(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
من یک کدو از اکانت یکی دانلود میکنم بعد میرم تو اکانت خودم میرم برای انلاین میزنه کد دانلود شده ولی اکتیو نمیشه دلیلش چی میتونه باشه
کد برای بازی بت*فیل* هستش در ضمن اکانت ها و بازی هم رجین 2 هست !!
دلیلش چیه؟

اگه منظورت بتل لاگ هست اون کد باید تو اکات خودت زده بشه تا فعال بشه .

smht_62

کاربر سایت
Aug 11, 2009
72
نام
حسن
قاعدتا نبايى مشكلى باشه. من خودم بازيم ريجن ٢ بود ولى اكانتم ١ و چون كد با اكانتم فعال نميشد مجبور شدم اكانت ريجن ٢ بسازم و كد رو زدم و دانلود كردم و با اكانت ريجن ١ آنلاين ميزنم و بتل لاگ هم كار ميكنه.

Sent from my iPad using Tapatalk HD

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen
پینگ و سرعت خوبه ولی بازی پر لگه
3 دقیقه اول مشکلی نیست ولی بعدش دیگه جز لگ چیزی دیده نمیشه
منم به فکر فروش افتادم , چه کنیم دیگه

Amir_Fahrenheit

کاربر سایت
Jun 3, 2006
125
نام
امیر
دوستان اینترنت من مشکل پیدا کرده باز و سرعت پایینه!! آنلاین رو تست نکردم هنوز که ببینم اوضاع چجوریه...

کسی به مشکل خورده؟ یا فقط اینترنت من 6 میزنه؟!:-/

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
دوستان من آپدیت جدید رو ریختم ولی وقتی میخوام به PSN وارد بشم یه صفحه میاد که هیچ چیزی توش نیست !
یعنی احساس میکنم از همون فرمهایی هست که بعد آپدیت سونی میده ولی اینجا اصلا باز نمیشه ! کنسول هم فریز نمیکنه میتونم راحت خاموشش کنم ولی اون صفحه نمیاد و من Sign Out میشم !
کسی میدونه چیکار باید بکنم ؟

cesar

کاربر سایت
Aug 7, 2006
37
برای من بتل پر از لگ شده ،یا مپ رو لود نمیکنه یا وقتی می کنه از زیادی لگ نمیشه بازی کرد .
ماهی 60 تومن پول اینترنت میدی 400 تومن پول دستگاه رو میدی 100تومن پول بازی رو میدی آخرم نمی تونی بازی کنی
واقعا برای نسل خودم متاسفم

baris manco

کاربر سایت
Oct 12, 2010
809
نام
فرهاد
برای من بتل پر از لگ شده ،یا مپ رو لود نمیکنه یا وقتی می کنه از زیادی لگ نمیشه بازی کرد .
ماهی 60 تومن پول اینترنت میدی 400 تومن پول دستگاه رو میدی 100تومن پول بازی رو میدی آخرم نمی تونی بازی کنی
واقعا برای نسل خودم متاسفم
تکبیر:D ما هم که صبح خودمونو کشتیم یه دست فیفا مثل مرد بزنیم نشد که نشد اکثر بای هام 3 هیچ به نفع طرف شده به خاطر مشگل لگ:(

reza0090

کاربر سایت
Oct 24, 2011
74
نام
رضا
با سلام!!!
این چند روزه وضعیت نت خیلی خرابه من تا 2 روز پیش راحت می تونستم بازی کنم الان ترکیده این بازی اصلا نمیشه هیچ کاریش کرد آقا اینجا کسی مبین نت داره اگه داره بیاد منو راهنمایی کنه این چرا اینقدر داغونه 1 مگ سرعت ولی وارکرافت(دوتا) نمیشه اصلا درست بازی کرد باهاش کسی راهنمایی داره دمش گرم بیاد بگه.
فرهاد منم مثل تو شدم یه فیفا 10 نابود داریم اونم اومدم بازی کنم که زد کلا نابود کرد چهار تا تف آب دار کردم رفتم کپیدم.:d

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
با سلام!!!
این چند روزه وضعیت نت خیلی خرابه من تا 2 روز پیش راحت می تونستم بازی کنم الان ترکیده این بازی اصلا نمیشه هیچ کاریش کرد آقا اینجا کسی مبین نت داره اگه داره بیاد منو راهنمایی کنه این چرا اینقدر داغونه 1 مگ سرعت ولی وارکرافت(دوتا) نمیشه اصلا درست بازی کرد باهاش کسی راهنمایی داره دمش گرم بیاد بگه.
فرهاد منم مثل تو شدم یه فیفا 10 نابود داریم اونم اومدم بازی کنم که زد کلا نابود کرد چهار تا تف آب دار کردم رفتم کپیدم.:d

داداش منم مبین نتم 1 مگابایت ،pes2012 ،واقعا سرعت داغونه اصلا نمیشه بازی کرد مشکل از مملکته! حالا اینترنت 2مگ میکنم ببینم چی میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر