ps3 داران بندرعباس

TIEST0

کاربر سایت
Oct 27, 2011
126
نام
MUHAMMAD
سلام عزیز
اسم دانگل کبرا نی کبرا یه دانگله با قابلیت اجرای بازی های ps2 , psp برا 3.41 اون دانگلی که مد نظر شماست true blueـه و اصلا ارزش هم نداره به علت این که تنها بازی رو از روی بلوری اجرا می کنه و باید بازیرو رو بلوری رایت زد که 2 تا مشکل پیش می آد 1-گران بودن بلوری خام 2-کم یاب بودن بلوری رایتر (اونایی که بازی رایت می زنن dvd رایتر دارند) الان که دیگه تیم دوپلکس داره eboot اکثر بازی های جدیدو میده بیرون نیازی به این دانگل نی در ضمن بازی uncharted3 هم هنوز برا این دانگل نیومده

بلوری رایتر هم داریم.در ضمن قیمت 50 گیگ ..7 هزارتومنه و قیمت 25 گیگ ...5 تومن.پس چیز خاصی نیست.

خیالتون راحت که این کار eboot فقط برای بازیهایی مث انچارتد هستش و نه بقیه ولی بقیه رو با دانگل میشه انجام داد.

خفاش

کاربر سایت
Nov 4, 2011
31
نام
محمد امین
بلوری رایتر هم داریم.در ضمن قیمت 50 گیگ ..7 هزارتومنه و قیمت 25 گیگ ...5 تومن.پس چیز خاصی نیست.

خیالتون راحت که این کار eboot فقط برای بازیهایی مث انچارتد هستش و نه بقیه ولی بقیه رو با دانگل میشه انجام داد.
دوست عزیز بازی های جدید که داره ایبوتشون می آد نمونش sonic.mw3 ولی هامون طور که گفتم بازی uncharted , sonic , mw3 هنوز برا این دانگله نیومده در ضمن روش کار این دانگل هم به این صورته که eboot بازی هارو فیکس می کنه (فقط اونایی رو که سازندش بیرون بده) و اونی که ساختتش فقط برا این که پول به جیب بزنه یه cfw خاص درست کرده و با eboot ها می ریزه رو دانگل و رو دانگل قفل گذاشته که کسی به فایل ها دست رسی پیدا نکنه ولی هکرا دانگل رو دامپ کردن و فهمیدن موضوع از چه قراره یعنی این دانگل fw 3.70 رو هک نمی کنه بلکه فقط بازی هارو فیکس میکنه .

reza0090

کاربر سایت
Oct 24, 2011
74
نام
رضا
مسعود جان وقتی فردا ریختی بیا بگو مشکلی نداشته و لطفا سریع تا چپتر 9 و 11 برو ببین بازی هنگ نمیکنه.
دوست عزیز شما برو اونجا با طرف صحبت کن ببین اگه گفت مشکلی پیش نمیاد بهش بگو بریزه واست حالا این بنده خدا اومدیم و 2 هفته به هر دلیلی طول کشید به این مراحل برسه.برو فروشگاه بگو اگه هنگی تضمین میکنی نداره بریزه واست.

reza0090

کاربر سایت
Oct 24, 2011
74
نام
رضا
اشکال نداره طول بکشه جون فعلا حوصله بازی ندارم و صاحب مغازه میگه فقط پنجشنبه بیاید
اینهم هم هست عجله هم نداری خوبه ولی اگه خواستی بازی رو بریزی به شرط این بگیر ازش که فریز نشه حواست جمع باشه.:d

Celebrimbor

Vae Victus
کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,411
نام
مسعود
احتمالش خیلی کمه که مشکل داشته باشه حالا من وقتی ریختم بازی کردم میام خبر میدم به شما...راستی حجمش هم 54 گیگ بود!:D

reza0090

کاربر سایت
Oct 24, 2011
74
نام
رضا
بدرد من که نمی خوره دستگاه من اورجینال هست شما بازی کنید جای ما هم خالی کنید :d و خوش بگذرونید.
راستی جایی نیست بازی خوب رو داشته باشه با قیمت مناسب من Gow 3 می خوام Mortal kombat یا Tekkan و این طوری بازی ها جایی سراغ ندارید؟؟؟ uncharted 2 هم اگه باشه خوبه.

TIEST0

کاربر سایت
Oct 27, 2011
126
نام
MUHAMMAD
سلام

دوستان خیالتون راحت از لحاظ انچارتد و بت.هر دو تا بازی بدون مشکل هستن و ما بازی هارو تضمین میکنیم.

امزوز هر کسی میخواد تماس بگیره که شنبه داریم میریم مسافرت تا دوشنبه

mohammad2023

کاربر سایت
Sep 20, 2011
309
بدرد من که نمی خوره دستگاه من اورجینال هست شما بازی کنید جای ما هم خالی کنید :d و خوش بگذرونید.
راستی جایی نیست بازی خوب رو داشته باشه با قیمت مناسب من Gow 3 می خوام Mortal kombat یا Tekkan و این طوری بازی ها جایی سراغ ندارید؟؟؟ uncharted 2 هم اگه باشه خوبه.

سیگما god of war3 داشت حالا نمیدونم فروخته یا نه un2من بش سفارش دادم برام اورد;)
راستی انچاتد2 میخوای چیکار الان همه دارن 3 unبازی مکنند:d

reza0090

کاربر سایت
Oct 24, 2011
74
نام
رضا
سیگما god of war3 داشت حالا نمیدونم فروخته یا نه un2من بش سفارش دادم برام اورد;)
راستی انچاتد2 میخوای چیکار الان همه دارن 3 unبازی مکنند:d
من 1 بازی کردم 2 بازی کنم بعد 3 یه ضرب خو نمیرن سر اصل مطلب اول مقدمه چینی .بعد قیمت هاش در چه سطحی هست؟؟؟؟

TIEST0

کاربر سایت
Oct 27, 2011
126
نام
MUHAMMAD
من امروز نمیتونم بیام.دیگه کی میتونم بیام؟

تماس بگیرید.دوستانی هم که میخوان مطمئن بشن از سالم بودن بازی میتونن برن ببینن چون سیگما داستگاهش رو فردا تحویا میدم و روی ال سی دی میزاره ببینید.بدون هیچ مشکلی بازی کار میکنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر