(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
داداش منم مبین نتم 1 مگابایت ،pes2012 ،واقعا سرعت داغونه اصلا نمیشه بازی کرد مشکل از مملکته! حالا اینترنت 2مگ میکنم ببینم چی میشه
پينگ شما چنده ، الان من مشكلي ندارم پينگم هم ١٧٠ يا ١٨٠ هست ( از شهراد سرويس ميگيرم) Bf3 رو راحت بازي ميكنم

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen
پينگ شما چنده ، الان من مشكلي ندارم پينگم هم ١٧٠ يا ١٨٠ هست ( از شهراد سرويس ميگيرم) Bf3 رو راحت بازي ميكنم

صادق بیا جاتو با من عوض کن :d والا تا میریم توو بازی ریسپان نمیکنه تا یک بیاد نزدیکمون نشونه رو بگیره بعد تصویر میاو و بله هد شات شدی رفت
یا ریسپان شدی ولی نمیزاره تکون بخوری میبینی یه نارنج داره همینجور تب میخحوره میاد سمتت یکی هم داد میزنه رینی , ولی ما ک نمیتونیم تکون بخریم میریم هوا :d

کلا نمیشه بازی کرد , شاید اون کسایی که توو بازی بهشون فحش میدیم یه همچین مشکل داشته باشن بنده خدا ها :d

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
پینگه منم همون حدوداس شایدم کمتر اما امشب به زور تونستم 2 دست pes بزنم
وقتی تو pes دنبال یه یوزر دیگه میگرده خیلی طول میکشه که پیدا کنه بعد که کانکشکن چک میکنه دوباره میگرده یه چند نفری میانو میرن تا شانس یار باشه و یکیو اوکی کنه بریم بازی نمیدونم چه مرگشه بقیه جاها معقول وقتیم وارد بازی میشه خوبه اما اونجا باید با ps3 درد دل کنم ازش خواهش کنم تا بیاد :d

reza0090

کاربر سایت
Oct 24, 2011
74
نام
رضا
صادق بیا جاتو با من عوض کن :d والا تا میریم توو بازی ریسپان نمیکنه تا یک بیاد نزدیکمون نشونه رو بگیره بعد تصویر میاو و بله هد شات شدی رفت
یا ریسپان شدی ولی نمیزاره تکون بخوری میبینی یه نارنج داره همینجور تب میخحوره میاد سمتت یکی هم داد میزنه رینی , ولی ما ک نمیتونیم تکون بخریم میریم هوا :d

کلا نمیشه بازی کرد , شاید اون کسایی که توو بازی بهشون فحش میدیم یه همچین مشکل داشته باشن بنده خدا ها :d
اقا من مشکلم اوکی شد دیشب با عجایب 7 گانه توسنتم اصلا بدون هیچ گونه لگی بازی کنم اصلا بدون هیچ لگی اصلا انگاری خودم سرور بودم خیلی خفن و عالی بود حسابی خر کیف شدم و لذت بردم و واقعا حال داد انشاا.... نصیب همتون بشه راستی من زنگ زدم شرکت مشکلم رو گفتم درست شد تو هم زنگ بزن شرکت اوکی می کنن من کلا با اعصاب خوردی حرفیدم یارو آشنا در اومد آبروم رفت تو با ارامش حرف بزن اشنا نبود بعد.:d

FreeGamer

کاربر سایت
Sep 17, 2011
248
نام
آزاد
سلام من چند روزیه سرعت اینترنتم خیلی اومده پایین دیگه دارم دیوونه میشم اگه بگم خندتون میگیره
سرعتم از صبا نت 512 هست . وقتی میخوام برم تو سایت گوگل باید 5 دقیقه صبر کنم آخه من اعتراضمو به کی بگم؟ راهی هست به این مسیولین اعتراض کرد؟
تو سایت speed test نمیره که بخوام بذارم ببین
سرعت دانلود با IDM به یک کیلو بایت نمیرسه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)x)x)x
------------------------
ماله کدوم شرکتو بگیرم
صبا نت حرومت باشه اون پولاییروکه ریختم تو حلقت.

baris manco

کاربر سایت
Oct 12, 2010
809
نام
فرهاد
سلام منم یه مشگل عجیب دارم...sign in که نمیشه هیچ..رفتم تو network seeting..بعدش رفتم همون کارایی که بره پیدا کردن مودم(چون من بی سیم وصل میشم) کردم مودمم پیدا کردم بعدش cheking netwok connectionتو اونجا بعد نیم ساعت ارور میده میگه your ip...timed out..همچین چیزی اولین باره تو عمرم دیدم!!!کس میدونه چی شده؟بیست بارم امتحان کردم بازم نشد

baris manco

کاربر سایت
Oct 12, 2010
809
نام
فرهاد
مشگل من اینه دوستان دیگه چجوری بگم:D
cpmi194mxw4h3keszaxf.jpg

بعد از 5 دیقه صبر این یکی مییاد:D
3ljaj1yx2s3gko1u1z1.jpg

baris manco

کاربر سایت
Oct 12, 2010
809
نام
فرهاد
والا آقا صادق همیشه من تو 5 ثانیه مودمو به PS3میشناسوندم بد 7 ثانیه میرفتم PSN...نمیدونم چرا مودمو وقتی که میشناسه یعدش این جوری میشه جدیدا!!!من به هیچی مودم هم دست نزدم عین هر روزشه..از نت هست فک کنم....امکانش نیست با کابل هم تست کنم

Optimus Prime

کاربر سایت
Sep 18, 2011
1,245
نام
ALEX
سلام منم یه مشگل عجیب دارم...sign in که نمیشه هیچ..رفتم تو network seeting..بعدش رفتم همون کارایی که بره پیدا کردن مودم(چون من بی سیم وصل میشم) کردم مودمم پیدا کردم بعدش cheking netwok connectionتو اونجا بعد نیم ساعت ارور میده میگه your ip...timed out..همچین چیزی اولین باره تو عمرم دیدم!!!کس میدونه چی شده؟بیست بارم امتحان کردم بازم نشد

یبار مودم رو Reset کن و از اول تنظیمش کن.
Mac Address رو هم دستی بده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر