PS3 داران مشهد

من جدیدا این کنسولو گرفتم زیاد بازی ندارم.با mgs که نمیتونم بیام اما اگر خدا بخواد از هفته دیگه با lbp میام:دی
البته تکن 5 هم دارم.اگر کسی پایه باشه بازی میکنیم.
آیدیتونو ادد میکنم.:-"

سلام به همه ی همشهریا ی عزیزم . خوشحالم که می بینم حمایت میشیم . انشاءالله در آینده همه با هم کولاک می کنیم .
Radiance عزیزم تیکنتو چطور دانلود کردی ؟ مستر کارت داری یا روی هاردت بود ؟ دست دوم دستگاهت رو گرفتی ؟ اگه راهی داره که ما هم بتونیم بگیریم لطف کن و بگو ، اگه مستر کارت داری من هزینش رو پرداخت میکنم ، اگه بتونی لطف کنی و به ما هم کمک کنی بتونیم بگیریم . می دونی من از اون تیکن بازهای عجیب غریبم .
gamemasterr عزیزم من قبلا پستهای خوب شما رو دیدم و امیدوارم بتونم از کمک شما هم برای بالا بردن کیفیت وب سایتمون استفاده کنم . به طور کلی اگر کسی از بچه ها کاری آماده داره ، چه از نظر نقد بازی ، راهنمای بازی ها ( البته به زبان فارسی ) یا هر چیزی که بتونه به گیمر های تازه کار کمک کنه میتونه با ما همکاری کنه ، به زودی انشاءالله از عزیزان فعال برای مدیریت بخش های سایت کمک خواهیم گرفت .
پیروز و سربلند باشید .

آخرین ویرایش:
Radiance عزیزم تیکنتو چطور دانلود کردی ؟ مستر کارت داری یا روی هاردت بود ؟ دست دوم دستگاهت رو گرفتی ؟ اگه راهی داره که ما هم بتونیم بگیریم لطف کن و بگو ، اگه مستر کارت داری من هزینش رو پرداخت میکنم ، اگه بتونی لطف کنی و به ما هم کمک کنی بتونیم بگیریم . می دونی من از اون تیکن بازهای عجیب غریبم .
رو هاردش بود.
تا چند وقت دیگه همین بازی سنتر psn card میفروشه.تکن فکر کنم 17 دلاره.یک 20 دلاری براش کافیه.
واقعا هم میرزه.:-"

مگه دست دو گرفته بودين؟
چون وقتي كنسولو ميگيرين رو هاردش هيچي نبايد باشه

مطمئنا یا خودش Download کرده یا دست 2 گرفته رو هاردش بوده

اقا ممتاز ! بالاخره این سایت کی راه میوفته ؟:love:

سلام به همه ی همشهریا ی عزیزم . خوشحالم که می بینم حمایت میشیم . انشاءالله در آینده همه با هم کولاک می کنیم .
gamemasterr عزیزم من قبلا پستهای خوب شما رو دیدم و امیدوارم بتونم از کمک شما هم برای بالا بردن کیفیت وب سایتمون استفاده کنم . به طور کلی اگر کسی از بچه ها کاری آماده داره ، چه از نظر نقد بازی ، راهنمای بازی ها ( البته به زبان فارسی ) یا هر چیزی که بتونه به گیمر های تازه کار کمک کنه میتونه با ما همکاری کنه ، به زودی انشاءالله از عزیزان فعال برای مدیریت بخش های سایت کمک خواهیم گرفت .
پیروز و سربلند باشید .

آقا شما بازیps3 هم ميفروشيد؟:biggrin1:​

کسی بازی برای فروش نداره؟بی بازی موندم دم عیدی.:biggrin1:
اگر بازی ای فعلا اضافه دارین ولی بعدا می خواین هم به شرط پس دادن میخرم. :biggrin1:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or