(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

u.T.a

کاربر سایت
Oct 28, 2006
1,493
نام
امین
سلام دوستان
من خواستم بپرسم كه اگر يه بازي كامل رو از استور ريجن يك براي دستگاه ريجن دو تهيه كنيم مشكلي پيش نمي ياد ؟

مي دونم PS3 براي بازي فري ريجن ه اما گفتم شايد توي استور قضيه فرق كنه
بعد اين كه مي تونم اگر بازي رو توي پروفايل اصلي خودم هم بازي كنم و اون جا همه بازي كار كنه ؟

نه بعد دانلود و نصب فرقی نمیکنه
این قضیه ریجن و مشکلش در مورد DLC بوجود میاد

• Like
Reactions: NERO 7

Phoenix555

کاربر سایت
Sep 17, 2009
944
نام
شایان
من یک سوال دارم:
من الان میخوام بازی دانلود کنم یه بازی با حجم 1025 رو تو دو ساعت دانلود میکنه ولی وقتی میخوام ابدیت کنم خیلی طول میکشه یعنی یه ابدیت 655 حدود سه چار ساعت طول میکشه!
کسی این مشکل رو داره؟ چون قبلا اینجوری نبود جدیدا اینجوری شده

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
من یک سوال دارم:
من الان میخوام بازی دانلود کنم یه بازی با حجم 1025 رو تو دو ساعت دانلود میکنه ولی وقتی میخوام ابدیت کنم خیلی طول میکشه یعنی یه ابدیت 655 حدود سه چار ساعت طول میکشه!
کسی این مشکل رو داره؟ چون قبلا اینجوری نبود جدیدا اینجوری شده
[h=3]آموزش دانلود بازیها،دموها و پچها از طریق PC[/h]
این مشکلت رو حل میکنه !

baris manco

کاربر سایت
Oct 12, 2010
809
نام
فرهاد
سلام میخاستم بدونم میشه از خود سایته PLAYSTATION..همون سایتی که میریم اکانت خودمون:D ..دوستانمو اد کنم از طریق PC؟؟!! الانم رفتم تو پروفایلم تو قسمت FRIEND اما گزینه ای بره اد کردن پیدا نمیکنم:D!!!
اوا...................:D

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,204
نام
محمد
دوستان من خودم اکانت ریجن 1 دارم ....رفیقم ریجن 2 داره وضعشم توپه همیشه 200 دلار 200 دلار پا حسابش پوله همه چی هم میخره :D... الان من چطوری میتونم از گیم هایی که اون خریده استفاده کنم ؟

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
دوستان من خودم اکانت ریجن 1 دارم ....رفیقم ریجن 2 داره وضعشم توپه همیشه 200 دلار 200 دلار پا حسابش پوله همه چی هم میخره :D... الان من چطوری میتونم از گیم هایی که اون خریده استفاده کنم ؟

Mail و Password ای زو که برای ثبت نام داده بگیر و بعدش اکانتش رو از طریق کنسوله خودت دانلود کن...
بعد از اینکه وارد اکانتش شدی برو تو قسمت Account management و سپس Trasication management اونجا لیست چیزایی که تا الان گرفته رو نوشته بعدش تو هم میتونی اونا رو دانلود کنی.:-b

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر