ps3 داران بندرعباس

TIEST0

کاربر سایت
Oct 27, 2011
126
نام
MUHAMMAD
دستگاههتو بده پچشو واست دوباره بزنم...ولی یلدمه تستش کردم خودم یه مرحله هم رفتم

---------- نوشته در 09:45 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:40 AM ارسال شده بود ----------

بزودی مغازه خودمونو راه اندازی میکنیم.

Celebrimbor

Vae Victus
کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,411
نام
مسعود
دستگاههتو بده پچشو واست دوباره بزنم...ولی یلدمه تستش کردم خودم یه مرحله هم رفتم---------- نوشته در 09:45 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:40 AM ارسال شده بود ----------بزودی مغازه خودمونو راه اندازی میکنیم.
باشه اگه آنچارتد تا آخر هفته تموم شد پاکش میکنم میارم چند تا دیگه میریزم اینم پچش کن. راستی این سیگما که برده بودی پیشش دو تا بازی (GT5 و Heavy Rain ) رو 7 تومن حساب کرده بود! قیمت های فروشگاه شما هم در همین حده یا بهتره؟!

unch3

کاربر سایت
Nov 4, 2011
308
سلام.بازی driver san francisco که روی fw3.55 واسه ps3 هک و قابل اجرا شده رو سایت www.downloadha.com واسه دانلود گذاشته.برید دانلود کنید.قابل توجه کاربر tiesto که مغازه gameshop داره.لطفا اقا که میگید قویترین ارشیو رو توی بندر دارید لطفا برید از سایت دانلودها بگیرید که من کنسولم رو بیارم که هم این بازی و هم بازی انچارتد 3 و بتلفیلد 3 رو ازتون بگیرم.باشه؟

TIEST0

کاربر سایت
Oct 27, 2011
126
نام
MUHAMMAD
سلام.بازی driver san francisco که روی fw3.55 واسه ps3 هک و قابل اجرا شده رو سایت www.downloadha.com واسه دانلود گذاشته.برید دانلود کنید.قابل توجه کاربر tiesto که مغازه gameshop داره.لطفا اقا که میگید قویترین ارشیو رو توی بندر دارید لطفا برید از سایت دانلودها بگیرید که من کنسولم رو بیارم که هم این بازی و هم بازی انچارتد 3 و بتلفیلد 3 رو ازتون بگیرم.باشه؟

چشم بازیهای ایکس باکس دانشون داره تموم میشه اینم میگیرم.

unch3

کاربر سایت
Nov 4, 2011
308
دستتون درد نکنه.شما تو نوشته قبلی تون نوشتید بزودی مغازه خودتونو راه اندازی میکنید.مگه الان مغازه ندارید؟اگه مغازه ندارید چجوری میتونم ازتون بازی بگیرم؟

reza0090

کاربر سایت
Oct 24, 2011
74
نام
رضا
دستتون درد نکنه.شما تو نوشته قبلی تون نوشتید بزودی مغازه خودتونو راه اندازی میکنید.مگه الان مغازه ندارید؟اگه مغازه ندارید چجوری میتونم ازتون بازی بگیرم؟
مغازه داره دوست عزیز شما نگران نباش خواستی بگو آدرس میده برو مغازش ;)

majid_karimi63

کاربر سایت
Mar 12, 2011
33
نام
مجید
سلام به همه
یه سوال داشتم کسی از مولتی من سر در میاره ؟
کسی می دونه مولتی من فقط روی ps3 هگ شده نصب میشه یا روی ps3 هگ نشده هم نصب میشه

unch3

کاربر سایت
Nov 4, 2011
308
کسی از سیگما انچارتد 3 یا بتلفیلد 3 گرفته؟چون من الان زنگ زدم گفت هردوتای این بازی هارو داره.به نظرتون از سیگما بگیرم یا gameshop؟

reza0090

کاربر سایت
Oct 24, 2011
74
نام
رضا
کسی از سیگما انچارتد 3 یا بتلفیلد 3 گرفته؟چون من الان زنگ زدم گفت هردوتای این بازی هارو داره.به نظرتون از سیگما بگیرم یا gameshop؟
با سلام!
دوست عزیز قصد دخالت ندارم ولی به کاربر TIEST0 یه پی ام خصوصی بده کارت رو راه می ندازه چون واقعا قیمت هاش مناسبه و عالی میده .

reza0090

کاربر سایت
Oct 24, 2011
74
نام
رضا
ایشون مغازه داره؟یا تو خونه هست؟فکر نکنم ایشون مغازه ی مشخصی داشته.
مغازه داره توی پاساژ کریستال کنسول اونجا بهش میدی بعد برات بازی میریزه بعد باز میری مغازه تحویل میگیری من خودم شخصا ازش بازی اورجینال میخرم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر