(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

MohammadQ

کاربر سایت
Sep 20, 2007
390
آقا یه سوال:
کسی تا حالا بازی PS1 از PSN گرفته؟ اگه آره با توجه به قدیمی بودن بازیها نمایششون رو LCD بد نمیشه؟یا یه تغییراتی روشون دادن؟:-/
سلام من کل سری رزیدنت اویل رو خریدم. گرافیکش هیچ تغییری نکرده ولی به هر حال با ال سی دی بهتره تا با تلویزیون های زمان خودش. در کل اگر توقعت بیشتر از PS1 نباشه عالیه..

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
سلام من کل سری رزیدنت اویل رو خریدم. گرافیکش هیچ تغییری نکرده ولی به هر حال با ال سی دی بهتره تا با تلویزیون های زمان خودش. در کل اگر توقعت بیشتر از PS1 نباشه عالیه..

نفهمیدم اگه هیچ تغییری نداده باشن که با crt بهتر میشه چون رو lcd کش میاد خراب میشه لا اقل باید رزولوشنو بالا برده باشن!

MohammadQ

کاربر سایت
Sep 20, 2007
390
نفهمیدم اگه هیچ تغییری نداده باشن که با crt بهتر میشه چون رو lcd کش میاد خراب میشه لا اقل باید رزولوشنو بالا برده باشن!
نه کش نمیاد! بازی اولش رو حالت 4:3 اجرا میشه که تقریبا میشه یه مربع بزرگ وسط ال سی دی. ولی اگه خودت دوست داشته باشی که کش بیاد میتونی بذاری رو حالت Full screen :d

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
نه کش نمیاد! بازی اولش رو حالت 4:3 اجرا میشه که تقریبا میشه یه مربع بزرگ وسط ال سی دی. ولی اگه خودت دوست داشته باشی که کش بیاد میتونی بذاری رو حالت Full screen :d

قیمت بازی هاش چه طوریه راستی حجمشون هم اگه یادته بگو لطفا;;)

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
آخرین ویرایش:

...Sahand...

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,282
آقایون , اشتباه نکنید .

چند روز پیش تو همون جلسه توکیو اعلام شد که 31 می غلطه . گفته شده تو همین هفته PSN بر می گرده ولی Playstation store و ... میره برای 31 may .

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
اخرین خبر سی ام می هست و همه امکانات با هم راه اندازی میشه )xبنابراین بازی انلاین رو باید بیخیال بشیم=))
نه دوسته عزیز اینطوری که آقای Caplan می گه چند روزه دیگه psn راه می افته و آنلاین بازی کرد 31 تمام امکانات بطور کامل قابل استفاده میشه.

fakhrabad

کاربر سایت
Feb 26, 2011
141
نام
Ali
منظورم این بوده خبر اینکه 31 می قراره برگرده از پایه و اساس چرت بوده.
همین آقا منظورت کیه دقیقا؟؟؟
a few days هم همه میدونن یعنی 3 یا 4 روز دیگه.

خب فعلا که حرف من درست.
داخل انجمن پلی استیشن هم که تاید کردند...

تازه یک کلام هم از مادر عروس:

از سایت دنیای بازی
http://www.dbazinews.com/index.aspx?siteid=1&pageid=141&newsview=3442

پلی استیشن 3 خودمان را بفروشیم؟

شبکه پلی استیشن تا پایان این ماه راه اندازی نخواهد شد
یک سخنگوی شرکت سونی هشدار داد که شبکه پلی استیشن تا سی و یکم ماه می راه اندازی نخواهد شد. البته سونی گفته بوده که قصد دارد طی چند فاز مختلف در طی هفته گذشته این شبکه را راه اندازی کند که این کار نیز تا به امروز انجام نشده است اما ظاهرا قرار است دقیقا در سی و یکم ماه می، به یک باره شبکه را فعال کند. الان نوزده روز است که شبکه پلی استیشن از کار افتاده است و تا سی ویکم ماه می، مجموعا چهل و یک روز از خاموش بودن شبکه پلی استیشن خواهد گذشت.

به نظر من فن هاس سونی برن اونجا ... و به توهینی که سایت دی بازی به ما کرده پاسخ بدن

من که خیلی ناراحت شدم از این حرف دیبازی
اخه یکی نیست به اینا بگه شما کل تحریریتون 1 عدد پی اس 3 بیشتر ندارن!!!!!!!!!!

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,346
خب فعلا که حرف من درست.
داخل انجمن پلی استیشن هم که تاید کردند...

تازه یک کلام هم از مادر عروس:

از سایت دنیای بازی
http://www.dbazinews.com/index.aspx?siteid=1&pageid=141&newsview=3442

شبکه پلی استیشن تا پایان این ماه راه اندازی نخواهد شد
یک سخنگوی شرکت سونی هشدار داد که شبکه پلی استیشن تا سی و یکم ماه می راه اندازی نخواهد شد. البته سونی گفته بوده که قصد دارد طی چند فاز مختلف در طی هفته گذشته این شبکه را راه اندازی کند که این کار نیز تا به امروز انجام نشده است اما ظاهرا قرار است دقیقا در سی و یکم ماه می، به یک باره شبکه را فعال کند. الان نوزده روز است که شبکه پلی استیشن از کار افتاده است و تا سی ویکم ماه می، مجموعا چهل و یک روز از خاموش بودن شبکه پلی استیشن خواهد گذشت.

به نظر من فن هاس سونی برن اونجا ... و به توهینی که سایت دی بازی به ما کرده پاسخ بدن

من که خیلی ناراحت شدم از این حرف دیبازی
اخه یکی نیست به اینا بگه شما کل تحریریتون 1 عدد پی اس 3 بیشتر ندارن!!!!!!!!!!

ناراحت نشو دوست عزیز حرف هاشون واسه خودشون!

FIFA09

کاربر سایت
Mar 6, 2009
346
نام
هامون
این که فقط یه تیتر هستش و دنیای بازی قصد توهین که نداره فقط تیکه انداخته و به نظرم تیتر جالبی هم انتخاب کرده
خوبه فوتبالیست نیستید وگرنه روزی 20 بار با روزنامه ها و فردوسی پور سره تیکه پرونی هاش بهتون دعوا می کردید:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر