(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

Snake Solid

کاربر سایت
Nov 19, 2011
386
نام
古い蛇
سلام
من می خوام اکانت آمریکا باز کنم ولی تو قسمت آدرس از خودم هر چی منویسم قبول نمی کنه,کسی آدرس آمریکا داره یه لطفی بکنه و بده بهم
ممنون بی شم

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
ps3 plus یه جورایی شبیه live gold ایکس باکسه ؟!؟

خیر اصلا و ابدا !

PsPlus کلی بازی و dlc و .. تخفیف میده و مجانی میده ( مجانی بودن خوده آنلاین بازی کردن هم که به کنار )

گلد ایکس باکس یعنی فقط می تونی آنلاین بازی کنی !

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
چه جوری میشه psplus شد ؟ بازی های ps2 هم میشه دانلود کرد اون موقع ؟

وقتی وارد PSN شدی بعد وارد فروشگاه که شدی نوشته پلاس روش که کلیک کردی بعد قیمت رو برات میاره
بعضی از بازی های پلی2 برای پلی3 امده همش نیستند آنهای هستند که معروفند

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,027
نام
میثم
اقا من ps3 رو از حالت خاموش شدن اتوماتیک دراوردم ولی باز بعد از 1 ساعت خاموش میشه .....جالب اینکه وقتی بازی برای اپدیت گذاشته بودم بعد از دانلود کردن 1gig خاموش شده بود و گند زد به ترافیک ما....
کسی میدونه جریان چیه ....تو مخی شده برام:d
فکر کنم بعد از اخرین اپدیت اینجوری شده....

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
PSN یه قسمتی برای فروش فیلم داره به نام Video Store،چرا تو هیچ دستگاهی من این قسمت رو نمیبینم.یه بار شانسی رو دستگاه خودم یکی دو روز اومد.یعنی تو شاخه ی video در منو هم یه گزینه یplaystation storeمیاد.اما دوباره رفت و نیس شد. کسی نمیدونه داستانش چیه؟

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
PSN یه قسمتی برای فروش فیلم داره به نام Video Store،چرا تو هیچ دستگاهی من این قسمت رو نمیبینم.یه بار شانسی رو دستگاه خودم یکی دو روز اومد.یعنی تو شاخه ی video در منو هم یه گزینه یplaystation storeمیاد.اما دوباره رفت و نیس شد. کسی نمیدونه داستانش چیه؟

احتمالا سونی اینو داره تست میکنه ببینه چجوری میتونه به بهترین شکل راهش بندازه بعد همگانیش کنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر