(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
آقا ما آخرش هم PSN Card امارات پیدا نکردیم ! :D اگه کسی سراغ داره ، یه لطفی بکنه توی PM بهم بگه که اینجا تبلیغ نشه ! بعد اگه کلآ پیدا نشد ، میتونم PSN Card انگلیس بخرم و با یه اکانت دیگه دانلود کنم و بعد با اکانت خودم که امارات هست ازش استفاده کنم دیگه ؟! (برای همین DLC های U3 میخوام)
ای بابا ! :D آره فقط حواست به اون کد بازی مناطق پال باشه موقع خرید DLC که با اون کدی که تو استور UK (توی قسمت توضیحات DLC) درج شده یکی باشه .

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
آره می تونی چون امارات ریجن 2 حساب می شه با یه اکانت uK می تونی خرید کنی بعد تو اکانت امارت استفاده کنی. البته اگه بازیت ریجن 2 باشه دیگه:d
ای بابا ! :biggrin1: آره فقط حواست به اون کد بازی مناطق پال باشه موقع خرید DLC که با اون کدی که تو استور UK (توی قسمت توضیحات DLC) درج شده یکی باشه .
دستتون درد نکنه ! :D
فعلآ که PSN برام پُکیده و هرکاری میکنم وصل نمیشه ! نمیدونین قیمت این Fortune Hunter`s Club توی UK چنده ؟!

تو چرا لقمه رو انقدر پیچش میدی!؟:d
درسته اکانت UK گرونه ولی خب بخر با همون بازی کن دیگه!
خب مرد مومن 20 و خورده ای ساعت با اکانت اصلیم بازی کردم دلم نمیاد ولش کنم ! :D

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
دوستان میخواستم ببینم که آیا من میتونم با بازی ریجن 1 تویه دستگاه ریجن 2 و اکانت uk آنلاین بازی کنم ؟؟؟

آره می تونی آنلاین بازی کنی. ولی آنلاین کد اگه داشته باشه باید تو یه اکانت آمریکایی بزنی استفاده کنی یا بازی ریجن 2ـشو بخری.

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
سوال:
دوستان میخواستم ببینم که آیا من میتونم با بازی ریجن 1 تویه دستگاه ریجن 2 و اکانت uk آنلاین بازی کنم ؟؟؟
جواب(کامل):
آره می تونی آنلاین بازی کنی. ولی آنلاین کد اگه داشته باشه باید تو یه اکانت آمریکایی بزنی استفاده کنی یا بازی ریجن 2ـشو بخری.

ریجن کنسول اصلا مهم نیست فقط باید ریجن بازی با ریجن اکانت یکی باشه

و در صورتی ریجن اکانت با بازی باید بکی باشه که بخواید DLC مربوط به اون بازی رو خریداری کنید . :D

:d............ .

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,027
نام
میثم
دوستان امروز یه اپدیت اومده برای psn من دان کردم و تموم شد .........حالا یه چیزی وقتی که دستگاه رو روشن میکنم اول یه warning میده اونم اینه
before using read product documentation for important information about your health and safety
البته بعدش میره تو منو و مشکلی نیست حالا میخوام بدونم این چیه من نتونستم همرو ترجمه کنم........

u.T.a

کاربر سایت
Oct 28, 2006
1,493
نام
امین
دوستان امروز یه اپدیت اومده برای psn من دان کردم و تموم شد .........حالا یه چیزی وقتی که دستگاه رو روشن میکنم اول یه warning میده اونم اینه
before using read product documentation for important information about your health and safety
البته بعدش میره تو منو و مشکلی نیست حالا میخوام بدونم این چیه من نتونستم همرو ترجمه کنم........

چیز خاصی نیست
یه سری توصیه در مورد استفاده درست و بی خطر از کنسول و رعایت نکات ایمنی در خصوص سلامتی یوزر هست
در کل چیز مهمی نیست

• Like
Reactions: dr.ice

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,027
نام
میثم
چیز خاصی نیست
یه سری توصیه در مورد استفاده درست و بی خطر از کنسول و رعایت نکات ایمنی در خصوص سلامتی یوزر هست
در کل چیز مهمی نیست
خیلی ممنون........فقط میشه کاری کرد که دیگه این نیاد چون هر م.قع که دستگاه رو روشن میکنم میادش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر