(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
برا من درست شد بعد دوباره .... ....
واقعا خاک بر سر این مملکت و نت اشغالش که حالا این مشکلات بی خودی هم روش ... حال ادم بهم میخوره....

jimrako1

کاربر سایت
Apr 13, 2011
662
نام
مهرداد
من هم همین الان دوباره psn زدم راحت بازی کردم اما تا حالا دو بار قطع و وصل شد واقعا دیگه نمیدونم چی بگم خاک .......

dr_shahrooz

کاربر سایت
Sep 3, 2010
464
نام
شهروز غفوری نیا
خوب اینجور که بوش میاد پارس آنلاین همه این مشگل رو دارن! درسته؟ من هم پارس آنلاین هستم! تا چند هفته پیش بدون هیچ مشگلی به PSN وصل میشدم! اما چند رو ز ـه اینجوریه! دیگه کی از پارس آنلاین همچین مشگلی داره؟

منم پارس آنلاینم ولی مشکل آی اس پی نیست،مشکل فراتر از این حرف هاس... مشکل مملکتمونه،مشکل من و شما هستیم... مشکل .... واقعا نمیدونم چی بگم،فقط اینکه از یه بازی کردن ساده هم محرومیم...:(

sarmailii

کاربر سایت
Jan 16, 2011
85
خوب آقا وضع خیلی خرابه!! باورتون نمیشه! به تمام ISP ها تماس گرفتم! با بخش پشتیبانی! اولین چیزی که جلب توجه میکنه!

تمام ISP ها نواری گزاشتن که میگه مشگل پیش اومده از طرف مخابراط هستش! و بعضی هاشون میگن مشگل شاید شاید شاید! تا 2 اردیبهشت بر طرف بشه! شاید هم نشه!!

در هر صورت واقعآ متاسف هستم! که توی همچین جایی زندگی میکنم!

درضمن هیچ ISP حاظر به متحمل شدن خسارت برای کاربرانش نشده!

ما که از دستشون شکایت کردیم! با این که فایده نداره اما خوب باز برای اذیت کردنشون بد نیست! همین که وکیلش میاد خودش ضرر حساب میشه براش!!

jimrako1

کاربر سایت
Apr 13, 2011
662
نام
مهرداد
من امروز به مدت 4 ساعت بازیهای cod black ops ،mag، mt apocalypse ،رو آنلاین زدم و فقط یکبار قطعی داشتم ولی همه چیز خوب بود !

Ezio da Firenze

کاربر سایت
Jul 2, 2008
1,978
نام
Metti
یه اتفاق عجیب افتاد من اصلا برای پلاس آبدیت نکردم ولی رفتم ایمیلمو چک کنم دیدم confrimation از طرف سونی اومده3 ماه پلاس سر خود 17 $ از اکانتم خودش کم کرد !

sarmailii

کاربر سایت
Jan 16, 2011
85
خوب این چند روزه مطمعن هستم اکثر بچه اصلآ نتونستن درست بازی کنن!! حتی تعدادی از اونهایی که راحت آنلاین میزدن! الان به مشگل خوردن!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر