PS3 داران كرمانشاه

hooman_per

کاربر سایت
Aug 28, 2012
1
سلام
منم از کرمانشاه هستم.فوتبال آنلاین بازی میکنم فعلا فیفا 11
چطوری باید با برو بچ ایران بازی کرد ؟من هرچی میگردم همه خارجین.نمیدونم ربط به این داره که توی اکانت کشورم رو انگلیس انتخاب کردم.

saeedazami

کاربر سایت
Dec 14, 2011
232
نام
سعید
سلام دوستان اگه جایی رو توشهر میشناسید که بازی PS3رو ارزون کپی کنه توی هارد لطفا بهم بگید.هرجا رفتم میگفت 5هزار تومن.در ضمن می خوام یه هارد 250 گیگ بگیرم اگه قیمت دارید لطفا بگید...

javid_7k

کاربر سایت
Jun 29, 2013
62
سلام بچه ها..
من تا 2 هفته دیگه میام کرمانشاه...دانشگاه رازی قبول شدم :D
اومدم یه با مرام پیدا میشه مارو راهنمایی کنه برای خرید بازی و اینا تو کرمانشاه؟

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
سلام بچه ها..
من تا 2 هفته دیگه میام کرمانشاه...دانشگاه رازی قبول شدم :D
اومدم یه با مرام پیدا میشه مارو راهنمایی کنه برای خرید بازی و اینا تو کرمانشاه؟

اولا پیشاپیش بهت خوش آمد میگیم به شهر عزیزمون:d دوما تبریک بابت قبولیت و اینکه دانشگاه رازی کرمانشاه جزو بهترین دانشگاه های ایرانه و بسیار مرتب و با کیفیت:)

و اما جواب سوالت

کرمانشاه جاهای زیادی واسه خرید کنسول و گیم داره پس خیالت راحت بی بازی نمی مونی.هر وقت اومدی کرمانشاه و خواستی بازی بخری پیام خصوصی به خودم بده تا بگم دقیقا بری پیش کدوم مغازه که بازیهاش با کیفیت تره;)

zaminz

کاربر سایت
Jun 23, 2012
51
نام
امین
سلام به همشهرياي عزيزم.
من معمولا با كامپيوتر بازي كردم و تا به حال كنسول نداشتم چنروز پيشا با تحقيق زياد نسبت به كنسول ps3 و xbox 360 يك عدد كنسول ps3 slim 320 خريدم مدل كپي خور كه خودتتونم ميدونيد قيمت بالايي داره.حالا بعد چنروز مخمو داره ميخوره كه كار اشباهي كردم چون كنسول ps4 هم ممكنه تا چنوقت ديگه وارد بازار بشه و اين كنسول رو كنار بذاره.
نظر شما چيه؟؟
بنظرتون ps3 تا كي به بقاش ادامه ميده؟؟چون مثلا كسي مثل من كه اين همه هزينه كرده واقعا ناراحت كنندس كه بعد يسال دستگاهش بي استفاده بمونه.مثلا بازي هاي جديد ديگه براش نياد و مجبور بشم با ضرر زياد كوچ كنم به پي سي دوباره

hamedfc

کاربر سایت
Nov 9, 2011
445
نام
حامد
چرا تهرانی مینیویسین کوره تهرانی تهرانی ابگوش خوی فرانی من اد کنین با هم call of بزنیم من شریعتی میشنم اینم id فقط برابچ کرمانشانننننننننننننننن
adrin-***xy-boy
او سکس نمیبینیش با 2 تا x
سلام داشی حال کردم اراد!!!!کال اف بلک اپس1وفیفا14هستم بزنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام من بچه الهیه م اسمم حسین.اقاهرکی فیفا14شاخه وانلاین میزنه ایدی بده.;)

Last edited by a moderator:

hamedfc

کاربر سایت
Nov 9, 2011
445
نام
حامد
سلام.
آخرش اسمت حامد یا حسین؟؟؟
منم نزدیکای الهیه هستم .
اوریجی یا کپی؟

داداش اسم من حامد ولی اینی که گفته حسینم رفیقمه که با اکانت من بعضی وقتها میاد پست میذاره ای رفیقم حسین کپی بازی مکنه

hamedfc

کاربر سایت
Nov 9, 2011
445
نام
حامد
فقط 19 فقط ، دوستان عزیز منم هستم ، فقط BF3 و Fifa 14 میزنم ، البته تا 20 روز دیگه !!! چون PS4 گرفتم تا 10 دی میرسه :)

داداش منم فیفا14هستم لطف کن ایدیتو بده:-/

- - -ویرایش - - -

آهان.گرفتم.....
ولی عجب کارایی میکنیدهااا :-o
داداش نظرلطفته>اگه فیفا14میزنی ایدی بده;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر