(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
خوب بالاخره سوني فرستاد دليل بن مارو :

.......

Sign-in ID: mohammad_9874@yahoo.com
Reason: Cheating :d

This email confirms that your account on the PlayStation(R)Network
has been suspended for 1 day :d starting on .

......

اخه يه روز ارزش نداره ... چه كاريه .. اصلا من cheat نزدم ، فقط يه boost مختصر با يكي از دوستان ... البته رفيقم اكانتمم داشت شايد اون يه كاري كرده :d

تا تو باشي اكانتتو ندي به دوستت كيلزون 2رو پلات كنه:))
اصلا اين اكانتا و رنكينگها به چه درد ميخوره؟
من خودم اكانتمو عوض كردم يه نفر كه همه توي اون كلوپه سوپرنفهم هاي زبون نفهم ميشناسيد به من ميگفت ها تو بازي بلد نيست lvl تو نگاه كن ما هم هرچي آيه و قسم كه بابا عوض كرديم قبول نكرد مجبور شديم واسه گل گرفتن دهن اون ds2 رو پلات كنيم :)) كه چشماش 8 تاشد پتهاش(موهاي بدنش)همه فرخوردن و سرتعظيم فرود آورد:d البته ds ex رو هم پلات كردم:d ولي حالا كه فكرشو ميكنم جز اعصاب خوردي و كلاس گذاشتنو فخر فروشي هيچ چيز نداره پلات كردن:d

foxy

کاربر سایت
Apr 17, 2010
362
نام
محمد
تا تو باشي اكانتتو ندي به دوستت كيلزون 2رو پلات كنه:))
اصلا اين اكانتا و رنكينگها به چه درد ميخوره؟
من خودم اكانتمو عوض كردم يه نفر كه همه توي اون كلوپه سوپرنفهم هاي زبون نفهم ميشناسيد به من ميگفت ها تو بازي بلد نيست lvl تو نگاه كن ما هم هرچي آيه و قسم كه بابا عوض كرديم قبول نكرد مجبور شديم واسه گل گرفتن دهن اون ds2 رو پلات كنيم :)) كه چشماش 8 تاشد پتهاش(موهاي بدنش)همه فرخوردن و سرتعظيم فرود آورد:d البته ds ex رو هم پلات كردم:d ولي حالا كه فكرشو ميكنم جز اعصاب خوردي و كلاس گذاشتنو فخر فروشي هيچ چيز نداره پلات كردن:d
ارااادت

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
خوب بالاخره سوني فرستاد دليل بن مارو :

.......

Sign-in ID: mohammad_9874@yahoo.com
Reason: Cheating :d

This email confirms that your account on the PlayStation(R)Network
has been suspended for 1 day :d starting on .

......

اخه يه روز ارزش نداره ... چه كاريه .. اصلا من cheat نزدم ، فقط يه boost مختصر با يكي از دوستان ... البته رفيقم اكانتمم داشت شايد اون يه كاري كرده :d

اههههههههه
کنسولت رو بن کردن ؟؟؟؟
اخه چه دلیل مسخره ای خب حالا یه چیت زدی دیگه !!!!
اینجوری باشه باید کنسول من رو چراغ زرد بفرستن واسش که:d

از بن در اومدی حتما یه امار بده در جریان باشیم!!!!;)

foxy

کاربر سایت
Apr 17, 2010
362
نام
محمد
اههههههههه
کنسولت رو بن کردن ؟؟؟؟
اخه چه دلیل مسخره ای خب حالا یه چیت زدی دیگه !!!!
اینجوری باشه باید کنسول من رو چراغ زرد بفرستن واسش که:d

از بن در اومدی حتما یه امار بده در جریان باشیم!!!!;)
account رو بن كردن ! من چيت نزدم ! دوستمم نميخاسته با كدي چيزي پلاتش كنه ، حالا ازش ميپرسم دقيقشو ميگم :d كلا اون قوانيني كه تيك ميزني و نميخوني هميناس ،ديروز داشتم ميخوندمشون ، نصف دلايل بن كردن به امور Cek30 بر ميگشت و يه چيزاي جالبي هم داشت ، مثلا كشتن هم تيمي ها تو بازي هاي مولتي :d ...
اصولا بايد امشب ساعت 2 در بيام از بن ...

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
account رو بن كردن ! من چيت نزدم ! دوستمم نميخاسته با كدي چيزي پلاتش كنه ، حالا ازش ميپرسم دقيقشو ميگم :d كلا اون قوانيني كه تيك ميزني و نميخوني هميناس ،ديروز داشتم ميخوندمشون ، نصف دلايل بن كردن به امور Cek30 بر ميگشت و يه چيزاي جالبي هم داشت ، مثلا كشتن هم تيمي ها تو بازي هاي مولتي :d ...
اصولا بايد امشب ساعت 2 در بيام از بن ...

عجب قانون باحالی...........
دقیقا اون قسمتی که bold کردم کجای killzone استفاده میشه؟؟؟
اگه به کشتن هم تیمی بود باید میومدن از سونی خونه ی ما رو پلمپ میکردن انقدر یار خودی کشتم....:))

راستی بچه ها کسی socom 4 رو singlesh رو بازی کرده ؟
چه طوریه؟
حالا تو رو قران نیاید بگید اینجا جای online هستا...حسش نبود برم یه تاپیک واسه این موضوع باز کنم.....;)

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
اين كسايي كه هك تروفي بلدن هي پلات ميگيرن سوني هيچكارشون نميكنه=((:(
آخي خيلي نامرديه يه نفر تروفي هارو هك كنه و رنكش بره بالا بعدم هي فخر فروشي كنه كه تو بازي بلدنيستي=((:(

foxy

کاربر سایت
Apr 17, 2010
362
نام
محمد
عجب قانون باحالی...........
دقیقا اون قسمتی که bold کردم کجای killzone استفاده میشه؟؟؟
اگه به کشتن هم تیمی بود باید میومدن از سونی خونه ی ما رو پلمپ میکردن انقدر یار خودی کشتم....:))

راستی بچه ها کسی socom 4 رو singlesh رو بازی کرده ؟
چه طوریه؟
حالا تو رو قران نیاید بگید اینجا جای online هستا...حسش نبود برم یه تاپیک واسه این موضوع باز کنم.....;)
نگفتم كه جايي از كيل زون استفاده ميشه ، قوانين زياده ! اين لينك برو بخون مواردو

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
نگفتم كه جايي از كيل زون استفاده ميشه ، قوانين زياده ! اين لينك برو بخون مواردو

چه قدر جالب بودن قوانین ...
این جزء همون قوانینی هست که چشم بسته تایید کردیم؟؟؟
مخصوصا این یه مورد قانون که خیلی باحاله!!!!:))
Offender either uploaded or created an offensive image either as part of a game or attached to a PM (Private Message).

foxy

کاربر سایت
Apr 17, 2010
362
نام
محمد
acc من unban شد ! اول بن كردن ، بعد از وقتي كه ميل فرستادن يه روز رو حساب كردن ، حدودا 45 ساعتي نبوديم PSN
اين كسايي كه هك تروفي بلدن هي پلات ميگيرن سوني هيچكارشون نميكنه=((:(
آخي خيلي نامرديه يه نفر تروفي هارو هك كنه و رنكش بره بالا بعدم هي فخر فروشي كنه كه تو بازي بلدنيستي=((:(
خوب به هر كسي كه شك داري ميتوني بري تو ليست تروفي هاش زمان گرفتن تروفي ها رو ببيني و اگه تو 5 دقيقه كلي تروفي گرفته ... اينجوري ديگه ...
+
report هم ميشه داد ، اگه كار اشتباه ، خلاف قانون ديدي اطلاع بدي !

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
acc من unban شد ! اول بن كردن ، بعد از وقتي كه ميل فرستادن يه روز رو حساب كردن ، حدودا 45 ساعتي نبوديم PSN

خوب به هر كسي كه شك داري ميتوني بري تو ليست تروفي هاش زمان گرفتن تروفي ها رو ببيني و اگه تو 5 دقيقه كلي تروفي گرفته ... اينجوري ديگه ...
+
report هم ميشه داد ، اگه كار اشتباه ، خلاف قانون ديدي اطلاع بدي !

اين ريپورت دقيقا تو كدوم قسمته من بعضيا رو گزارش بدم:d
قابل توجه بعضيا اگه ميخوان گزارش ندم بايد حق السكوت بديد:))

Shah!n

کاربر سایت
Jul 12, 2009
2,742
نام
شاهین
دوستان من میخوام تو PSN اکانت بسازم . ریجن کنسول 3 هست . حتما باید کشور های آسیایی رو انتخاب کنم ؟
اگه us رو انتخاب کنم میتونم مثلا fifa 11 که ریجنش 2 هست رو آنلاین بازی کنم ؟
ریجن کنسول و بازی و اکانت باید یکی باشه ؟
اگه یه راهنمایی درست و حسابی بکنین ممنون میشم .

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
دوستان من میخوام تو PSN اکانت بسازم . ریجن کنسول 3 هست . حتما باید کشور های آسیایی رو انتخاب کنم ؟

نه اصلا به ریجن دستگاهت ربطی نداره که ریجن دستگاهت چی باشه که شما هم باید اون را بسازی
ریجن دستگاه فقط باری فیلم بلوری دیدند مهمه نه بازی کردند
بله شما میتوانید یک اکانت امریکا بسازی و فیفا را که داری راحت بازی کنی
ولی به نظر من یک سه تایی بساز اکانت و یکشون را اصلی قرار بده بقیه را هم همین جوری بذار برای ادد اونی و یا تمی چیزی
موفق باشی:d

• Like
Reactions: Shah!n

Shah!n

کاربر سایت
Jul 12, 2009
2,742
نام
شاهین
یه سوال دیگه .
سرعت دانلود من تو ps3 خیلی کمه . من تو pc یه فایل 150 مگی رو تو 10 دقیقه دانلود میکنم ولی امروز واسه fifa 11 یه آپدیت 42 مگی رو یک ساعت طول داد تا بگیره . مشکل از کجاست ؟ باید چیکار کنم تا مشکلم حل بشه ؟ در ضمن ps3 از طریق wireless به اینترنت وصله و آنتنش هم 100٪ هست . ممنون.

Mativ

کاربر سایت
Jun 5, 2009
843
یه سوال دیگه .
سرعت دانلود من تو ps3 خیلی کمه . من تو pc یه فایل 150 مگی رو تو 10 دقیقه دانلود میکنم ولی امروز واسه fifa 11 یه آپدیت 42 مگی رو یک ساعت طول داد تا بگیره . مشکل از کجاست ؟ باید چیکار کنم تا مشکلم حل بشه ؟ در ضمن ps3 از طریق wireless به اینترنت وصله و آنتنش هم 100٪ هست . ممنون.
منم همین مشکل رو دارم، موقع آپدیت و فایلهای کوچیک باز میشه تحمل کرد ولی وقتی فایلهاش حجیم باشه دیگه تحملم تموم میشه
انگار دارم با اینترنت ۶۴ کیلوبیت دانلود میکنم)x

foxy

کاربر سایت
Apr 17, 2010
362
نام
محمد
فقط واسه بازيايي كه كد دارن بايد ريجن بازي و اكانت يكي باشه ، همينطور واسه add on ! در واقع اموري كه ربط به مغازه :d داره ...
واسه كد ميشه با يه اكانت از ريجن بازيت كد رو فعال كني و رو اكانت ديگت بازي كني واسه Add on تجربه ندارم ...
اگه اكانت امريكا باشه خريدات ارزون تره ولي بازياتم بعضيهاشون بايد ريج 1 باشن ديگه ...
من اكانتم امريكاس و فيفام ريجن 2 ! نميتونم برم FIFA Store ...
ايشالا كه درست و حسابي بوده باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر