(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

M▲LL B▲SH

کاربر سایت
Nov 14, 2011
19
نام
فرهاد
آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Dysphoria

hamed_1989

کاربر سایت
Jun 30, 2008
329
نام
حامد
یکی لینک این آپدیت 4 رو میذاره ریجن 3 باشه:D مرسی حالا اگه بره ریجن 2 شو دان کردم چیمیشه مگه؟!:D

لینک ریجن 3.
http://djp01.ps3.update.playstation...52419374ba45a3d4a2b2dface2594140/PS3UPDAT.PUP

اصولا بهتر هست ریجن هماهنگ با دستگاه خودتون رو دانلود کنید ولی اگه با ریجن دیگه هم آپدین کنید مشکلی پیش نمیاد.

ARMIN3DX

کاربر سایت
Aug 22, 2010
204
نام
Arm!n
سلام.
شما هم وقتی از Video Unlimited استفاده میکنید میگه کشورتون حق استفاده نداره؟
بله . با فندق شکن وصل شو اونوقت کشورت حق استفاده رو دارا میشه :d

• Like
Reactions: 4th

kami_jon

کاربر سایت
Dec 2, 2011
4
سلام دوستان من بعد از وصل شدن بیسیم به اینترنت وقتی سایت های فارسی رو باز میکنم حروف جدا و به صورت در هم نشون میده مثلا سلام رو م ا ل س نشون میده چجوری درستش کنم؟

یه سوال دیگه اینکه من میخوام یه جوری با هک multiman تروفی هام رو آپدیت کنم و پس اس ان اکانت بسازم چجوری میشه؟میشه هک رو پاک کنم و دستگاهو آپدیت کنم کارامو انجام بدمو بهد به ورژن 3.55 برگردونم تا هکش کنم؟
اگه قبلا" این سوالو کردن اگه میشه لینکشو بدین
شرمنده اگه سوالام مربوط به اینجا نمیشه راهنمایی کنید کارم گیره به جونه بچم

u.T.a

کاربر سایت
Oct 28, 2006
1,493
نام
امین
سلام دوستان من بعد از وصل شدن بیسیم به اینترنت وقتی سایت های فارسی رو باز میکنم حروف جدا و به صورت در هم نشون میده مثلا سلام رو م ا ل س نشون میده چجوری درستش کنم؟

یه سوال دیگه اینکه من میخوام یه جوری با هک multiman تروفی هام رو آپدیت کنم و پس اس ان اکانت بسازم چجوری میشه؟میشه هک رو پاک کنم و دستگاهو آپدیت کنم کارامو انجام بدمو بهد به ورژن 3.55 برگردونم تا هکش کنم؟
اگه قبلا" این سوالو کردن اگه میشه لینکشو بدین
شرمنده اگه سوالام مربوط به اینجا نمیشه راهنمایی کنید کارم گیره به جونه بچم

کلا فونت فارسی ساپورت نمیشه
همچین امکانی نیست که شما هم هک کرده باشی هم سینک کنی!!!
بعد آپدیت به فریمور 4 هم امکان بازگشت به فریمور پایینتر نیست!

u.T.a

کاربر سایت
Oct 28, 2006
1,493
نام
امین
خوب عزیز اگه هک رو پاک کنم و آپدیت کنم اتفاقی نمیوفته؟قلف شه؟میتونم بعدش از امکانات آنلاین استفاده کنم؟

هیچ اتفاقی نمیوفته
فقط دیگه امکان اجرای بازی کپی رو ندارین
کار خاصی نمیخواد انجام بدین کافیه آپدیت ۴ رو دانلود کنین و کنسول رو آپدیت کنین
تمام برنامه ها و سیو های مربوط به هک هم پاک کنین
بعد با خیال راحت میتونین کانکت بشین و اکانت بسازین

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
دوستان من برخي مواقع كه بعد از كلي زور زدن و چندين بار ساين كردن توي PSN بالاخره ساين مي شم همين كه مي رم داخل يه بازي سريع شوت مي شم بيرون
كسي مي دونه مشكل از كجاست
الان بيشتر از يه هفته است هر موقع مي خوام برم PSN هي تايم اوت مي ده مرده شور اين ISP ام رو ببرن يه روز درست مي شه روز بعد خراب

Last Outlaw

کاربر سایت
Dec 2, 2011
204
نام
Omid
سلام. من تو اسفند ماه پارسال PS3 خریدم و از همون اول موقع آنلاین بازی کردن خود کار از PSN خارج میشد دستگاهم و ارور " 80028ED6 error " رو دریافت میکردم و خیلی اذیت میشدم. اما بعد از اینکه PSN هک شد و بعد از 40 روز برگشت دیگه مشکلم خود به خود حل شد و دیگه این ارور رو دریافت نکردم تا همین 3 روز پیش...3 روز که خیلی این ارور رو دریافت میکنم و مثل یه کاووس شده واسم که بعد از 6 ماه برگشته...لطفا اگه میتونید کمک کنید ممنون...80028ED6

u.T.a

کاربر سایت
Oct 28, 2006
1,493
نام
امین
دوستان من برخي مواقع كه بعد از كلي زور زدن و چندين بار ساين كردن توي PSN بالاخره ساين مي شم همين كه مي رم داخل يه بازي سريع شوت مي شم بيرون
كسي مي دونه مشكل از كجاست
الان بيشتر از يه هفته است هر موقع مي خوام برم PSN هي تايم اوت مي ده مرده شور اين ISP ام رو ببرن يه روز درست مي شه روز بعد خراب

سلام. من تو اسفند ماه پارسال PS3 خریدم و از همون اول موقع آنلاین بازی کردن خود کار از PSN خارج میشد دستگاهم و ارور " 80028ED6 error " رو دریافت میکردم و خیلی اذیت میشدم. اما بعد از اینکه PSN هک شد و بعد از 40 روز برگشت دیگه مشکلم خود به خود حل شد و دیگه این ارور رو دریافت نکردم تا همین 3 روز پیش...3 روز که خیلی این ارور رو دریافت میکنم و مثل یه کاووس شده واسم که بعد از 6 ماه برگشته...لطفا اگه میتونید کمک کنید ممنون...80028ED6

تو این هفته این مشکل زیاد بود
کلا آخر ماه میلادی و با آپدیت استور این مشکل پیش میاد
من هم این هفته ارور زیاد داشتم ولی با آپدیت به ۴ حل شد
آپدیت کردید تست کنید؟

Last Outlaw

کاربر سایت
Dec 2, 2011
204
نام
Omid
من آپدیتم تا دیروز 3.72 بود سرچ کردم واسه آپدیت جدید 3.73 رو پیدا کرد...آپدیت رو نصب کردم دیروز خوب بود مشکلی نداشت اما امروز دوباره...واسه اپدیت جدید دوباره سرچ کردم اما نوشت اخرین آپدیت نصب هست رو سیستم ...چطوری مال من 3.73 به بالاتر رو پیدا نمیکنه اما شما 4 رو نصب کردید ؟

u.T.a

کاربر سایت
Oct 28, 2006
1,493
نام
امین
من آپدیتم تا دیروز 3.72 بود سرچ کردم واسه آپدیت جدید 3.73 رو پیدا کرد...آپدیت رو نصب کردم دیروز خوب بود مشکلی نداشت اما امروز دوباره...واسه اپدیت جدید دوباره سرچ کردم اما نوشت اخرین آپدیت نصب هست رو سیستم ...چطوری مال من 3.73 به بالاتر رو پیدا نمیکنه اما شما 4 رو نصب کردید ؟

ریجن کنسولتون چنده؟
آپدیت ۳,۴ روزی هست اومده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر