(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
اون پستی که نقل قول کردم رو خوندی؟ پست من رو هم دوباره بخون!
اون آقا گفته باید از همون کشور باشه! نه از همون ریجن! مهندس جان!

اره خوندم شما میگی با کارت ویزا که برای خرید اینترنت هست از همون کارت از اینترنت انگیسی خرید کردید و این بود پست شما درسته متوجه شدم
خوب منم منظورم اینه که چون المان و انگلیس توی منطقه اروپا هستند میشه از هر دو تاشون با اون ویزا خرید کرد چون هر دوتاشون ریجن 2 می باشد:d
بعدشم من مهندس نیستم شایعه پرکانی نکنید ممنون:d

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
خوب منم منظورم اینه که چون المان و انگلیس توی منطقه اروپا هستند میشه از هر دو تاشون با اون ویزا خرید کرد چون هر دوتاشون ریجن 2 می باشد

نمیشه! این چیزا ربطی به ریجن نداره. برای خرید با credit card باید با همون آدرسی که credit card ثبت شده تو PSN خرید کرد. بر فرض شما آدرس انگلیس رو دادی نمی تونی با کارتی که توی فرانسه ثبت شده خرید کنی.

4th

کاربر سایت
Mar 14, 2011
481
سلام.
یه مسئله ای خیلی ذهنمو مشغول کرده.

حالا اومدیمو من یه PSN کارت US خریدم. با این کارت دقیقا محدود میشم به سایت US و فقط از اونجا میتونم خرید کنم. درسته؟ یا میتونم از UK هم استفاده کنم؟

سایت US به آدرسی که موقع ساین آپ ثبت کردیم گیر میده؟ ( در مورد استفاده از PSN ) ( خرید ) ( آنلاین بازی کردن )

بن شدن به همچین مواردی که ربطی نداره؟

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
سلام.
یه مسئله ای خیلی ذهنمو مشغول کرده.

حالا اومدیمو من یه PSN کارت US خریدم. با این کارت دقیقا محدود میشم به سایت US و فقط از اونجا میتونم خرید کنم. درسته؟ یا میتونم از UK هم استفاده کنم؟

سایت US به آدرسی که موقع ساین آپ ثبت کردیم گیر میده؟ ( در مورد استفاده از PSN ) ( خرید ) ( آنلاین بازی کردن )

نه !

فقط با همون ریجن اکانتی که درست میکنی باید با توجه به اون PSNcard بگیری ! مگرنه قبول نمیکنه !!!

Si@mak

کاربر سایت
Jan 22, 2010
163
اره هست فقط اگه نداریش باید از psn ریکاورش کنی.
mail و pass رو یادته که وقتی داری sign up می کنی 2 تا گزینه هست یکیش نوشته exist account (اگر اشتباه نکنم) اون رو میزنی بعد گزینه هایی که میخواد رو دنبال میکنی اکانتت بر میگرده.;)

میشه بیشتر توضیح بدی؟
من تو سایت ps3 ایمیلی که باهاش اکانت ساخته بودم رو وارد میکنم به همراه پسوورد، ازم قبول نمیکنه:( میگه اشتباهه

کلا فکر کنم اون اکانت از بین رفته قبول نمیکنه از من تازه سایتشم انگار ترکیده !
Site Maintenance Notice​
The server is currently down for maintenance.​
We apologize for the inconvenience. Please try again later.

الان میخوام یه اکانت جدید بسازم اصلا یادم رفته که چطوری بود:d
چه کشوری رو انتخاب کنم بهتره؟ یه ادرس هم بهم بده لطفا، خودم هر چی میزنم قبول نمیکنه

4th

کاربر سایت
Mar 14, 2011
481
نه !

فقط با همون ریجن اکانتی که درست میکنی باید با توجه به اون PSNcard بگیری ! مگرنه قبول نمیکنه !!!

ممنون.

دو سوال قبلی رو نمیدونی؟

آخه آدرسی که من وارد کردم مال هاواییه فک کنم:d
الان این به ضررمه؟

4th

کاربر سایت
Mar 14, 2011
481
کلا فکر کنم اون اکانت از بین رفته قبول نمیکنه از من تازه سایتشم انگار ترکیده !
Site Maintenance Notice​
The server is currently down for maintenance.​
We apologize for the inconvenience. Please try again later.

الان میخوام یه اکانت جدید بسازم اصلا یادم رفته که چطوری بود:d
چه کشوری رو انتخاب کنم بهتره؟ یه ادرس هم بهم بده لطفا، خودم هر چی میزنم قبول نمیکنه
سایتش فعلا در دست تعمیره.:d

یوزر قبلیتو که وارد میکنی دقیقا چی مینویسه. یه عکس ازش بگیر.
از سایت US وارد کن .

آخه میدونی . PSN یه مدتی قاطی کرده بود . و کسایی که قبل این اتفاق اکانت ساخته بودن . ازشون تغییر رمز میخواد.
مال منم اینطوری بود. رمزمو عوض کردم .
ساین این میشم ولی چون سایتش در دست تعمیره . نمیتونی با PC منیجش کنی.:d

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
اگر US PSN Card بخری فقط میتونی باهاش از استور US خرید کنی . محدودیتی در رابطه با خرید بازی وجود نداره . استور US یا UK و حتی مناطق دیگه از نظر موجودیت و تعداد بازی با هم فرق چندانی ندارن. عمده تفاوتشون در واحد پولشون هست .
نه اصلا ربطی به PSN Card نداره اون مسئله برای موقعی بود که شما بخواید با ویزا کارتتون خرید کنید و آدرس ثبت شده درش با آدرسی که برای یوزر PSN ـتون مشخص کردید متفاوت باشه.

Si@mak

کاربر سایت
Jan 22, 2010
163
سایتش فعلا در دست تعمیره.:d

یوزر قبلیتو که وارد میکنی دقیقا چی مینویسه. یه عکس ازش بگیر.
از سایت US وارد کن .

آخه میدونی . PSN یه مدتی قاطی کرده بود . و کسایی که قبل این اتفاق اکانت ساخته بودن . ازشون تغییر رمز میخواد.
مال منم اینطوری بود. رمزمو عوض کردم .
ساین این میشم ولی چون سایتش در دست تعمیره . نمیتونی با PC منیجش کنی.:d

دمت گرم
منم رمز عوض کردم درست شد ...

sarmailii

کاربر سایت
Jan 16, 2011
85
نمیشه! این چیزا ربطی به ریجن نداره. برای خرید با credit card باید با همون آدرسی که credit card ثبت شده تو PSN خرید کرد. بر فرض شما آدرس انگلیس رو دادی نمی تونی با کارتی که توی فرانسه ثبت شده خرید کنی.

من میگم کریدیت کارت آلمان ثبت شده! از استور انگلیس خرید میکنم! شما میگی نمیشه! /:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر