(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

ARMIN-AP

کاربر سایت
Aug 24, 2012
6
نام
ARMIN
HELP

SALAM MAN PS3 40 GB DARAM HAK SHODEH MITOONAM BAZI COPY KONAM JADIDTARIN BAZI HARO HAM DARMA MIKHAM BEDOONAM CHE JOORI MISHE AZ PSN ESTEFADEH KARDA AKHE HACK SHODEH MIGAN AGHE VASL BESHI MISOOZEH PS3 HACKESH MIREH PLZ HELP

m warfer

کاربر سایت
Feb 11, 2011
521
نام
mohammad
دوستان من یه سوال دارم اونم اینکه اینکه یه اکانتو باهاش بازی میخرن بد چند نفر میتونن از اون استفاده کنن و بازیرو دانلود کنم میخواستم ببینم چجوریه؟
چند نفر از اون اکانت میتونن بازیرو دانلود کنن؟
هر بازی ها رو میشه یه نفر روی اکانتش بخره بد چند نفر هم بتونن استفاده کنن.

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,840
نام
مرتضی
دوستان من یه سوال دارم اونم اینکه اینکه یه اکانتو باهاش بازی میخرن بد چند نفر میتونن از اون استفاده کنن و بازیرو دانلود کنم میخواستم ببینم چجوریه؟
چند نفر از اون اکانت میتونن بازیرو دانلود کنن؟
هر بازی ها رو میشه یه نفر روی اکانتش بخره بد چند نفر هم بتونن استفاده کنن.
رو پلی3 تا دو نفر میتونن از یک اکانت استفاده کنن

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,439
میگم من الان از یک نفر یه اکانت خریدم واسه پس بتلفیلد بعد دان کردم الان دستگاهم رو فورمت کردم پس بتل پاک شده الان دوباره میخوام وارد اون اکانت بشم مینویسه یوزر یا ایمیل اشتباهه .بعد گفتم شاید اشتباه میکنم رفتم تو اون سایت که امکان اکتیو و دی اکتیو میکنه , ایمیل و پس رو زدم باز وارد نشد . بعد به اون کسی که ازش اکانت خریدم خبر دادم گفت من پسورد رو عوض نکردم بعد گفت این اکانت فقط بر رویه دو تا کنسول میشه استفاده میشه یکی ماله خودش یکی مال من . خب حالا من دستگاهم که همونه ولی فرمتش کردم .پس چرا وارد اکانت نمیشه ؟ مشکل چیه ؟ ایا پسورد اکانت عوض شده یا نه ؟ یا چیز دیگه هست؟
ممنون

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
میگم من الان از یک نفر یه اکانت خریدم واسه پس بتلفیلد بعد دان کردم الان دستگاهم رو فورمت کردم پس بتل پاک شده الان دوباره میخوام وارد اون اکانت بشم مینویسه یوزر یا ایمیل اشتباهه .بعد گفتم شاید اشتباه میکنم رفتم تو اون سایت که امکان اکتیو و دی اکتیو میکنه , ایمیل و پس رو زدم باز وارد نشد . بعد به اون کسی که ازش اکانت خریدم خبر دادم گفت من پسورد رو عوض نکردم بعد گفت این اکانت فقط بر رویه دو تا کنسول میشه استفاده میشه یکی ماله خودش یکی مال من . خب حالا من دستگاهم که همونه ولی فرمتش کردم .پس چرا وارد اکانت نمیشه ؟ مشکل چیه ؟ ایا پسورد اکانت عوض شده یا نه ؟ یا چیز دیگه هست؟
ممنون
از سایت سونی اون اکانت رو باید ریست کنید یعنی کلا دی اکتیو کنید و دویاره رو دوتا سیستم اکتیو کنید و شما و دوستتون دانلود کنید بدون هیچ دوشواری !

سایت سونی

از اینجا:

آخرین ویرایش:

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,439
از سایت سونی اون اکانت رو باید ریست کنید یعنی کلا دی اکتیو کنید و دویاره رو دوتا سیستم اکتیو کنید و شما و دوستتون دانلود کنید بدون هیچ دوشواری !

سایت سونی

از اینجا:
مشکل اینجاست دوست عزیز منم قبلا" رفتم به این سایت ایمیل و پس رو زدم .این پیغام مید(ncorrect e-mail address or password. Please try again.)
اگر پس رو عوض نکرده پس چرا این پیغام میاد؟

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,537
نام
ایلیا
مشکل اینجاست دوست عزیز منم قبلا" رفتم به این سایت ایمیل و پس رو زدم .این پیغام مید(ncorrect e-mail address or password. Please try again.)
اگر پس رو عوض نکرده پس چرا این پیغام میاد؟
محمد شک نکن که پس رو عوض کرده... چون این ارور فقط برای اشتباه بودن یوزر و پس هست...
برو بهش بگو نپیچون ما رو :d

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,439
محمد شک نکن که پس رو عوض کرده... چون این ارور فقط برای اشتباه بودن یوزر و پس هست...
برو بهش بگو نپیچون ما رو :d
ایلیا باور کن بهش گفتم که شما پسورد رو عوض کردی ولی میگه من عوض نکردم اصلا":| بدجور پیچونده اونم از نوع دبلش:|

amircloop

کاربر سایت
Dec 29, 2012
554
نام
علی
سلام من یه ps vita wifi reg 2 دارم اکانتم تو psn ساختم وقتی با vita میخوام وارد اکانتم شم ارور میده........اینم ارورشه

you must sing in with the account that is with the linked with this ps vita system np-2100-3

hanter

کاربر سایت
Jan 7, 2013
23
سلام دوستان من تازه کارم البته باید بگم یه آموزش خوب و جامع تو انجمن جاش واقعا خالی که هر کس که تازه وارده بره اونجا و همش نخواد سوال بپرسه حالا من میپرسم اگه کسی جواب کامل بده متشکر میشم.
اول اینکه تو سایت سونی کلا بازی کاملا رایگان وجود داره یا نه حالا هر نوع بازی و با هر کیفیتی و اگه بله روش کامل دانلود و اجراش رو میخواستم و سوال بعدی اینکه من که میتونم pes2011 رو آنلاین بازی کنم پس چرا نمیتونم تو قسمت هتای خرید و home و .... سونی وارد بشم و هی از اینترنت ایراد میگیره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر