(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

afk.dante

کاربر سایت
Nov 20, 2008
188
نام
امیر فرجاد
دوستان من black ops ام region 2 و bles 01031 هستش و کردیت کارت ام مال آلمانه و اکانتم آمریکاس (خر تو خر ) چی کار کنم dlc می خوام کمک کنید لطفا

afk.dante

کاربر سایت
Nov 20, 2008
188
نام
امیر فرجاد
دوستان من black ops ام region 2 و bles 01031 هستش و کردیت کارت ام مال آلمانه و اکانتم آمریکاس (خر تو خر ) چی کار کنم dlc می خوام کمک کنید لطفا
نه تو را خدا انقدر جواب ندید خسته میشید بابا اینجا چرا اینجوری شده یک زمانی پست می زاشتی 5 دقیقه بعد 4 تا جواب زیرش بود!

AMIR MGS

کاربر سایت
Feb 3, 2010
35
نام
امیرحسین
ببین میگی بازیت ریجن 2 هست درسته؟
کردیت کاردت هم که مال المان هست درسته؟
اکانت که انلاین باهاش بازی میکنی امریکا هست؟
خوب برو یک اکانت ریجن 2 (اکانت المان بساز) و بعدش مشخصات کردیت کارت رو وارد کن و هرچی میخوای برای black ops ریجن 2 که داری بخر و بعدش وقتی خریدی نصب هم شد برو توی اکانت امریکات و با اون انلاین بزن

afk.dante

کاربر سایت
Nov 20, 2008
188
نام
امیر فرجاد
ببین میگی بازیت ریجن 2 هست درسته؟
کردیت کاردت هم که مال المان هست درسته؟
اکانت که انلاین باهاش بازی میکنی امریکا هست؟
خوب برو یک اکانت ریجن 2 (اکانت المان بساز) و بعدش مشخصات کردیت کارت رو وارد کن و هرچی میخوای برای black ops ریجن 2 که داری بخر و بعدش وقتی خریدی نصب هم شد برو توی اکانت امریکات و با اون انلاین بزن
ساختم آلمان را ولی زده بود که نسخه بازی نمی خوره bles 01031 هست مال من اون یک چیز دیگه زده بود

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
وقتي مي خري يه 7...8 تايي لينك دانلود ميره تو ليست دانلودات...ببين بازي دقيقا چيه ..روي باكس زده bles چنده....بايد اون شماره رو بذاري دانلود...

afk.dante

کاربر سایت
Nov 20, 2008
188
نام
امیر فرجاد
وقتي مي خري يه 7...8 تايي لينك دانلود ميره تو ليست دانلودات...ببين بازي دقيقا چيه ..روي باكس زده bles چنده....بايد اون شماره رو بذاري دانلود...
مطمئنی‌؟ یک دفعه نخرم بعد ورژرن هایی بیاد که مال من توش نباشه میخوام امشب بگیرم ها !‍

cesar

کاربر سایت
Aug 7, 2006
37
سلام خدمت دوستان
من Battlefield 3 Beta رو دانلود کردم و دارم بازی می کنم
زمانی هم که نسخه کاملش بیاد می خوام بخرمش
اگر پایه آنلاین هستید ( فقط BF3 ) اکانت زیر رو ADD کنید :
xX_HOJAT_Xx

AMIR MGS

کاربر سایت
Feb 3, 2010
35
نام
امیرحسین
داداشی میدونم خیلی از بازی خوشت اومده ولی صبر کن bf3 تاپیک خودش رو داره و اونجاها باهم قرار میزارند نسخه ی اصلی بازی بیاد همه میخرند و حتی فکر کنم یک تاپیک جامعی هم بزنند براش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر