(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
دوستان من فعلا پول ندارم بازی بخرم:(
می خواستم ببینم نظرتون در مورد home و free realism چی هست؟
بازی مجانی دیگه ای که به درد بخور باشه چی سراغ دارید؟
:(
کسی هست بتلفیلد1943 رو با من شیر کنه؟

AMIR MGS

کاربر سایت
Feb 3, 2010
35
نام
امیرحسین
من نمیدونم بگم دقیق کدوم رو بخری فقط در مورد home این نظر رو بهت بدم که خیلی خیلی عالی و قشنگ هست واقعا عالی هست ولی بدیش این هست که هر تکونی که میخوای بخوری باید کلی دانلود کنی من میخواستم توی خونم مبل بزارم باید کلی دانلود میکردم میخواستم از در خونه برم بیرون با بقیه حرف بزنم کلی دانلود داشت میخواستم توی فضای سبزش به یه تلویزون بزرگ نگاه بکنم باید دانلود میکردم خیلی خیلی دانلود داره البته برای کسایی که واقعا سرعت دانلودشون زیاد هست مثلا 120 اینا خیلی راحت و خوب هست اما ماها زیاد نمیتونیم نهایت لذت رو ببریم اگه بخوای داخل مغازه هم شی دانلود داره اگر اینترنت پر سرعت هست و سرعت دانلود هم خیلی عالی هست برو بگیر دانلود کن

• Like
Reactions: Ἁlireza

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
بچه ها من می خوام یه اکانت جدید تو پی اس ان بسازم الان می رم برای ساخت این ارور رو می ده ! کی درست می شه ؟ از دیروز تا حالا اینجوریه :|

Site Maintenance Notice​
The server is currently down for maintenance.​
We apologize for the inconvenience. Please try again later.​
メンテナンスのお知らせ​
現在、サーバーのメンテナンス中です。​
大変申し訳ございませんが、しばらくしてから再度接続してください。

βehdad

کاربر سایت
Feb 3, 2010
1,179
نام
بهداد
بچه ها من می خوام یه اکانت جدید تو پی اس ان بسازم الان می رم برای ساخت این ارور رو می ده ! کی درست می شه ؟ از دیروز تا حالا اینجوریه :|

Site Maintenance Notice​
メンテナンスのお知らせ​
現在、サーバーのメンテナンス中です。​
اه اه اه سایتش که بیشتره موقع ها اینطوری
تو 1هفته من میخوام تروفی هامو ساینس کنم هی این میاد
امشب هم از ساعت 12 باید خود Store اینطوری بشه تا آپدیت شه

• Like
Reactions: .:Pouria:.

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,204
نام
محمد
این ایرادی که میگین میگیره واسه ساخت اکانت جدید درست نمیشه حالا حالا ها .. یه 2-3 هفته ای هست اینطوریه(شایدم بیشتر) ... فقط از طریق خود ps3 میتونین اکانت بسازین یا Reset password کنین .. سایت یه مشکل امنیتی داشته خیلی وقته بستن این بخشش رو .

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300
نام
xerxes

Site Maintenance Notice​
メンテナンスのお知らせ​
現在、サーバーのメンテナンス中です。​

برا من این مشکل پیش اومد یک بار با کامپیوتر
اما بعدش که رفتم با خود ps3 ساختم حل شد
با خود ps3 بساز

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
اقا من يه سوال دارم
جريان اين كد زدن ها هست خوب بايد كد بازي اي كه مي زنيم با ريجن اكانت هم خواني داشته باشه يعني ريجن بازي با اكانت بخونه و همچنين مي گن اگر بازيت با منطقه اكانتت نخوند يه پروفايل ديگه رو PS3 باز مي كني و يه اكانت توي منطقه مربوط به بازي درست مي كني كد رو مي زني بعد مي ري توي پروفايل خودت بازي مي كني

خوب حالا سوالم اينه كه درسته ؟ بعد سر تروفي و اين جور چيز هاي انلاين مشكلي پيش نمي ياد به اسم همون اكانت اصلي خودمون مي ريم توي بازي ؟

Criminal

کاربر سایت
Nov 13, 2010
1,652
نام
Arshia
اقا من يه سوال دارم
جريان اين كد زدن ها هست خوب بايد كد بازي اي كه مي زنيم با ريجن اكانت هم خواني داشته باشه يعني ريجن بازي با اكانت بخونه و همچنين مي گن اگر بازيت با منطقه اكانتت نخوند يه پروفايل ديگه رو PS3 باز مي كني و يه اكانت توي منطقه مربوط به بازي درست مي كني كد رو مي زني بعد مي ري توي پروفايل خودت بازي مي كني

خوب حالا سوالم اينه كه درسته ؟ بعد سر تروفي و اين جور چيز هاي انلاين مشكلي پيش نمي ياد به اسم همون اكانت اصلي خودمون مي ريم توي بازي ؟

آره درسته .. هیچ مشکلی هم برای گرفتن تروفی نداره .. با اسم همون اکانت اصلی یا همون اکانتی که باهاش بازی میکنی هم توی بازی هستید .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر