(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

• Thread starter Thread starter Nima
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
توی این 1 ماه که قطع بود من یدونه پست هم ندادم که بگم شاکی هستم و اینا ! ولی الان دیگه واقعاً کارشون زشت بود !! واسه sony خیلی زشته 3 ساعته دوباره down بشه !
دیگه مسخره کردن ...!

من همین الان آپدیت کردم اما وقتی میخوامsign in شم بازم همون پیغام

psn is currently undergoing maintenance میاد مثل اینکه دوباره قطع شده یا فقط من مشکل دارم ...؟!

نه دوست من برای من هم همین ارور رو میده.

جالب اینجاست که همسایمون داره تیم ددمچ میزنه!!!

من تا همین الان وصل بودم! 2تا تروفی آنلاین هم ترکاندم!

از PSN خارج شدم! اما حالا که میخام دوباره وارد بشم ارور میده!! جالبه 1 روزه بود؟؟ قطع شده دوباره!

سلام دوستان..
من در حال آپدیت هستم تازه..49% پر شده
دستگاه من ریجن2 هستش..امیدوارم مثل همسایه ی ASYLUM MANAGER بتونم راحت بازی کنم..!!!:d

یعنی میشه تا وقتی آپدیت من تموم میشه وصل بشه؟!!

تغییر رمز اکانت | How to change your PSN password

psn.jpg

ابتدا بعد از وصل شدن به اینترنت، کنسول خود را به فرمور 3.61 آپدیت کنید. بعد از انجام این کار تمامی کاربران PSN موظف به تغییر رمز اکانت های خود می باشند، که در زیر نحوه ی انجام این کار آموزش داده شده است:

• ابتدا توسط ایمیل خود و رمز قدیمی ـتان وارد به PSN متصل شوید. سونی می خواهد از صحیح بودن آدرس ایمیل برای ارسال پیام های لازم مطمئن شود.
  • پیغامی مشاهده می کنید که در آن از شما سوالی مبنی بر تغییر رمز اکانت پرسیده می شود، گزینه ی OK را زده.
  • صفحه ای مبنی بر تغییر رمز نمایش داده می شود، بنا بر اطلاعات خود تمامی فیلد های سوالات پرسیده شده را به درستی پر کرده.

• در آخر شما می توانید به راحتی رمز دلخواه خود را جایگزین رمز قدیمی خود کرده و به راحتی به PSN متصل شوید.

با این کار شما از مشکلات احتمالی که ممکن است در آینده به صورت ناگهانی رخ دهند در امان باشید.

حال مروری خواهیم داشت به چگونگی رفع مشکلاتی که در هنگام تغییر رمز اکانت ممکن است برای شما رخ دهند:

• اگر برای شما صفحه ی تغییر رمز نمایش داده نشد، سونی برای آدرس ایمیلی که قبلا وارد کرده بودید ایمیلی ارسال خواهد کرد که در آنجا می توانید رمز جدید خود را بدون هیچ مشکلی تغییر دهید.
  • اگر شما رمز اکانت خود را فراموش کردید می توانید از طریق بخش XMB ـه کنسول، گزینه ی "forgot your password?" را انتخاب کرده و در آنجا آدرس ایمیلی که قبلا با آن اکانتتان را در PSN ثبت کرده بودید وارد کرده سپس تاریخ تولد را وارد کرده و حال گزینهی Continue را انتخاب کرده. اگر هنوز هیچ اکانتی را برای خود نساخته اید و یا اگر تاریخ تولد و ادرس ایمیلتان را اشتباه درج کرده اید بهتر است هر چه سریعتر آدرس ایمیل و تاریخ تولد خود را به درستی وارده کرده تا در آینده برای به خاطر سپردن آن ها به هیچ مشکلی برنخورید.
  • به خاطر داشته باشید اگر شما دارای چند اکانت هستید اول باید به Master Account خود وارد شده و در ابتدا رمز اکانت اصلی خود را تغییر داده.

لازم به ذکر است در حال حاظر تمامی مناطق قابلیت وصل شدن به PSN را ندارند، همچنین فراموش نشود که هنوز PSN Store در حال حاظر غیر غابل ورود است و به نوعی غیر فعال است.

"Please bear with us as we continue working on #PSN restoration. We are experiencing extremely heavy traffic."

الان همه ریختن PSN و ترافیک شدید کاربرا باعث این مسائل میشه، به زودی رفع میشه طبیعتاً...

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or