PS3 داران مشهد

سلام دوست عزیزم . من ps3 با هارد 40 رو بهتون 415 میدم . البته با هزینه ی پستش میشه 419 .
با تشكر از پاسختون.حالا كه اينقدر خوب ميدي و من هم بچه ي مشهدم چندتا سوال داشتم 1)ps3 40 با يك Dual shock 3 و يك كابل HDMI+يك دسته ي معمولي(كه فكر كنم همون يكي دستگاه هست)چه قدر ميشه؟:confused: 2)دستگاه پلومپ؟:confused: 3)راسته ميگن با ps3 40 گيگ ميشه از DVD هاي رايتي استفاده كرد ولي بازيهاي ps2 (با اون ترفند خاص)نميشه بازي كرد؟اگه درسته لطفا ps3 60 گيگ رو با همين مشخصات قيمت بدين. لطفا جوابم رو سريع بدين چون عجله دارم.:blushing:;) JUST KEEP IT METAL...

اره چطور مگه؟:confused:

ببین بهترین راه اینه که از پیام بگیری ، همین پیام 360 که تو سایت تاپیک داره ، آدم منصفیه ، عباس که اصلا این کاره نیست ، وحید که دزد و کلاه برداره ، دیگه کسی نمیمونه ، این DC هم بد نیست ، کلا یه سر به فروشگاه مجازی بزن ، ببین چند میگن ، با من در تماس باش تا راهنماییت کنم . عباس رفیق خودمه ولی وارد کننده که نیست ، مجبوره بره از واسطه بخره . حالا یه سر فروشگاه مجازی بزن ، مخصوصا پیام ...

ببین بهترین راه اینه که از پیام بگیری ، همین پیام 360 که تو سایت تاپیک داره ، آدم منصفیه ، عباس که اصلا این کاره نیست ، وحید که دزد و کلاه برداره ، دیگه کسی نمیمونه ، این DC هم بد نیست ، کلا یه سر به فروشگاه مجازی بزن ، ببین چند میگن ، با من در تماس باش تا راهنماییت کنم . عباس رفیق خودمه ولی وارد کننده که نیست ، مجبوره بره از واسطه بخره . حالا یه سر فروشگاه مجازی بزن ، مخصوصا پیام ...
شماره ي خودت رو تو پيامهاي خصوصي بده بهت زنگ بزنم كه خييييييييييييييييييييييييييييييييلي كارت دارم.

بچه ها اگه پا باشين مسابقات حذفي راه بندازيم:
Pes 09 .Fifa 09
اگر هر كدوم رو دارين يه ندا بدين.
اگه تعداد زياد بشه به نفر اول هم جايزه نفيسي اهدا خاهد شد.
نظر بدين
منتظرم.ممنون

؟؟

سلام دوستهای خوب خودمون مشهد
من بازیهای زیر رو میخواستم نو یا دست دو زیاد فرقی نمیکنه فقط تمیز باشه
1-mgs4
2-burnout paradise
3-littlebigplanet
فقط خیلی زود خبر بدین ممنون میشم
مرسی:-"

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟