(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
وصل میشه اما نه لیست دوستان میاد ! :d نه میره استور ! :d تروفی رو هم تا 90 % Sync میکنه ! :d Account Management هم نمیره :d
سراغش نروید که با روح و روانتون بازی خواهد کرد :d

...Sahand...

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,282
يعني فرندهارو بپاكيم؟:d
من 90 تا فرند دارم بپاكمشون ناراحت ميشن:d

نه نمیشه اصلا , چون فرند ها کاملا باید لود شن بعد del کنی وگرنه گیر می کنه , من فعلا با اون یکی اکانتم که 4 تا فرند داره بازی می کنم

ff24

کاربر سایت
May 4, 2009
16
نام
hadi
من از دیروز صبح به راحتی تونستم تو PSN لوگین شم:d اما از 90 تا از دوستام هیچ کدوم نمیتونن.:(( خودمم موندم . online هم میتونم بازی کنم اما تنهایی حال نمیده .PSN الان درست شبیه شهر ارواحه>:)

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
من از دیروز صبح به راحتی تونستم تو PSN لوگین شم:d اما از 90 تا از دوستام هیچ کدوم نمیتونن.:(( خودمم موندم . online هم میتونم بازی کنم اما تنهایی حال نمیده .PSN الان درست شبیه شهر ارواحه>:)

با تنظیمات PPPoE پلی استیشن رو به نت وصل کردی ؟

من وقتی با تنظیمات PPPoE به PSN وصل می شم(جدیدا) هیچ کدوم از دوستان رو بالا نمی یاره ! مجبورم حتما با PC شِر کنم.

جالبه صبح ها خیلی راحت B3 می شه بازی (برای من) ولی شب که می شه کلا PSN می ترکه برام .

آخرین ویرایش:

RUSS

کاربر سایت
Apr 27, 2007
43
نام
رسول
دوستان زیاد خودشونو ناراحت نکنن!
این چند روزه یه کشتی می خواد با لنگرش اینترنتمونو پاره کنه!
ایشالا از شنبه درست میشه! نگران نباشید.

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,027
نام
میثم
دوستان زیاد خودشونو ناراحت نکنن!
این چند روزه یه کشتی می خواد با لنگرش اینترنتمونو پاره کنه!
ایشالا از شنبه درست میشه! نگران نباشید.
جریان از این قراره که چند تا کوسه که خیلی بی اعصاب و گرسنه هم بودن زدن نصفی از کابل اینترنت رو خوردن
اینکه الان داره نصفه نیمه کار میکنه اینترنت به خاطر این بود
البته من اینجا شخصا از طرف کوسه ها از شما معذرت می خوام ....نفهمی کردن
امان از دست این کوسه ها:d

...hadi

کاربر سایت
Jan 27, 2011
132
نام
Hadi
دوستان من واسه من هنوزم ساین نمیشه که نمیشه اعصابم بهم ریخته اسیدی نمیدونم چه کار کنم
بابا یاهو با ایمیلم امروز صبح باز میشه حتی با سایت هم میتونم ساین خوده psnبشم ولی با ps3نمیتونم ساین بشم حتی استور هم نمیاد
خدایا به داد ما برس اینقده عصبی هستم که سرم داره میترکه ...
فکر کنم......
نه بابا تقصیر این کوسه های بی تربیته... این دفعه حرفه ای شده ایمیلا رو گاز گرفته)x

JAvAD14

کاربر سایت
Feb 28, 2011
635
نام
جواد
دوستان من واسه من هنوزم ساین نمیشه که نمیشه اعصابم بهم ریخته اسیدی نمیدونم چه کار کنم
بابا یاهو با ایمیلم امروز صبح باز میشه حتی با سایت هم میتونم ساین خوده psnبشم ولی با ps3نمیتونم ساین بشم حتی استور هم نمیاد
خدایا به داد ما برس اینقده عصبی هستم که سرم داره میترکه ...
فکر کنم......
نه بابا تقصیر این کوسه های بی تربیته... این دفعه حرفه ای شده ایمیلا رو گاز گرفته)x
منم نمیتونم برم
ولی خیلی ریلکس دارم ریاضی میخونم)x:o )x

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
والا امروز صبح تونستم چند ساعت با خیال راحت بازی کنم ولی الان دوباره وضعیت افتضاح شده.
نمیدونم واسه چی اینهمه شل کن سفت کن از خودشون درمیارن.یهو بزنن کل نت رو از بیخ و بن قطع بکنن خیال خودشون و بقیه رو راحت کنن:(.

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
خب درست شد بلاخره خدارو شکر داشتیم ضربه مغزی میشدیم کم کم!
واسه اکثریت درست شده نمیدونم چرا یه سری باز مشکل دارن
بریم ps2 بخریم:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر