PS3 داران كرمانشاه

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,014
نام
Амин
خب دوستان ديدم همه شهر ها يه تاپيك دارن واسه خودشون,گفتم واسه خودمونم يه تاپيك بزنم البته دوستان زيادي هم توي فروم ميشناسم كه PS3 دارن ولي حالا شايد تاپيكو نبينن,پس فك نكنين اينجا ما PS3 دار نداريم :d
دوستان بيان بگن چه بازي دارن و...كه اگه كسي از دوستان كرمانشاهي بازي مورد نظر رو خواست ديگه 2 روز منتظر پست كردن بازي نباشه و سريع حضوري تعويض كنه.
منتظريم
بازيهاي كه خودم داشتم و دارم:
Uncharted 1
Resistance 2
Fifa 09
Ratchet and Clank:TOD
Killzone 2

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,014
نام
Амин
دوستان فک نکنین کسی اینجا نداره هااا!خیلی ها هستن که توی همین فروم دارن ولی خب ماشاالله اینجا همه خاکین دوست ندارن بروز بدن :d
در ضمن یه پلاس به بازیها اضافه شد:
RE5
AFRO SAMURAI
SAINTS ROW2

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,014
نام
Амин
چارای جوانشیر میشینن:D پی اس 3 میثم دستم منه باید با من بحث کنی شما:D کیلزون رو مفت میدم بیا ببر:D
اِا ِ حیف که K2 رو دارم مگه نه زودتر میومدم میگرفتم!(ای کاش زودتر میگفتی این r2 رو عوض نمیکردیم ها! :d )
امین جون خودت کدوم محله ای(کی میگه من فضولم :d )
در ضمن خودمم بگم که 22 بهمن منزل گزیده ایم :d چهاراه گلستان(به قول امین چارا :d )البته قبلا میدان گلستان بود حالا تبدیلش کردن :laughing:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
میثم جان روله (:D) مگه ادرس دقیق دادم؟:D یه جوری میگی انگار وسط چارا پیش سربازه شب ها میخوابی:D
من خودم کسری هستم ولی کو پی اس 3 ؟:D فقط 360..

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,014
نام
Амин
میثم جان روله (:D) مگه ادرس دقیق دادم؟:D یه جوری میگی انگار وسط چارا پیش سربازه شب ها میخوابی:D
من خودم کسری هستم ولی کو پی اس 3 ؟:D فقط 360..
:d این جمله به خاطر پیش نیامدن سوتفاهم توسط خودم ویرایش شد:d
قصه نخور امین جون...خودم تو بلوار سجاد یه واحد شخصی دارم (:cool:)فعلا که اجارست ولی ایشاالله تا چند ماه دیگه این ps3 و lcd رو میبرم اونجا بیا پیش من بازی میکنیم :d
(خونه که ماله باباس ولی خب تحت حفاظت منه :-")

آخرین ویرایش:

golabi2

کاربر سایت
Apr 9, 2009
209
نام
علیرضا
دبیرستان چیه مردحسابی!!!:cheesygriترم آخر کاردانی الکترونیکم!!!:cool:
من که کیلزون2،uncharted1 رو دارم.دنبال uncharted2 و Heavy Rain میگردم اگه کسی داره.

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,014
نام
Амин
دبیرستان چیه مردحسابی!!!:cheesygriترم آخر کاردانی الکترونیکم!!!:cool:
من که کیلزون2،uncharted1 رو دارم.دنبال uncharted2 و Heavy Rain میگردم اگه کسی داره.
sorry :d
HR رو دارم بزار فعلا یه پایانشو دیدم بزار تا چند روز دیگه همش تموم شد تقدیم میکنم:d
uc2 هم داشتم که همین چندروز پیش فروش رفت زودتر میگفتی اونم تقدیم میکردیم :blushing:
منم شهیاد میشینم :D
عزیزم اینجا مخصوص ps3 داراست...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر