(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

jimrako1

کاربر سایت
Apr 13, 2011
662
نام
مهرداد
آقا من میونم به PSN وصل بشم! اما توی playstation Store نمیتونم برم! و نمیتونم آنلاین بازی کنم!

وقتی میرم که گزینه آنلاین توی بازی هارو انتخواب کنم از PSN پرت میشه بیرون!

در مورد بلاک کردن مک آدرس از ISP شرکتی که من ازش سرویس میگیرم میگه مودم خاموش روشن کنی مک ـهای بلاک شده پاک میشه!

برای من هم به مک ربطی نداره!

چه کنیم؟؟
با خاموش و روشن کردن مودم mac بلاک شده پاک نمیشه اگر منظورتون reset کردن مودم هست که این یه چیز دیگه هست در ضمن mac adress مربوط به پلی استیشن شما هست چه ربطی به مودم داره هدف از بلاک کردن مک آدرس اینه که کسی از کانکشن شما استفاده نکنه اگر اینجوری بود که با روشن خاموش کردن مودم بشه مک آدرسی رو که توی سیستم مرکز اینترنت دهنده بلاک شده از بلاک در بیاره که اصلا بلاک کردنها برای چیه (طرف جوک گفته باور کن) در ضمن آی اس پی شما خیلی مشکل داره چون به خودش زحمت نداده توی سیستم خودشون تیک بلاک رو بردارن الکی این کار رو بر عهده شما گذاشتن اون هم با یک پاسخ الکی !

آخرین ویرایش:

sarmailii

کاربر سایت
Jan 16, 2011
85
با خاموش و روشن کردن مودم mac بلاک شده پاک نمیشه اگر منظورتون reset کردن مودم هست که این یه چیز دیگه هست در ضمن mac adress مربوط به پلی استیشن شما هست چه ربطی به مودم داره هدف از بلاک کردن مک آدرس اینه که کسی از کانکشن شما استفاده نکنه اگر اینجوری بود که با روشن خاموش کردن مودم بشه مک آدرسی رو که توی سیستم مرکز اینترنت دهنده بلاک شده از بلاک در بیاره که اصلا بلاک کردنها برای چیه (طرف جوک گفته باور کن) در ضمن آی اس پی شما خیلی مشکل داره چون به خودش زحمت نداده توی سیستم خودشون تیک بلاک رو بردارن الکی این کار رو بر عهده شما گذاشتن اون هم با یک پاسخ الکی !

در مورد بلاک شدن مک آدرس درست گفته امتحان کردم! راست میگفت مادر مرده!

و اما در مورد اینکه به خودشون زحمت نمیدن هم اون هم ازشون پرسیدم! گفت به دلایلی به عهده خود کاربر گزاشتیم! که اینو واقعآ پیچوند!

آخه شرکتی که من ازش اینترنت میگیرم همه چیز ـش با مودم انجام میشه! کانکشن نداره! یعنی مودم روشن بشه وصل میشه به نت! خاموش بشه اینترنت هم خاموش میشه! :d

بخاطر همین میگه با قطع شدن ارتباط مک ها هم از کش ما ( شرکت) پاک میشه!

خلاصه اینجا ایران هستش!! هر کسی هر جوری بخاد کار میکنه! :d :d استانداد چه معنی داره؟! :d

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
دوستان چند روزه به psn وصل نمیشه ... امروزم شانسی نیم ساعت اینا وصل شد راحت یکی دو دست fifa زدم دوباره قطع شد ... چرا؟؟؟؟

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
دوستان چند روزه به psn وصل نمیشه ... امروزم شانسی نیم ساعت اینا وصل شد راحت یکی دو دست fifa زدم دوباره قطع شد ... چرا؟؟؟؟

من كه ديگه دارم isp رو عوض ميكنم...17 روزه psn ندارم...اون وسط يكي ..2بار وصل شد ولي نميشد بازي كرد...الانم ديگه اميدي به درست شدنش ندارم...
دوستاني كه مشكل ساين شدن رو 100% از isp ميدونن بيان اسم شركت رو بگن تا معلوم شه ...كه از اون ها سرويس نگيريم...
isp من عصر تلكام هست...صبانت هم ميدونم كه مشكل داره...

sarmailii

کاربر سایت
Jan 16, 2011
85
خوب این رو که من هم گفتم! اما کسی گوش نمیکنه! اسم ISP هاتون رو که مشگل دارید بگید!

من از پارس آنلاین خراب شده سرویس میگیرم ! روی سر صاحبش خراب بشه!

آخرین ویرایش:

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
یه چند روزی هست اینطور شده قبلا مشکلی نداشتم... نتم پارس انلاینه ... فکر میکنین درست شدنیه یا ISP رو عوض کنم؟؟ موندم چیکار کنم .. زنگ بزنم طرف بگه مشکلت چیه؟ منم بگم به PSN وصل نمیشه ...شاید اصلا بگه PSN چیه ؟ :D

sarmailii

کاربر سایت
Jan 16, 2011
85
خوب اینجور که بوش میاد پارس آنلاین همه این مشگل رو دارن! درسته؟ من هم پارس آنلاین هستم! تا چند هفته پیش بدون هیچ مشگلی به PSN وصل میشدم! اما چند رو ز ـه اینجوریه! دیگه کی از پارس آنلاین همچین مشگلی داره؟

.:DEMON LORD:.

کاربر سایت
Oct 11, 2007
660
نام
Cipher
دوستان من چندتا ISP تو اصفهان چک کردم که وصل نمیشن:
صبانت - نداگستر
ایران گیت - پرنیان
پارس آنلاین
شاتل و آسیاتک اطلاع ندارم...
فکر کنم مشکل داره همگانی میشه باید یه فکر دیگه ای کرد.

sarmailii

کاربر سایت
Jan 16, 2011
85
سالبر جان الان مشكل psn من حل شده..شما ها هم تست كنيد ... حالا تا كي سالم بمونه خدا ميدونه..گيم هم تست كردم مشكلي نبود..

من هم همین الان تست کردم! از صبح تا ساعت 4 و 5 نمیشد آنلاین بازی کرد! اما الان میشه!

خوب هم جواب داد! بقیه چی؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر