(PS3) قیمت به روز بازی های اورجینال

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
هيچكدوم دوست عزيز
40-50 تومن خرجش كن كپي خور بشه
بعد همه رو راحت ميتوني بازي كني
180 تومن بدي يه بازي.............!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من باشم نميدم حالا ديگه خود داني
40 -50 کجا عزیز به من گفت180 هزار تومان بعد با خودم فکر کردم دیدم بازی اریج بخرم حالش بیشتر تا هک
بعد هک کنی اصلا حال هوای بازی کردن بازی اریج نداری ونمدونی بین این همه بازی کدومش رو بازی کنی

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
40 -50 کجا عزیز به من گفت180 هزار تومان بعد با خودم فکر کردم دیدم بازی اریج بخرم حالش بیشتر تا هک بعد هک کنی اصلا حال هوای بازی کردن بازی اریج نداری ونمدونی بین این همه بازی کدومش رو بازی کنی
اون كه صددرصد هيچي بازيه اورجينال نميشه
راحت بازي ميكني بدون هيچ دردسري{هك كه باشه هي بايد فيكسو ميكسو - ايبوتو ميبوتو .......و ازين آت آشغالا نصب كني:d} آنلانشو هم ميزنى:x
منم كه گفتم خود داني
بعدم عزيز چه خبره 180؟؟؟؟من جايي رو بهت معرفي ميكنم با 30تومن دانگريد ميكنه فقط هزينه ارسال رفت و برگشتش با خودته

Optimus Prime

کاربر سایت
Sep 18, 2011
1,245
نام
ALEX
اون كه صددرصد هيچي بازيه اورجينال نميشه
راحت بازي ميكني بدون هيچ دردسري{هك كه باشه هي بايد فيكسو ميكسو - ايبوتو ميبوتو .......و ازين آت آشغالا نصب كني:d} آنلانشو هم ميزنى:x
منم كه گفتم خود داني
بعدم عزيز چه خبره 180؟؟؟؟من جايي رو بهت معرفي ميكنم با 30تومن دانگريد ميكنه فقط هزينه ارسال رفت و برگشتش با خودته
دوست گرامی تاپیک رو اشتباه اومدی.
یه نیگا به سر در تاپیک بنداز.

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
دوست گرامی تاپیک رو اشتباه اومدی.یه نیگا به سر در تاپیک بنداز.
ميدونم علي آقا دوستمون در مورد اينكه دستگاهشو كپي كنه يا نه سوال كرده بودما هم راهنماييشون كرديم همين
اينم واسه اينكه
اسپم نباشه

Call of Duty: Black Ops II 205000
كشيده پايين:d
Hitman: Absolution 185000
Assassin's Creed III 182000

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,840
نام
مرتضی
دلار شده 2760ت ولی چون خریدهای فروشندگان عمده ای بوده از قبل ، قیمت بازی ها ثابت مونده ! :|

ولی اگه دلار 100تومن بره بالا قیمتا همون دقیقه شونصد برابر زیاد میشه کاری هم ندارن خریدشون کی بوده انصاف یعنی این

taker-sos

کاربر سایت
Jun 4, 2010
1,253
نام
وحید
قیمت NBA 2K13 ریجن 1 و 2 چنده؟

یه کلوپ که میرم اونجا میگه سفارش داده بیارن واسش حدود 300 هزار تومن!:|
نه عزیزم چه خبره 300 تومن نهایت قیمتش بینه 175 الی 190 هست البته ریجن 2 ریجن 1 هم 10 الی 25 تومن بیشتر

دلار شده 2760ت ولی چون خریدهای فروشندگان عمده ای بوده از قبل ، قیمت بازی ها ثابت مونده ! :|
یه زره البته تاثیر گذاشته حامد جان میشه گفت بازیها 10 الی 20 تومن ارزانتر شده است.

سلام ... قیمت London 2012 آک و بازش چنده الان؟
مرسی :)
اکبندش 90 الی 110
کارکرده 50 الی 65

oxford

کاربر سایت
May 11, 2009
246
نام
حمید
اقا یه سوال. شاید جاش اینجا نباشه ها ولی خب.من چندتای بازی قدیمی پی اس 3 میخوام.پیدا میشه تو بازار؟اگه پیدا میشه قیمتش چنده الان؟
آنچارتد یکو میخوام و هونلی سورد.

honestbud

کاربر سایت
Apr 3, 2011
597
نام
صادق
اقا یه سوال. شاید جاش اینجا نباشه ها ولی خب.من چندتای بازی قدیمی پی اس 3 میخوام.پیدا میشه تو بازار؟اگه پیدا میشه قیمتش چنده الان؟
آنچارتد یکو میخوام و هونلی سورد.
بله تو بازار پیدا میشه اما توپخونه به شدت گرون میده!
اگر بفهمه که قیمت رو نمیدونی که دیگه هیچی!
اما برو بازارچه تو همین سایت و یا مبادله بازی های PS3
البته این سایت هم هستش که مخصوص ps3 باز های ارجینال هستش و بچه ها زیاد بازی برای فروش میزارن
یه سر بزن
خرید و فروش بازی های اورجینال PS3 و ویتا - psbaz

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
ولی اگه دلار 100تومن بره بالا قیمتا همون دقیقه شونصد برابر زیاد میشه کاری هم ندارن خریدشون کی بوده انصاف یعنی این

نقل قول کردم اگه کسی نخونده ! بخونه ! :D
----------
الان دیشونورد دست دوم چنده ؟ :D

ینی خیلی باحالید :D 10 نفر pm دادن که درستش دیز آنرد ـه :D من میدونم درستشو ببخشید شوخی کردم از همه علما عذر خواهی میکنم :D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر