(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
سلام
اگه من اکانت یکی دیگه رو بخرم میتونم بازی های اونو راحت دان کنم مشکلی بیش نمیاد؟
بازی هایی که برامون شیر شده رو میشه شیر کرد ؟
بعدا اگه اکانتی که خریدمو بفروشم بازی ها میمونه یا باید اکانت باشه تا بشه بازی کرد ؟
بعدا از یه اکانت رو چند تا دستگاه میشه دانلود کرد؟محدودیت داره؟مثلا بسوردمو بدم به رفیقام
آره میتونی استفاده کنی تا وقتی که اون اکانتو تو ps3 داشته باشی یعنی اگه اکانتو پاک کنی فایل که اون اکانت گرفتی غیر قابل استفاده می شن.
کانتو بده یکی دیگه استفاده کنه شر کردن دیگه:d
می تونی بفروشی البته اون شخصی که بهش اکانتو می فروشی ششمین نفری باشه که بخواد ازون فایل استفاده کنه نمی تونه.
فقط شما می تونید یه بازی رو که تو یه اکانت خریدید رو 5تا کنسول دیگه شر کنید.

• Like
Reactions: JAvAD14

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
سلام
دوستان
مگه قرار نبود امروز یهنی 18/10/2011 دمو بازی NFS THE RUN روی شبکه به صورت محدود 1 هفته عرضه بشه؟؟؟
آخه برا 360 اومده روی نت ولی برا PS3 نیومده!!!
همین الان چک کردم نبود
اومد خبر بدید من هم میخوام
ممنون

Criminal

کاربر سایت
Nov 13, 2010
1,652
نام
Arshia
سلام
دوستان
مگه قرار نبود امروز یهنی 18/10/2011 دمو بازی NFS THE RUN روی شبکه به صورت محدود 1 هفته عرضه بشه؟؟؟
آخه برا 360 اومده روی نت ولی برا PS3 نیومده!!!
همین الان چک کردم نبود
اومد خبر بدید من هم میخوام
ممنون

منم همین الان دیدم نیومده برای اکانت ریجین 2 ... ولی برای ریجین 1 آمریکا اومده !
یعنی برای ریجین 2 نمیاد ؟!

kingmammad110

کاربر سایت
Dec 30, 2010
288
نام
محمد
سلام برو بچ من xbox دارم به نظر شما psn بهتره یا xboxlive تو ps3 میشه با بازیهای کپی انلاین بازی کرد بن شدن و این حرفها در کاره یا خیر کلا یه اطلاعات پایه می خواستم ؟

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
سلام برو بچ من xbox دارم به نظر شما psn بهتره یا xboxlive تو ps3 میشه با بازیهای کپی انلاین بازی کرد بن شدن و این حرفها در کاره یا خیر کلا یه اطلاعات پایه می خواستم ؟
سوال مقایسه ای نپرسید اینجا بارها این دو شبکه با هم مقایسه شدن تاپیکشو می تونین پیدا کنین جاش اینجا نیست.

Phoenix555

کاربر سایت
Sep 17, 2009
944
نام
شایان
شما بخوای کپی بازی کنی باید بری لایو چون PSN رو فقط میتونید با بازیای اصلی بازی کنید خوشبختانه

ata_bros

کاربر سایت
Sep 10, 2011
16
دوستان سلام بنده یه ps3 COD balack ops edition گرفتم توش یه کارت first strike هست اما هرچی کدش رو وارد می کنم . وارد نمیشه و پیغام chek your enteris می ده همه مراحل رو از ساپورت us.playstiation پرسیدم درست میرم حروف رو هم مطمعنا درست میزنم اما جواب نمیده!!!
چکار کنم؟!!!!!!

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
دوستان سلام بنده یه ps3 COD balack ops edition گرفتم توش یه کارت first strike هست اما هرچی کدش رو وارد می کنم . وارد نمیشه و پیغام chek your enteris می ده همه مراحل رو از ساپورت us.playstiation پرسیدم درست میرم حروف رو هم مطمعنا درست میزنم اما جواب نمیده!!!
چکار کنم؟!!!!!!
ریجن بازی و ریجن اکانتت رو بگو ! شاید هم خونی ندارن !

Phoenix555

کاربر سایت
Sep 17, 2009
944
نام
شایان
چکار کنم؟!!!!!!
شما اول ریجن بازیت رو ببین بعد برو یه اکانت تو همون ریجن بساز و کد رو تو اون بزن درست میشه

hamid1752

کاربر سایت
May 7, 2010
611
نام
حمیدرضا
من تازه مي خوام وصل بشم psn. خواستم بدونم اكانت با خود ps3 از كجا بايد ساخت؟ و يه سوال ديگه اكانت ريجن 2 و 3 رو چطور ميشه ساخت. ريجن دستگاه من 3 هست ولي هم بازي ريجن 2 دارم و هم ريجن 3.
با تشكر

baris manco

کاربر سایت
Oct 12, 2010
809
نام
فرهاد
سلام میخاستم بدونم میشه از خود سایته PLAYSTATION..همون سایتی که میریم اکانت خودمون:D ..دوستانمو اد کنم از طریق PC؟؟!! الانم رفتم تو پروفایلم تو قسمت FRIEND اما گزینه ای بره اد کردن پیدا نمیکنم:D!!!

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
سلام دوستان
من خواستم بپرسم كه اگر يه بازي كامل رو از استور ريجن يك براي دستگاه ريجن دو تهيه كنيم مشكلي پيش نمي ياد ؟

مي دونم PS3 براي بازي فري ريجن ه اما گفتم شايد توي استور قضيه فرق كنه
بعد اين كه مي تونم اگر بازي رو توي پروفايل اصلي خودم هم بازي كنم و اون جا همه بازي كار كنه ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر