(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

fakhrabad

کاربر سایت
Feb 26, 2011
141
نام
Ali
مشکل در سرور های PSN

سلام به همگی

من ایران زندگی نمیکنم و تا دیروز راحت میتونستم ساین این کنم با اکانتم ولی وقتی خواستم امروز ساین این کنم دیدم اینو میگه an error has occurred you have been signed out at play station network (8002a203)
چی شده و باید چه کنم؟ در ضمن من دستگام رو کپی خورش نکردم و نمیذاره اکانت جدیدم درست کنم.لطفا هر چه زودتر کمک کنید.

اکانت جدید رو می تونید از آدرس زیر بسازید :
http://uk.playstation.com/sign-in

البته بعد از درست شدن سرور ها

اقا من بهpsn وصل نمیشم کسی این مشکلو داره

yckckclen1tayueryssk.jpg

دوستان تصویری که میبینید نشان دهنده بروز مشکلات فنی در سرور های سونی هست.
همکنون هیچکس در دنیا نمیتونه به سایت های پلی استیشن وارد بشه(منظور sign in هست)
همچین برای PSN هم همین مشکل بوجود اومده
ابهامات زیاده
من شنیدم هکر ها حمله کردند
بعضی ها هم میگند خود سونی بخاطر آپدیت جدید 3.60 برخی مشکلات سرور هاش رو بر طرف میکنه و قوی ترشون میکنه

------------------------------------------------------------------

البته دوست عزیزم roben این متن رو در صفحه قبل نوشتن:

اطلاعیه سونی:
لینک :

PlayStation News Articles: - PlayStation Network scheduled maintenance

متن :

PlayStation Network is offline for scheduled maintenance from 16:05 on Wednesday 9 March 2011 until 03:00 on Thursday 10 March 2011, GMT.

During the maintenance, you will be unable to access the following services:

* PlayStation Store on PS3 and PSP.
* PlayStation Network Account Management.
* PlayStation Network Account Registration.

In addition, you will not be able to sign in to PlayStation Network from eu.playstation.com. If you wish to play online during the maintenance, please ensure you sign in to PSN before 16:05 on Wednesday 9 March 2011.

During this maintenance, you can continue to collect in-game trophies and these will be updated on your profile once PlayStation Network is back up and running.

If you have any questions about this down time, feel free to visit the official PlayStation Forums at community.eu.playstation.com where you can post your query and a member of the moderation team will get back to you.

For the latest maintenance updates, visit the PlayStation Blog at blog.eu.playstation.com, keep an eye on our Facebook page at facebook.com/SonyPlayStation and follow us on Twitter at twitter.com/PLAYSTATIONEU

فروشنده Metal Gear Solid 4 در حد آک فقط 27تومن
PM بدید

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: alolo_persian

aligool21

کاربر سایت
Jan 25, 2008
272
سلام به همگی

من ایران زندگی نمیکنم و تا دیروز راحت میتونستم ساین این کنم با اکانتم ولی وقتی خواستم امروز ساین این کنم دیدم اینو میگه an error has occurred you have been signed out at play station network (8002a203)
چی شده و باید چه کنم؟ در ضمن من دستگام رو کپی خورش نکردم و نمیذاره اکانت جدیدم درست کنم.لطفا هر چه زودتر کمک کنید.
دوست عزیز منم این مشکل داشتم.ولی بعد از یک روز درست شد

fakhrabad

کاربر سایت
Feb 26, 2011
141
نام
Ali
دوست عزیز منم این مشکل داشتم.ولی بعد از یک روز درست شد

من هم از دیشب اینجوری شدم وصل نمیشه اپدیت هم نخواسته ntsc هست خودم با pc دانلود کنم؟

دوستان عزیز خدمتتون عرض کنم که در بالا نوشتم که مشکل تا ساعت 3 صبح به وقت گرینویچ (6:30 صبح امروز به وقت تهران) برطرف میشه

فروشنده Metal Gear Solid 4 در حد آک فقط 27تومن
PM بدید

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Ἁlireza

mrkxxxxxxxxxx

کاربر سایت
Apr 12, 2008
7
ERROR

سلام
من هم این ارور رو می ده an error has occurred you have been signed out at play station network (8002a203)
ولی من و هفتا از دوستام از یک شرکت اینترنت گرفتیم یکی از دوستام وصل می شه بقیه کشک !!!!
v.3.60

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام
من هم این ارور رو می ده an error has occurred you have been signed out at play station network (8002a203)
ولی من و هفتا از دوستام از یک شرکت اینترنت گرفتیم یکی از دوستام وصل می شه بقیه کشک !!!!
v.3.60

دوسته غزیز این ارورها عادی هست بعدم خودش درست میشه یکمی باید عادتت کنی تازه کجاشه دیدی این قدر اذیت میشی
ولی نمیدونم چرا برای من که قبلا اون بودم خیلی راحت وصل میشدم و خیلی راحت هم قطعش میکردم نمیدونم چرا برای شماها این طوریه:-/:-/:-/

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen
دوستان من چند وقته شدیدن با psn مشکل پیدا میکنم
توی لابی gt5 که میرم سریع دیسی میشم
به سرور cod که هیچی
و وقتی میخوام بازی pes 2011 رو آنلاین بازی کنم این ارورو میده . خواهشا کمک کنید درستش کنم :(
type 3 هم هست کانکشنم

you cannot play this mode due to restrictions placed on your connection by the networking devices you are using.
this issue may be solved by connecting your hardware directly to the internet or by configuring your networking device such as your router
Apply DMZ, port Mapping , NaT Table configurations and other router settings to your playstationR3 system
Individual hardware systems may use unique terminology

help me :(

u.T.a

کاربر سایت
Oct 28, 2006
1,493
نام
امین
دوستان این اروره چیه؟80710723
میرم کیلزون بزنم خفه کرده منو.کانکت نمیشه.قبلا فیفا میزدم مشکلی نبود الان یه ماها به زور میرم psn

مشکل خاصی نیست دوست من
مودمت رو خاموش روشن کن دوباره تست کن

u.T.a

کاربر سایت
Oct 28, 2006
1,493
نام
امین
فک کنم کار از روشن خاموش گذشته تو این یه هفته که کیلزون خریدم 2بار تا حالا کانکت شدم)x:((
مشکل از چیه؟مودم یا کانکشن؟

برای خود من هم عصر این ارور رو میداد
با یه بار ریست مودم درست شد
media server رو disable کردی تست کنی؟
این ارور اصولا باید واسه مشکل کانکشن شما باشه
ولی اکثر مواقع اینطور نیست!
شما اول media server رو غیر فعال کن
بعد ps3 رو خاموش کن
مودم هم خاموش کن بذار ۳۰ ثانیه خاموش باشه بعد روشنش کن
بذار ۱ دقیقه از روشن شدنش بگذره
حالا ps3 رو روشن کن یک بار تنظیمات network رو دوباره ست کن
طبیعتا باید کانکت شه