(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

βehdad

کاربر سایت
Feb 3, 2010
1,179
نام
بهداد
سینک هستش :D
هـــــی بهداد :d
اين ريفرش كجا هستش؟
0wl0hj961eipajwn9l9.jpg

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
نام
Arash
آقا من امروز هر چی تو سایت PS میخوام اکانتمو آپدیت کنم نمیشه ... آپدیت که میزنم بازم همون تروفی ها و بازی های قبلی رو نشون میده ...

βehdad

کاربر سایت
Feb 3, 2010
1,179
نام
بهداد
آقا من امروز هر چی تو سایت PS میخوام اکانتمو آپدیت کنم نمیشه ... آپدیت که میزنم بازم همون تروفی ها و بازی های قبلی رو نشون میده ...
عکس گیم کارتتو عوض کن باید درست میشه
اگر نشد خودش بعد از یه مدت میشه

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
من گيج شدم!!!بالاخره اكانته انگليس بسازم يا امارات؟؟؟آخه ميگن امارات با بازي ريجن 2 مشكل داره!!!
اگه ممكنه زودتر جواب بدين؟؟؟
یه اکانت آمریکا بساز و یه اکانت اروپا UK .
اکانت امارات هم میتونی بسازی! هر کدوم از اکانتها رو فقط باید توی یه پروفایل وارد کنی.

phoenixx

کاربر سایت
Jul 19, 2010
486
نام
بهراد
تنظیماتت رو بگو !( DNSدستی یا اتو ، IPدستی یا اتو؟!)
همه چی روی auto هستش...
توی فروم playstation نوشته بود که UPnP رو توی مودم فعال کن و firewall رو خاموش کن که این کارا رو کردم و یکمی الان بیشتر میتونم بمونم (حدود 30 min :d) و بعدش دوباره...

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
سلام .
اگر ps3 ـمون جیلبریک شده باشه ، میشه اگه بازی اورجینال داشته باشیم آنلاین بازی کنیم ؟

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
همه چی روی auto هستش...
توی فروم playstation نوشته بود که UPnP رو توی مودم فعال کن و firewall رو خاموش کن که این کارا رو کردم و یکمی الان بیشتر میتونم بمونم (حدود 30 min :d) و بعدش دوباره...
نمیدونم والا دیگه مشکل از چیه ! :D
سلام .
اگر ps3 ـمون جیلبریک شده باشه ، میشه اگه بازی اورجینال داشته باشیم آنلاین بازی کنیم ؟

نه ، به محض اینکه آنلاین بشی ، بن ! :D البته برای آنلاین بازی کردن باید آخرین ورژن رو بریزی که آخرین ورژن باعث میشه که کپی‌خوریت بپره !!!

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen
همه چی روی auto هستش...

یه نگاه توو تنظیمات ps3 network بنداز که پرو *سی و upnp خاموش باشه حتما

alolo_persian

کاربر سایت
Jul 22, 2009
148
نام
alolo
آقا من پسورد جدیدمو بعد ار اینکه psn درست شد رو یادم رفته !!! الان هرچی تو سایت ps میزنم forget password میزنه این سرویس خرابه!!!
از توی خود ps3 هم ماه تولد میخواد که من یادم نمیاد :D !!!!!!!!!!!

• Like
Reactions: Ἁlireza

hosein2

کاربر سایت
Jun 11, 2008
55
سلام بچه ها چجوری میشه وایمکس ایرانسلو بین لپ تاپ و PS3 به اشتراک گذاشت(مودم وایمکس USB هست)؟.خیلی ip وdns امتحان کردم ولی نشد.در ضمن ویندوز لپتاپ 7 هستش...لطفا راهنمائی کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر