PS3 داران كرمانشاه

probazicenter

کاربر سایت
May 21, 2011
72
نام
adrin
گگگگگگژژژژژژژژژژژژژژ

چرا تهرانی مینیویسین کوره تهرانی تهرانی ابگوش خوی فرانی من اد کنین با هم call of بزنیم من شریعتی میشنم اینم id فقط برابچ کرمانشانننننننننننننننن
adrin-***xy-boy
او سکس نمیبینیش با 2 تا x

Snake-soldier

کاربر سایت
Jun 23, 2011
28
نام
Armin
سلام ب همه بچه های کرمانششششششششششاهی

اقا شما بازی های کپی رو از کجا میخرید ک مطمعن باشه ؟؟؟؟؟
بعد کجا هک Mulltiman رو انجام میده؟؟؟؟؟

---------- نوشته در 06:26 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:23 PM ارسال شده بود ----------

سلام فرقش با 250 gb بیستو پنج هزاره 250 ب صرفه تره کدوم شهرستانی؟؟؟
250گیگ هم 510 تومنه

Trico

کاربر سایت
Jul 6, 2010
369
نام
ایمان
سلام به بچه های با غیرت کرمانشاه
فقط خواستم یه اطلاع رسانی کنم
هر هفته جمعه ها ساعت 11 شب قرار بچه های کیلزون2
حتما تشریف بیارید
شاد میشیم

یاحق داشی;)

be cool

کاربر سایت
Aug 17, 2011
19
selam be barobax azize kermanshah, kheili khoshalam ke in topico zadin, Har ki bazi vase foroush dare bege , man maskan mishinam, har shab(12) be bad Mortal kombat Mizanam .

---------- نوشته در 09:34 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:25 PM ارسال شده بود ----------

kharidare : mortal kombat .region(1) & Gran turismo . Region (1)

آخرین ویرایش:

galaxyman5

کاربر سایت
Dec 25, 2011
7
نام
ســعــیــد
سعید هستم مسکن 2 روزه که دارم تو این سایت مطلب میخونم امروز واسه روز سوم رفتم و یه اسلیم 320گیگ رو از نزدیک دیدم و خریدمش

hamedfc

کاربر سایت
Nov 9, 2011
445
نام
حامد
سلام بچه ها کسی میدونه بجز پاساژ قصر و ارگ کجا بازی ps3 میفروشه؟مغازه ای هم هست که بشه بازی بهش فروخت ؟اگه آره آدرس پ.خ کنید ممنون میشم جواب بدید

ke$ha

کاربر سایت
May 29, 2011
961
نام
kesha
سلام بچه ها کسی میدونه بجز پاساژ قصر و ارگ کجا بازی ps3 میفروشه؟مغازه ای هم هست که بشه بازی بهش فروخت ؟اگه آره آدرس پ.خ کنید ممنون میشم جواب بدید

حامد جان اگه میخوای بازی بفروشی بهترین جا همین بازیسنتره , البته طبقه سوم قصر یه کلوپ هست که فک کنم بازی هم میخره :d

اگه به طور مثال بازی تو 20 تومن ارزش داشته باشه اونا میگن 10 تومن بیشتر ارزش نداره(ارگ~قصر) , همینجا بفروشی بهتره :d

sasan831

کاربر سایت
Apr 16, 2012
8
سلام به همشهرياي گلم بابا دمتان گرم همه جا كرمانشاهي هست ايول

برادران من اهل كرمانشاهم ولي قزوين زندگي ميكنم تو اين استان لعنتي ام يه فروشنده بازي ps3 پيدا نميشه از دوستان كي بازيه gta ivيا ليبرتي سيتيش رو داره تعويض كنيم پولم سر ميدم با بازيه
كيلزون 2

بازيم كاملا نو نو هستش همراه با قاب و دفترچه كاملا تر تميز

CoLoNeL_BaBoO

کاربر سایت
May 7, 2012
30
مسکن -پاساژ مروارید

---------- نوشته در 01:33 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:30 PM ارسال شده بود ----------

سلام ,بروبکس کرمانشاه , گشتدان سالارین , هرشب FIFA12 میزنم , ID: Hamed_Myth

کرمانشاه =کل دنیاb-)

saeedazami

کاربر سایت
Dec 14, 2011
232
نام
سعید
سلام دوستان.بعد از کلی تحقیق تصمیم گرفتم ps3بخرم(فقط به خاطر انحصاریاش)الآن که می خوام بخرم یه دفعه گران شد.چند روز پیش رفتم پاساژقصر یارو میگفت 320gbیه میلیون دهنم باز موند.یه مشورت ازهمشهریام میخوام.اینکه کجا هم ارزون میده وهم قابل اعتماده وهم ps3 هک شده باشه(cfw 3.55) ممنون میشم جواب بدید.البته می تونم تا نزدیکای مهرماه هم صبر کنم.تا ارزونشه بعد بخرم(البته اگه ارزون شه)....چاکر گشتدان...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر