(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

JAvAD14

کاربر سایت
Feb 28, 2011
635
نام
جواد
من با اکانت امارات بازی میکردم الان میخوام با اکانت امریکا بازی کنم اکانت امریکا مشکلی نداره??از نظر پینگ و ...
یه ادرس امریکا هم لطف کنید

یه سوال دیگه هم دارم بلک اپس چقدر اپدیت داره برای انلاین میارزه بخرمش ؟هنوز سروراش پرن؟

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
یه سوال دیگه هم دارم بلک اپس چقدر اپدیت داره برای انلاین میارزه بخرمش ؟هنوز سروراش پرن؟
ابدیت بلک اپس نمی دونم ولی از نظر سرور در صورت داشتن اینترنت مطلوب سرورهای سری بازی های کال اف دیوتی در بخش چند نفره همیشه پر هست .الان سرورهای modern warfer 1 هم پر هست من خودم بازی می کنم چه برسه به بلک اپس .

asmail

کاربر سایت
Sep 10, 2010
1,060
نام
...
ابدیت بلک اپس نمی دونم ولی از نظر سرور در صورت داشتن اینترنت مطلوب سرورهای سری بازی های کال اف دیوتی در بخش چند نفره همیشه پر هست .الان سرورهای modern warfer 1 هم پر هست من خودم بازی می کنم چه برسه به بلک اپس .
منظور از مطلوب چی هست؟
یعنی سروراش کمی کیفیت پایینی دارند؟که باید با اینترنت "مطلوب"جای خالیش رو پر کنیم؟

La-Li-Lu-Le-Lo

کاربر سایت
Mar 9, 2012
925
نام
30avash
وصل نمیشه ! فکر نکنم مشکل از طرف سونی باشه
حتما چون من به هیچ عنوان مشکلی ندارم.
برای انلاین میارزه بخرمش ؟هنوز سروراش پرن؟
از نظر پر بودن سرور ها که مشکلی نداره اما به پای MW2 نمیرسه....
ولی عنوان خوبی هست.

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,205
نام
محمد
بهترین سروری که تا الان دیدم مال Resistance 3 بوده . در عرض 5 ثانیه هم پیدا میکنه و هم Join میده . مثل سگ میمونه . حتی مواقعی که نتم پکیده بود و پینگ یاهوم رو 600-700 بود میرفتم بازی میکردم بدون هیچ Lag و Delay ـیی . اگه دنبال مالتی پلیر خیلی عالی . شلوغ و سرور سگی میگردین بهترین گزینست به نظرم :D Jaw Dropping ـه سرور بازی . خودتون توش میمونین . فجیه قویه :D

Snake Solid

کاربر سایت
Nov 19, 2011
386
نام
古い蛇
سلام
بازیهای رایگانی تو PSN هست برا دانلود؟کسی می دونه؟؟؟؟
اگه هست میشه لطفا اسم چند تا بازی خوبو بگید؟؟؟منظورم بازی آرکید هستش
ممنون

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
سلام
بازیهای رایگانی تو PSN هست برا دانلود؟کسی می دونه؟؟؟؟
اگه هست میشه لطفا اسم چند تا بازی خوبو بگید؟؟؟منظورم بازی آرکید هستش
ممنون
هیچ بازی رایگان آرکیدی نیست جز ترایال که برا تست بازی می زارن که اگه خوشت اومد باید پول بدی بخری .

آخرین ویرایش:

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen
Psn مشكلي نداره كه:)وصله

نکنه تو خارج از ایران زندگی میکنی صادق جان ؟ :d واسم سئوال هست که همش بدون مشکل داری bf3 بازی میکنی بعد ما با هزارتا مشکل 1 ساعت بازی میکنم آخرش 2 تامون فریز میشه یکی دیکه وصل نمیشه یکیم قهر میکنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر