(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
مودمو چندبار ريست كن كه آيپي مودمت عوض بشه بعد با بقيه ي آيپي ها امتحان كن ! بگير نگيره !
نتم PPPoE ـه و هر دفعه كه ديسكانكت شم آی پيم عوض می شه،نيازی به ريست كردن مودم نيست...
فكر كنم بخاطر همين به مشكل خوردم:((

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
هر كی نتش مثل منه فعلا دست نگه داره مثل اينكه كسایی كه كانكشنشون PPPoE ـه نمی تونن از اين روش استفاده كنن:
http://forum.bazicenter.com/showpost.php?p=1101623&postcount=55
البته من می تونم با اين روش با PS3 به نت وصل شم ولی بازی رو نمی ريزه و خودش دانلود می كنه...
نمی دونم شايد بخاطر اين باشه كه لينكی كه باهاش بازی رو دانلود كردم می دم...آخه لينك اولی رو كنسل كردم و لينك های جديدی هم كه تو PS3 می زنم بازی رو بگيرم تو Log نميان،نمی دونم چرا:(

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
بچه ها من هر كاری می كنم نمی تونم Dead Nation رو از PC به PS3 انتقال بدم:((
همه تنظيمات رو تو PS3 Prox تو PC انجام می دم و تو PS3 هم آی پی كه PS3 Prox می ده رو تو Prox.y می زنم ولی موقعی كه دانلود رو رزيوم می كنم با همون سرعت معمولی دانلود می شه:(
كسی نمی دونه مشكل كار از كجاست؟:(

احتمالا تو قسمت replace file اشتباه می کنی.
اونجا بعد از اینکه بازی رو add کردی و اون پایین اومد باید رو بازی 2 بار کلیک کنی و دکمه ی update رو بزنی بعد از تو کنسول resume کنی اون موقع ok میشه.

آخه بيچاره پير ميشي تا دانلود كني :d
دموي جديد چيزي نيمده و نمياد برا پلاس ؟!

مودمو چندبار ريست كن كه آيپي مودمت عوض بشه بعد با بقيه ي آيپي ها امتحان كن ! بگير نگيره !

شما تو کجا زندگی میکنی که این طوری میگی.
اینجا ایرانه ...168 کشور با سرعت اینترنت در دنیا:d
البته از 170 کشور:))

™Meysam

کاربر سایت
May 22, 2007
1,542
نام
میثم
سلام میخواستم بدونم که این بازی infamous دانلود کنم تا 1 ماه بعد پلاس هم کار میکنه یا نه:) چه بازی های اینجوریی هستند :(

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
سلام میخواستم بدونم که این بازی infamous دانلود کنم تا 1 ماه بعد پلاس هم کار میکنه یا نه:) چه بازی های اینجوریی هستند :(
بله دوست عزیز کار میکنند
اون 5 تا بازی که سونی برا دانلود گزاشته بود که شما میتونستین 2 تاشو دانلود کنید همیشگی هستند و محدودیت زمانی ندارند و ربطی به پلاس بودن یا نبودن اکانت شما ندارند
میتونید بعد نصب روی خود بازی داخل داشبورد کنسول دکمه مثلث رو بزنید و روی گزینه Information رو انتخاب کنید و خودتون ببینید که نوشته NOT EXPIER (بدون محدودیت زمانی)
پس هر کس که میتونه دانلود کنه و حالشو ببره:d

ihatefifa

کاربر سایت
Feb 23, 2010
81
هر كی نتش مثل منه فعلا دست نگه داره مثل اينكه كسایی كه كانكشنشون PPPoE ـه نمی تونن از اين روش استفاده كنن:
http://forum.bazicenter.com/showpost.php?p=1101623&postcount=55
البته من می تونم با اين روش با PS3 به نت وصل شم ولی بازی رو نمی ريزه و خودش دانلود می كنه...
نمی دونم شايد بخاطر اين باشه كه لينكی كه باهاش بازی رو دانلود كردم می دم...آخه لينك اولی رو كنسل كردم و لينك های جديدی هم كه تو PS3 می زنم بازی رو بگيرم تو Log نميان،نمی دونم چرا:(

دوستانی که مشکل دارن با انتقال فایل و از رایانه به ps3 من این کارو کردم فایل و انتقال داد !

بعد این که فایل از طریقه رایانه دانلود شد برنامه ps3prox باز کنید دقیقا اینجوری پیش برید :

اول برید سربرگ replace file > قسمت اولsave xml file to : هرجا که دوست دارین save کنید چیز خاصی‌ نیست یه فایل کوچیکه مثلا تو دسکتاپ save کنید

بعد description : یه اسم بدین مثلا اسم بازی

قسمت سوم یا همون دانلود لینک : لینک دانلود بازی که دانلود کردین بدین

قسمت ۴ هم که فایلی که دانلود کردین و بدین به برنامه از طریق brows

بعد گزینه add رو نزنید ! برید سربرگ proxy setting ( توجه کنید که بخواین برید اونجا ۲تا سوال میپرسه که 2تار و YES بزنید ) بعد GET ip رو بزنید بعد start بعد دوباره بر میگردیم سربرگ replace file اونجا از پایین روی فایلتون تا کلیک بکنید که گزینه add به update تغییر کنه بعد update بزنید و برید سراغ PS3 اونجا الان resume کنید می‌بینید که با speed خیلی بیشتری شروع به دانلود می‌کنه

من با این روش تونستم.

البته مهدی جان همه اینارو گفتن و آموزش دادن ولی‌ من یکم کارار و عقب جلو رفتم شد

در آخر توجه کنید که firewall دستگاه pc خاموش باشه و GET ip و start همون موقع که من گفتم انجام بدین نه زودتر ! بعد هم اینکه حتماً ip کامپیوتر را بدین به ps3 همونجوری که mahdi co آموزش دادن.

من یکم عجلیه ای نوشتم امیدوارم غلط املایی نداشته باشم

• Like
Reactions: S0HEIL

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
احتمالا تو قسمت replace file اشتباه می کنی.
اونجا بعد از اینکه بازی رو add کردی و اون پایین اومد باید رو بازی 2 بار کلیک کنی و دکمه ی update رو بزنی بعد از تو کنسول resume کنی اون موقع ok میشه.
قبلا هم آپديت رو می زدم الانم باز تست كردم ولی درست نشد:(
بايد ويديوش رو از رو يوتـوب ببينم:(
دوستانی که مشکل دارن با انتقال فایل و از رایانه به ps3 من این کارو کردم فایل و انتقال داد !

بعد این که فایل از طریقه رایانه دانلود شد برنامه ps3prox باز کنید دقیقا اینجوری پیش برید :

اول برید سربرگ replace file > قسمت اولsave xml file to : هرجا که دوست دارین save کنید چیز خاصی‌ نیست یه فایل کوچیکه مثلا تو دسکتاپ save کنید

بعد description : یه اسم بدین مثلا اسم بازی

قسمت سوم یا همون دانلود لینک : لینک دانلود بازی که دانلود کردین بدین

قسمت ۴ هم که فایلی که دانلود کردین و بدین به برنامه از طریق brows

بعد گزینه add رو نزنید ! برید سربرگ proxy setting ( توجه کنید که بخواین برید اونجا ۲تا سوال میپرسه که 2تار و YES بزنید ) بعد GET ip رو بزنید بعد start بعد دوباره بر میگردیم سربرگ replace file اونجا از پایین روی فایلتون تا کلیک بکنید که گزینه add به update تغییر کنه بعد update بزنید و برید سراغ PS3 اونجا الان resume کنید می‌بینید که با speed خیلی بیشتری شروع به دانلود می‌کنه

من با این روش تونستم.

البته مهدی جان همه اینارو گفتن و آموزش دادن ولی‌ من یکم کارار و عقب جلو رفتم شد

در آخر توجه کنید که firewall دستگاه pc خاموش باشه و GET ip و start همون موقع که من گفتم انجام بدین نه زودتر ! بعد هم اینکه حتماً ip کامپیوتر را بدین به ps3 همونجوری که mahdi co آموزش دادن.

من یکم عجلیه ای نوشتم امیدوارم غلط املایی نداشته باشم

مرسی،الان روش شما رو هم تست می كنم.

Ezio da Firenze

کاربر سایت
Jul 2, 2008
1,978
نام
Metti
یه خبر خوب نمی دونم فهمیدید یا نه سونی به خاطر نمایشگاه بازی های هر چی بازی از سری ac هست نصف قیمت می فروشه !!! یعنی AC1.2.
2و1 رو مطمئنم که هر کدوم فقط و فقط 10 $ بود ولی BH رو چک نکردم.من خودم دوتاشو خریدم
همچنین dlc های آنچارتد هم 50% تخفیف داره.
و بتلفیلد ویتنام هم 50 % تخفیف داره

ar93

کاربر سایت
Feb 8, 2010
435
نام
Alireza MB
یه خبر خوب نمی دونم فهمیدید یا نه سونی به خاطر نمایشگاه بازی های هر چی بازی از سری ac هست نصف قیمت می فروشه !!! یعنی AC1.2.
2و1 رو مطمئنم که هر کدوم فقط و فقط 10 $ بود
ولی BH رو چک نکردم.من خودم دوتاشو خریدم
همچنین dlc های آنچارتد هم 50% تخفیف داره.
و بتلفیلد ویتنام هم 50 % تخفیف داره
توی psn?
............................

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
با اين روش هم درست نشد!
جالبه تو log نشون می ده كه به PS3 منتقل شده!!! :
http://zeus.dl.playstation.net/cdn/...ZABeCARtgtqkYvitV.pkg?product=008A&country=gb -> D:\Documents and Settings\soheil\My Documents\Downloads\BcPbJbcnoNYOKtTVXhqmjvgziQiONmIZBmcRyqBDYydoYTQZABeCARtgtqkYvitV.pkg

يه پيشنهاد:
يكی از دوستانی كه موفق به انجام اين كار شده لطف كنه از تنظيمات اين كار با برنامه مثل fraps يه فيلم با حجم كم كپچر كنه بذاره اينجا كه مشكل همه برطرف شه.

آخرین ویرایش:

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen
با اين روش هم درست نشد!
جالبه تو log نشون می ده كه به PS3 منتقل شده!!! :
http://zeus.dl.playstation.net/cdn/...ZABeCARtgtqkYvitV.pkg?product=008A&country=gb -> D:\Documents and Settings\soheil\My Documents\Downloads\BcPbJbcnoNYOKtTVXhqmjvgziQiONmIZBmcRyqBDYydoYTQZABeCARtgtqkYvitV.pkg

يه پيشنهاد:
يكی از دوستانی كه موفق به انجام اين كار شده لطف كنه از تنظيمات اين كار با برنامه مثل fraps يه فيلم با حجم كم كپچر كنه بذاره اينجا كه مشكل همه برطرف شه.

ببین تو اگه می تونی فایلو دانلود کنی از توو کامپیوتر یعنی مشکلی نداری . و یه جای کارو اشتباه انجام میدی
دقیقا همون کاری رو انجام بده که بچه ها اول گفتن
و ****** رو هم نبند از توو ps3
آنتی ویروس رو چند دقیقه غیر فعال کن
اسم فایلو تغییر نده
لینکشو از توو خوده idm هم بزار راحتره
بعد هم که دکمه اد رو بزن

foxy

کاربر سایت
Apr 17, 2010
362
نام
محمد
من AC II رو خريدم از PSN ! اينجور چيزي بود
assassin's creed 2 deluxe edition : 6705MB
+ دو تا Add-On
sequence 13 bonfire of the vanities : 1529MB
&
sequence 12 battle of forli : 702MB
اصلا نميدونم AC چي هست كه ADD-ON-ش چي باشه ...
inFAMOUS هم گذاشتم واسه دانلود ... سرعتمم 100 تا بيشتر نيست ، حدود 50 ساعتي دانلود اينا طول ميكشه

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
خیلی با حاله کار سونی بازیINFAMOUS 2تا اومد گذاشتش تو سرورا برای دانلود از PSN قیمتش هم فضایی هست
حجمش هم 15 گیگ این برای اولین باره چنین کاری مکنه یا ممکنه کار همیشه گیش بشه یعنی موقعی اومدنه UC3 هم می خواد اونو برای خرید از STORE بذاره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر