چی میشن؟

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
وقتی عضو پلاس شدم و بازیهایی که واسه پلاس رایگانند رو دانلود کردم بعد از اینکه مدت عضویتم تموم شد اون بازیهایی که دانلود کردم چی میشن؟

من فکر کنم هنوز باقی بمانند فقط نمیتونی اجراشون کنی دیگه !

Mativ

کاربر سایت
Jun 5, 2009
843
یسری بازی های خاص بعد از اتمام پلاس میشه اجرا کرد ولی اکثرا بعد از اتمام پلاس دیگه نمیشه اجرا کرد تا وقتی که دوباره چلاس بشی و اون وقت دوباره میتونی اجراشون کنی

m!ds

کاربر سایت
Jul 23, 2007
155
من دستگاه رو کپی خور کردم البته خودم نکردم کس دیگه ای کرده واسه همین نمی دونم چی به چیه.فقط می دونم 3.55_ه.الان می خوام برم psn میگه باید اپدیت کنی.کلا می خوام re4 hd رو دانلود کنم.الان اپدیت کنم مشکلی پیش نمیاد؟از حالت کپی خور هم دربیاد مشکلی نداره فط این re4 hd رو من بازی کنم قبل مُردن:d

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
سلام داداش ها :d خوبید ببخشید یک سوال داشتم الان من سه اکانت دارم که دوتای ان ها بزور ایجاد کردم .
رجین 2 امارات {اکانت اصلی همه چیم و زندگیم تو همین هست}
رجین 3 ژاپن {فقط تا حالا کد جهاد 3 limited edition رو فعال کردم چون رجین 3 بود و بعدش تو اکانت اصلیم بازی کردم}
رجین 1 آمریکا {فقط تا حالا کد twisted metal limited edition رو فعال کردم چون رجین 1 بود بعدش تو اکانت اصلیم بازی کردم}
خوب میرسیم سر اصل مطلب من میخواهم PLAYSTATION +

بگیرم 1 ساله بنظرتون توی کدام اکانتم بگیرم کدوم اکانت بازی های خوب رو FREE و یا با قیمت خوب و آیتم های بیشتری میده من میدونید چرا این سوال رو پرسیدم چون دیدم توی اکانت اولم بازی DEUS EX HUMAN REVOLUTIOM مجانی بود ولی توی اکانت های دیگرم بازی های دیگر مجانی بود ولی من یک جواب قطعی میخوام و من ازشما دوستان پرسیدم چون میدونم تجربه بالاتربی نسبت به من دارید آیا کلا PLAYSTATION + بگیرم ؟
و اگر بگیرم در کدام اکانتم بگیرم ؟

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
سلام داداش ها :d خوبید ببخشید یک سوال داشتم الان من سه اکانت دارم که دوتای ان ها بزور ایجاد کردم .
رجین 2 امارات {اکانت اصلی همه چیم و زندگیم تو همین هست}
رجین 3 ژاپن {فقط تا حالا کد جهاد 3 limited edition رو فعال کردم چون رجین 3 بود و بعدش تو اکانت اصلیم بازی کردم}
رجین 1 آمریکا {فقط تا حالا کد twisted metal limited edition رو فعال کردم چون رجین 1 بود بعدش تو اکانت اصلیم بازی کردم}
خوب میرسیم سر اصل مطلب من میخواهم PLAYSTATION +

بگیرم 1 ساله بنظرتون توی کدام اکانتم بگیرم کدوم اکانت بازی های خوب رو FREE و یا با قیمت خوب و آیتم های بیشتری میده من میدونید چرا این سوال رو پرسیدم چون دیدم توی اکانت اولم بازی DEUS EX HUMAN REVOLUTIOM مجانی بود ولی توی اکانت های دیگرم بازی های دیگر مجانی بود ولی من یک جواب قطعی میخوام و من ازشما دوستان پرسیدم چون میدونم تجربه بالاتربی نسبت به من دارید آیا کلا PLAYSTATION + بگیرم ؟
و اگر بگیرم در کدام اکانتم بگیرم ؟

Ps+ اگه ميخواي بگيري به نظر من همون ريجن يك بگيري بهتره (خودم ١سالو نيم اروپا داشتم زياد خوب نبود نسبت به ريجن يك)

JAvAD14

کاربر سایت
Feb 28, 2011
635
نام
جواد
سلام
من یه ps3 گرفتم یکسری بازی مثل lbp2 massefect 3 infaomus2روش هست که دانلود نشده 13 روز پلاسش مونده حالا از کجا بفهمم کدوم بازی برای پلاس هست و بعد 13 روز بلا استفاده است؟؟

اگه روی یه یوزری کد بازی خریده باشیم بعد اون یوزرو حذف کنیم کد اون بازی میمونه یا میره؟

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
سلام اگه بخوام کد انلاین برای bf3 region3بخرم باید psn card خاصی بخرم یا psn card با psn card فرقی نداره؟
BF 3 شما چه ریجنی هست ؟

سلام
من یه ps3 گرفتم یکسری بازی مثل lbp2 massefect 3 infaomus2روش هست که دانلود نشده 13 روز پلاسش مونده حالا از کجا بفهمم کدوم بازی برای پلاس هست و بعد 13 روز بلا استفاده است؟؟

اگه روی یه یوزری کد بازی خریده باشیم بعد اون یوزرو حذف کنیم کد اون بازی میمونه یا میره؟

شما از کجا مطمئنی که نسخه کامل بازی ها رویش هست یا اینکه Complet هستند ؟
تنها راهش اینه که بازی ها رو دانلود کنی ، بعد نصب رویشون مثلث رو بزنی و توی information ببنی Expire Time ـشون تا چه تاریخی است.

JAvAD14

کاربر سایت
Feb 28, 2011
635
نام
جواد
BF 3

شما از کجا مطمئنی که نسخه کامل بازی ها رویش هست یا اینکه Complet هستند ؟
تنها راهش اینه که بازی ها رو دانلود کنی ، بعد نصب رویشون مثلث رو بزنی و توی information ببنی Expire Time ـشون تا چه تاریخی است.
منظورتون اینه که بازی ها دمو هستند؟
اخه یکسری بازی ها free هستند فقط تو مدت پلاس استفاده میشه یکسری هم تخفیفی هستند!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر