(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
اگر ریجن هاشون یکی باشه مشکلی نداره اجرا میشه. البته یکی از کدهای اضافه ای که توی Resistance 3 Special Edition هستش فکر کنم برای دمو Star Hawk باشه!
اگر اشتباه نکنم!

star hawk چي هست داود جان ؟ مده يا خودش يه بازيه ؟

...Sahand...

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,282
سلام من یه سوال دارم هرچی تلاش می کنم کانکت بشم ارور 80710723 میده ... فقط از من اینطوریه ؟!

به به , آقا میلاد شما BC هم هستی ؟ :d

امروز دوباره بعضی از ISP های ترکیدن , سراسریه , البته اکثزا دارن بازی می کنن ولی بازم اینترنت با اینترنت فرق میکنه , من خودم فقط با یکی از نت هام می تونم On شم .

m_x20008

کاربر سایت
Jul 5, 2008
85
به به , آقا میلاد شما BC هم هستی ؟ :d

امروز دوباره بعضی از ISP های ترکیدن , سراسریه , البته اکثزا دارن بازی می کنن ولی بازم اینترنت با اینترنت فرق میکنه , من خودم فقط با یکی از نت هام می تونم On شم .

به,چطوری :d ؟ آزه میدونم ,نمیدونی کی درست میشه؟ بیشتریا دارند بازی میکنن ولی من که همیشه بد شانسم !

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
حالت عادیه ! جداً ؟ حتماً من خیلی بدشانسم :d لیست دوستان بعد 15 دقیقه لود میشه خودشم خیلیا رو وضعیت آفلاین و آنلاین نمیزنه ! :d
همین که به سرورای یه بازی وصل شه 5 دقیقه نمیکشه کلاً از PSN پرت میشی بیرون !:d اگه امشب درست نشه نصف شبی حال پارس آنلاین رو میگیرم:d

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,481
ما هم بازی میکنیم با چه وضعیتی یا رو رو melee میکنم تو انچارتد بعد از این ه منو کشت میمیره یه خط هم پینگ ندارم باز قبلنا یکی دو خط داشتیم

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
من یه هفتس یه دست درست COD نزدم :| ، این چند روز که اینترنت واسه بقیه درست بود ISP من سنگ تموم گذاشته بود !
الان هم که حامد میگه دوباره گند زدن .
خدایا این چه کشوریه [2]

...hadi

کاربر سایت
Jan 27, 2011
132
نام
Hadi
به لطف خدا دیروز غروبی رفتیم داخل psn
یه 5 دست بازی کردیم دیدیم یه دفه قطع شد دیگه هم نرفت داخل چون اینترنت هارو به گا داده بودن
بعد شب ساعت 1 اینا فکر کنم وصل شد حالا هر چی زدم اصلا و ابدا نرفت داخل psn
خدایا برس به داد ماااااااااااااااااااااااااااا کلافه شدم)x)x

...hadi

کاربر سایت
Jan 27, 2011
132
نام
Hadi
این error مسخره هنوزم دامن گیره ماست ولمون نمیکنه80710723
دانلود میکنه ولی هر کاری میکنم sign نمیشه که نمیشه)x کسی میدونه کی درست میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟