(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

Amir_Fahrenheit

کاربر سایت
Jun 3, 2006
125
نام
امیر
میگم کابل اینترنت رو باید از توی لوله ی گاز صادراتیمون رد کنیم بره اونور,که دیگه کشتی که کشتیه, تانک هم جرات نکنه بره نزدیکش که قطع بشه!!!:d

اما واقعا اینترنتمون (چرا توهین میکنی؟!!) اینترنتشون به درد خودشون میخوره.. " فکر کنم واسه عید نوروز هم تا 5 فروردین اینترنت اینجوری باشه(چون تعطیله!!:d)

13 فروردین هم قطع میکنن که مردم برن بیرون و از طبیعت لذت ببرن! آخه اونموقع کسی از اینترنت استفاده نمیکنه که (حرف مسئولین محترم)!!:d "

واقعا که ... =((

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
اگه HTTPS رو ببندند که سایتهای بانکی نباید باز بشن!!! پس چطور اونها باز میشن؟!(قسمت اینترنتی و الکترونیکی):-/
اون دفعه همين كار رو كردن سايت بانك ها خراب شد اما بعدش فكر كنم مشكلش براي بانك ها درست كردند الان هم شما هيج جا نميتوني log in كني

Amir_Fahrenheit

کاربر سایت
Jun 3, 2006
125
نام
امیر
چی بگم والا..

به قول آرش جان پس لرزه هاشه!!#:-s

از جون اینترنت چی میخوان خدا میدونه! کاری هم نمیکنند که بهتر بشه ها..همیشه بدتر میشه

والا کل دنیا اینترنتش پیشرفت میکنه مال اینا پسرفت! همینه که از آخر اولیم دیگه! به لطف مسئولین محترم البته!!

espartan

کاربر سایت
Oct 20, 2010
47
الان واقعا نمی دونم چه کلملتی رو بگم اخه.......................................................
سرویس شدیم با ایت نت .............................
دیروز شب کم کم شروع به ترکیدن کرد و الان دوباره ترکید
الان تو xbl هم نمیشه sign in شد یا میشه؟

Amir_Fahrenheit

کاربر سایت
Jun 3, 2006
125
نام
امیر
دوباره قطع شد psn ؟ آخه من نمیدونم کل ایران به psn چه ربطی داره؟؟؟؟

عزیز فقط PSN نیست

یکسری از سایت ها,شبکه ها,بانکها و ... از پورت HTTPS استفاده میکنند که امنیت بیشتری نسبت به پروتکل HTTP داره و درکل امنیتی هست که اینجا جایی نیست برای باز کردن این مطلب

وقتی دولت این پورت رو مسدود میکنه نه تنها PSN بلکه هر سایتی که از این پورت استفاده میکنه مسدود میشه مثل Gmail

Juggernut

کاربر سایت
Feb 13, 2012
6
نام
امیر
عزیز فقط PSN نیست

یکسری از سایت ها,شبکه ها,بانکها و ... از پورت HTTPS استفاده میکنند که امنیت بیشتری نسبت به پروتکل HTTP داره و درکل امنیتی هست که اینجا جایی نیست برای باز کردن این مطلب

وقتی دولت این پورت رو مسدود میکنه نه تنها PSN بلکه هر سایتی که از این پورت استفاده میکنه مسدود میشه مثل Gmail
الان گناه من چی هست که نمیتونم تو Psn -
sign in شم?

I AM XBOX

کاربر سایت
Sep 3, 2006
1,097
نام
نیما
دیگه کلا باید بیخیال psn شد(اینا به psn کاری ندارن کل v p n هارو بستن که پورت یه سریشون با psn یکیه به خاطر همین psn پر)
دیگه هیچ وقت مستقیم نمیشه به psn وصل شد
پیگیری هم کردم گفتن 25بهمن تو مخابرات دسگاههای جدید گذاشتن(که خدا میدونه چه کوفتی گذاشتن)
اوضا خیلی بیریخت شده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر