(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

• Thread starter Thread starter Nima
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سلام من یه سوال دارم هرچی تلاش می کنم کانکت بشم ارور 80710723 میده ... فقط از من اینطوریه ؟!

به به , آقا میلاد شما BC هم هستی ؟ :d

امروز دوباره بعضی از ISP های ترکیدن , سراسریه , البته اکثزا دارن بازی می کنن ولی بازم اینترنت با اینترنت فرق میکنه , من خودم فقط با یکی از نت هام می تونم On شم .

به به , آقا میلاد شما BC هم هستی ؟ :d

امروز دوباره بعضی از ISP های ترکیدن , سراسریه , البته اکثزا دارن بازی می کنن ولی بازم اینترنت با اینترنت فرق میکنه , من خودم فقط با یکی از نت هام می تونم On شم .

به,چطوری :d ؟ آزه میدونم ,نمیدونی کی درست میشه؟ بیشتریا دارند بازی میکنن ولی من که همیشه بد شانسم !

حالت عادیه ! جداً ؟ حتماً من خیلی بدشانسم :d لیست دوستان بعد 15 دقیقه لود میشه خودشم خیلیا رو وضعیت آفلاین و آنلاین نمیزنه ! :d
همین که به سرورای یه بازی وصل شه 5 دقیقه نمیکشه کلاً از PSN پرت میشی بیرون !:d اگه امشب درست نشه نصف شبی حال پارس آنلاین رو میگیرم:d

ما هم بازی میکنیم با چه وضعیتی یا رو رو melee میکنم تو انچارتد بعد از این ه منو کشت میمیره یه خط هم پینگ ندارم باز قبلنا یکی دو خط داشتیم

من یه هفتس یه دست درست COD نزدم :| ، این چند روز که اینترنت واسه بقیه درست بود ISP من سنگ تموم گذاشته بود !
الان هم که حامد میگه دوباره گند زدن .
خدایا این چه کشوریه [2]

به لطف خدا دیروز غروبی رفتیم داخل psn
یه 5 دست بازی کردیم دیدیم یه دفه قطع شد دیگه هم نرفت داخل چون اینترنت هارو به گا داده بودن
بعد شب ساعت 1 اینا فکر کنم وصل شد حالا هر چی زدم اصلا و ابدا نرفت داخل psn
خدایا برس به داد ماااااااااااااااااااااااااااا کلافه شدم)x)x

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or