(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300
نام
xerxes

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
نه مثکه مشکل شما فقط با کیلزون نیست! کلا با سونی و PSN و ...
Trolls are everywhere !
نکنه شما یکی از سهامداران سونی هستید که این حرف رو میزنید یا اینکه سونی به شما حقوق میده که اینقدر سوپر فن تشریف دارید.من به هیچ وجه نه با سونی و نه با هیچ کس دیگه مشکلی ندارم ولی شما فرض کنید که من با سونی مشکل دارم این به شما ربطی داره؟هر کسی میتونه عقیده خودشو ازادانه توی فروم بگه.اگر هم در مورد یک بازیه معلوم الحال حرفی میزنم به خودم ربط داره.شما میتونید پستهای منو نخونید.بذار یه چیزو بهت بگم خیالت راحت بشه. هر وقت که ایران توی نقشه مارکتینگ سونی به حساب اومد شما بیا سنگ سونی رو به سینه بزن و ازش طرفداری کن.

آخرین ویرایش:

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,343
فقط دوستان عزیز به محض این که PSN>:d< وصل شد اطلاع رسانی کنید!!!b-)
حالا من این قزیه ی 4 می رو درست نفهمیدم خود سونی گفته یا شما میگید! آخه شما از کجا می دونید که 4 می وصل میشه!:-/

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
نکنه شما یکی از سهامداران سونی هستید که این حرف رو میزنید یا اینکه سونی به شما حقوق میده که اینقدر سوپر فن تشریف دارید.من به هیچ وجه نه با سونی و نه با هیچ کس دیگه مشکلی ندارم ولی شما فرض کنید که من با سونی مشکل دارم این به شما ربطی داره؟هر کسی میتونه عقیده خودشو ازادانه توی فروم بگه.اگر هم در مورد یک بازیه معلوم الحال حرفی میزنم به خودم ربط داره.شما میتونید پستهای منو نخونید.بذار یه چیزو بهت بگم خیالت راحت بشه. هر وقت که ایران توی نقشه مارکتینگ سونی به حساب اومد شما بیا سنگ سونی رو به سینه بزن و ازش طرفداری کن.
جانم؟
متاسفانه غیر از پستای بینهایت جالب و متفکرانت، فکر میکنم درگیری شخصیتی هم داری! والا از این کمپانیهای بازیسازی حداقل چیزی به من یکی نرسیده شاید شما....
Get a life

jimrako1

کاربر سایت
Apr 13, 2011
662
نام
مهرداد
فقط دوستان عزیز به محض این که PSN>:d< وصل شد اطلاع رسانی کنید!!!b-)
حالا من این قزیه ی 4 می رو درست نفهمیدم خود سونی گفته یا شما میگید! آخه شما از کجا می دونید که 4 می وصل میشه!:-/
سلام خوندن چند تا پست قبلتر از هیچکس انرژی نمیگیره چند تا پست قبل رو میخوندید جوابتون تویه اون بود !!!
بله خود psn این تاریخ رو معین کرده میشه 4 شنبه همین هفته !

satamirosat

کاربر سایت
Sep 10, 2007
391
نام
sina

taid mishe b-)

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
حالا اصلا معلوم نیست که بشه به PS Store دسترسی داشت یا نه.سونی که فقط همینارو تایید کرده! که اگه همینطور باشه،فعلا Plus بودن فایده ای نداره!!!!!!

• Restoration of Online game-play across the PlayStation®3 (PS3) and PSP® (PlayStation®Portable) systems
• This includes titles requiring online verification and downloaded games
• Access to Music Unlimited powered by Qriocity for PS3/PSP for existing subscribers
• Access to account management and password reset
• Access to download un-expired Movie Rentals on PS3, PSP and MediaGo
• PlayStation®Home
• Friends List
• Chat Functionality​

SogMaD

کاربر سایت
Feb 6, 2011
91
میترسم 4th may بشه اما هنوز سرورها قطع باشن اگه تا4th may وصل نشدن تکیلف چیه؟:d

دوسته عزیز اون pes سروراش آشغاله اونو بندواز بیرون fifa11 بزن تا هم بفهمی بازی چیه هم بدون هیچ لگی بآنلاینی با 128 هم جواب میده البته سلطان سرور .ds2:x هستو بس>:d<
از بس فیفا 11 +ds2 کردم دل خودم هوس آنلاینه ds2+فیفا11 کرد=((:-s:(

آقا ds2 دیگه چیه؟ ببخشید من یکم تازه کارم. :d
آخه گیم پلی pes11 خیلی بهتر از fifa11 هست .

ممنون از راهنماییت .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر