ps3 داران بندرعباس

آقا این چه وضعشه؟! امروز PS3 رو دادم دوستم بیاره بعد از یه هفته که من دارم بهتون میگم این بازیا( Catherine , GT5 , U3 , BF3 , MGS4 , Heavy Rain ) رو میخوام اونوقت شما U3 , BF3 , MGS4 , Heavy Rain میریزی بعدش میای میگی GT5 رو نمیشه ریخت و فلان و ... بازی Catherine هم نداشتین واقعا؟! تعجب میکنم من چون تو اون لیستی که واسم فرستاده بودین بود و گفتین که داریمش!!

بعدشم اینا (U3 , BF3 , MGS4 , Heavy Rain) با هم 20 تومن!! میگیرین؟! واقعا که!! شما که گفته بودین بازیای قدیمی هر کدوم 1000 تومن!!

آخر سر هم میگین بیا شنبه تحویل بگیر؟!فکر میکردم گیم شاپ تو بندر بازیاش از همه جا بهتره و لیستش کامل تر و آپدیت تره... ولی مثل اینکه اشتباه میکردم!

آخرین ویرایش:
آقا این چه وضعشه؟! امروز PS3 رو دادم دوستم بیاره بعد از یه هفته که من دارم بهتون میگم این بازیا( Catherine , GT5 , U3 , BF3 , MGS4 , Heavy Rain ) رو میخوام اونوقت شما U3 , BF3 , MGS4 , Heavy Rain میریزی بعدش میای میگی GT5 رو نمیشه ریخت و فلان و ... بازی Catherine هم نداشتین واقعا؟! تعجب میکنم من چون تو اون لیستی که واسم فرستاده بودین بود و گفتین که داریمش!!

بعدشم اینا (U3 , BF3 , MGS4 , Heavy Rain) با هم 20 تومن!! میگیرین؟! واقعا که!! شما که گفته بودین بازیای قدیمی هر کدوم 1000 تومن!!

آخر سر هم میگین بیا شنبه تحویل بگیر؟!فکر میکردم گیم شاپ تو بندر بازیاش از همه جا بهتره و لیستش کامل تر و آپدیت تره... ولی مثل اینکه اشتباه میکردم!

دوست عزیز به دوستتونم گفتم که خودم وقت نکردم بریزم و اینکه اگه مشکل هزینه دارید بیاید من کل پول رو بهتون میدم..این بازیها رو کسی ریخته واستون ..اگه مال خودم بود که مجانی بهتون میدادم.

الان همین انچارتد رو با بت توی تهران کمتر از 20 بهتون نمیدن اونم روی هارد.ما از لحاظ ارشیوی کامل هستیم و در این شکی نیست.بازی gt5 هارد اکسترنال میخواد که نمیشه روی کنسولتون ریخت ج نمیده..

در ضمن من نگفته بودم که همون روز واسه کسی بازی میریزم کلا قرار بوده همه رو جمعه تحویل بدم که اونم دوست شما گفت که من نیستم شنبه هستم.

اشکالی نداره من بازیها رو پاک میکنم اونا رو هم نمیریزم و اینکه پولتونم بیاید شنبه بگیرید.

---------- نوشته در 10:09 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:07 PM ارسال شده بود ----------

یعنی فردا بازی رو به سیگما میدی؟خود سیگما بازی رو برای کسی میریزه؟

نه فقط روی کنسول خودش اجرا میشه و روی کنسول دیگه ای نمیشه اجراش کرد.شما خواستید دستگاتونو میرسونه به دست ما واستون اوکی میکنیم.

چرا خود سیگما برای ریختن برای مردم نمیاره؟بازی gt5 رو میشه روی هارد خود دستگاه بازی کرد باید اول بازی رو روی هارد دستگاه بریزید و بعد توی مولتی من گزینه SETTING که فکر دکمه مثلث باشه رو میزنید و بازی رو از حالت اکسترنال میبرید روی اینترنال.سیگما واسم همین کار کرد ودرست شد.شما که خیلی مدعی بودین چطور بلد نیستسد بازی رو روی حالت اینترنال اجرا کنید.

چرا خود سیگما برای ریختن برای مردم نمیاره؟بازی gt5 رو میشه روی هارد خود دستگاه بازی کرد باید اول بازی رو روی هارد دستگاه بریزید و بعد توی مولتی من گزینه SETTING که فکر دکمه مثلث باشه رو میزنید و بازی رو از حالت اکسترنال میبرید روی اینترنال.سیگما واسم همین کار کرد ودرست شد.شما که خیلی مدعی بودین چطور بلد نیستسد بازی رو روی حالت اینترنال اجرا کنید.

دوست عزیز من وقت ندارم کلا بخوام روی یه بازی وقت بزارم در حال حاضر هم دارم بازیهای جدید ایکس باکس رو اماده میکنم این کارو هم میکنم بابت راهنمایی شما هم تشکر.کسی نگفت که ما بلد نیستیم عزیز.این دوست ما اینهمه بازی رو با 20 تومن میخواد که کسی نمیریزه براش حالا هم که اینکار رو کردیم شاکی هم هست .دفعه بعد از این کارا واسه کسی انجام نمیدیم پولشم پس میدیم ما محتاج نیستیم .

هر کسی میخواد بره از سیگما بگیره منم دیگه این بازی رو ندارم همینایی رو هم که گرفتم بسه.کلا خوبی به کسی نیومده

---------- نوشته در 11:09 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:06 PM ارسال شده بود ----------

به این دوستمون دفعه اخره بازی میدیم و دیگه نمیدیم.نه ایکس باکس و نه ps3 .از هر جا دوست دارن میتونن تهیه کنن

دوست عزیز به دوستتونم گفتم که خودم وقت نکردم بریزم و اینکه اگه مشکل هزینه دارید بیاید من کل پول رو بهتون میدم..این بازیها رو کسی ریخته واستون ..اگه مال خودم بود که مجانی بهتون میدادم.

الان همین انچارتد رو با بت توی تهران کمتر از 20 بهتون نمیدن اونم روی هارد.ما از لحاظ ارشیوی کامل هستیم و در این شکی نیست.بازی gt5 هارد اکسترنال میخواد که نمیشه روی کنسولتون ریخت ج نمیده..

در ضمن من نگفته بودم که همون روز واسه کسی بازی میریزم کلا قرار بوده همه رو جمعه تحویل بدم که اونم دوست شما گفت که من نیستم شنبه هستم.

اشکالی نداره من بازیها رو پاک میکنم اونا رو هم نمیریزم و اینکه پولتونم بیاید شنبه بگیرید.

دوست عزیز حالا شما چرا اینقدر زود ناراحت میشی؟! منظور بنده این نبود شما اشتباه متوجه شدی! مسئله اصلا پولش نیست مسئله اینه که شما قبلا به من یه قیمت دیگه رو گفته بودی حالا چیز دیگه ای شده! که اونم اصلا ولش کن مهم نیست...

در کل میخواستم بگم من GT5 و Heavy Rain از همه واسم مهمتره شما نمیتونی یعنی فقط چند دقیقه وقت بزاری این بازیو واسه ما ردیفش کنی؟! به قول اون دوستمون فقط باید بری تو مولتی من ستینگش رو یه خورده تغییر بدی.

اصلا شما فقط این بازیا ( Catherine , GT5 , U3 , BF3 , MGS4 , Heavy Rain )رو تو هارد بریز نمیخواد نصبش کنی چون بعد از نصب جای زیادی میگیره و شاید همه با هم جا نشه!! بعدش خودم بازیا رو میریزم تو هارد کامپیوتر اگه جا کم اومد...نصبشم خودم انجام میدم.

پس شنبه که دوستم اومد میتونین همه رو بریزین؟! اوکی؟!

آخرین ویرایش:
دوست عزیز حالا شما چرا اینقدر زود ناراحت میشی؟! منظور بنده این نبود شما اشتباه متوجه شدی! مسئله اصلا پولش نیست مسئله اینه که شما قبلا به من یه قیمت دیگه رو گفته بودی حالا چیز دیگه ای شده! که اونم اصلا ولش کن مهم نیست...

در کل میخواستم بگم من GT5 و Heavy Rain از همه واسم مهمتره شما نمیتونی یعنی فقط چند دقیقه وقت بزاری این بازیو واسه ما ردیفش کنی؟! به قول اون دوستمون فقط باید بری تو مولتی من ستینگش رو یه خورده تغییر بدی.

اصلا شما فقط این بازیا ( Catherine , GT5 , U3 , BF3 , MGS4 , Heavy Rain )رو تو هارد بریز نمیخواد نصبش کنی چون بعد از نصب جای زیادی میگیره و شاید همه با هم جا نشه!! بعدش خودم بازیا رو میریزم تو هارد کامپیوتر اگه جا کم اومد...نصبشم خودم انجام میدم.

پس شنبه که دوستم اومد میتونین همه رو بریزین؟! اوکی؟!
دوست عزیز اینطوری که شما گفتی و اومدی تو تاپیک گقتی والا ادم یه خورده به نظر من بهش بر می خوره اینطوری هم که شما نوشتی که بازی قدیمی 1000 تومان ......
حالا بیخیال هر دو نفر دیگه این قضیه رو همین جا تموم کنید و بیخیالش انگار اتفاقی نیافتاده و سعی کنید دیگه اینطوری نشه دیگه این بحث رو هم الکی کش ندید بهتره .

Catherine , GT5 , U3 , BF3 , MGS4 , Heavy Rain

دوست عزیز دارم میگم هارد شما جا نداره واسه همه این بازیها فقط انچارتد و بت 62 گیگ هستن هارد شما هم که چند تا بازی روش داره چه جوری میخواین روی 160 گیگ این همه بازی بریزید؟یا باید قبلی ها رو پاک کنید یا نمیشه انچارتد و بت رو ریخت الان بدون انچارتد و بت و gt5 هارد شما 2 گیگ جا داره من چجوری اینهمه بازی رو روش بریزم؟

کار نشد از ما میخواید!!!!!

Catherine , GT5 , U3 , BF3 , MGS4 , Heavy Rain دوست عزیز دارم میگم هارد شما جا نداره واسه همه این بازیها فقط انچارتد و بت 62 گیگ هستن هارد شما هم که چند تا بازی روش داره چه جوری میخواین روی 160 گیگ این همه بازی بریزید؟یا باید قبلی ها رو پاک کنید یا نمیشه انچارتد و بت رو ریخت الان بدون انچارتد و بت و gt5 هارد شما 2 گیگ جا داره من چجوری اینهمه بازی رو روش بریزم؟کار نشد از ما میخواید!!!!!
sms دادم:دی اگه هاردو خالی کنید بعد اینا رو بریزین جا میشه...

آخرین ویرایش:
دوست عزیز شما که میگید برید انچارتد و بت رو از سیگما بگیرید مگه سیگما این بازی هارو داره که واسه کسی بریزه؟

اینجوری بهتره

---------- نوشته در 08:20 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:19 PM ارسال شده بود ----------

sms دادم:دی اگه هاردو خالی کنید بعد اینا رو بریزین جا میشه...

اوکی میدونم

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or