ps3 داران بندرعباس

احتمال داره تا یه ماه دیگه.دنبال یه جای خوب میگردیم.
ای بابا مگه قرار نبود هفته قبل مغزه تون رو راه بندازین؟ پس اون آدرسی که تو سایت هست چیه؟ پاساژ کریستال,....هفته دیگه احتمال داره من کنسولو بیارم پچ بتل 3 و چند تا بازی دیگه بریزین؟!

ای ول بابا بچه های بندرعباس باز اومدین بابا دلمون تنگ شد هیچ کسی نمیاد 4 تا حرف بزنه بحث سر یه موضوعی باز شه همه میان به خاطر بازی ریختن ای بابا بیاید 4 کلمه در مورد بازی و آنلاین و چیزهای دیگه هم حرف بزنیم با هم آشنا شیم یه مقداری.

ای ول بابا بچه های بندرعباس باز اومدین بابا دلمون تنگ شد هیچ کسی نمیاد 4 تا حرف بزنه بحث سر یه موضوعی باز شه همه میان به خاطر بازی ریختن ای بابا بیاید 4 کلمه در مورد بازی و آنلاین و چیزهای دیگه هم حرف بزنیم با هم آشنا شیم یه مقداری.
ای بابا یه چی واسه خودت میگیا!! :دی تو بندر مگه کلا چند نفر PS3 دارن که تازه کپی خورم نباشه و بخوان آنلاین هم بازی کنن؟!!!!!!!! :| :دی

دمت گرم تو اولین نفری هستی از زمانی که من این تاپیک رو
گذاشتم حرف از بازی اتلاین میزنی من که هستم ID:majid_karimi63:x

---------- نوشته در 11:10 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:02 AM ارسال شده بود ----------

ای بابا یه چی واسه خودت میگیا!! :دی تو بندر مگه کلا چند نفر PS3 دارن که تازه کپی خورم نباشه و بخوان آنلاین هم بازی کنن؟!!!!!!!! :| :دی

داداش خیلی هستن منتها چیزی که هست خیلی ها از نحوه انلاین شدن
ومزایای اون خبر ندارن
تو خونه ما 2 تا پلی استیشن 3 هستش یکی من یکی داداشم هر دو هم انلاینیم. انلاین که باشی بازیهات اپدیت میشه
تازه بازی کردن با یه شخصیت تو بازی که صفا نداره حالش به اینه که بری انلاین بشی و قدرت ومهارتت رو تو بازی ها به روخ دیگران بکشی
نه تو ایران بلکه تو کل دنیا .تو توبندری و مثلا نفر مقابلت تو المانه یا هر جای دیگه باهاش مسابقه می زاری
;)

ای بابا یه چی واسه خودت میگیا!!
:دی تو بندر مگه کلا چند نفر PS3 دارن که تازه کپی خورم نباشه و بخوان آنلاین هم بازی کنن؟!!!!!!!! :| :دی
خیلی ها دارن به قول دوستان راهشو بلد نیستن همین من و تو با هم دیگه ما میشیم دیگه عزیز.
خیلی ها با همون کپی آن میزنن:d
بله بله
دمت گرم تو اولین نفری هستی از زمانی که من این تاپیک رو
گذاشتم حرف از بازی اتلاین میزنی من که هستم ID:majid_karimi63:x

---------- نوشته در 11:10 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:02 AM ارسال شده بود ----------

ومزایای اون خبر ندارن
تو خونه ما 2 تا پلی استیشن 3 هستش یکی من یکی داداشم هر دو هم انلاینیم. انلاین که باشی بازیهات اپدیت میشه
تازه بازی کردن با یه شخصیت تو بازی که صفا نداره حالش به اینه که بری انلاین بشی و قدرت ومهارتت رو تو بازی ها به روخ دیگران بکشی
نه تو ایران بلکه تو کل دنیا .تو توبندری و مثلا نفر مقابلت تو المانه یا هر جای دیگه باهاش مسابقه می زاری
;)
مجید تو خوبی ، خوشی سلامتی قسم بخور این آیدی مال تو :|/:)
بابا توهم پس اون که شبا میاد بالا آیدی رضا 0090 یه ساعت واست شرح دادم بچه بندرم و اینا رو به این سرعت یادت رفت .....:|/:)
من که انلاینم مجید تو نمی دونم چرا فقط نصف شبا میای GTA میزنی.:d

بابا توهم پس اون که شبا میاد بالا آیدی رضا 0090 یه ساعت واست شرح دادم بچه بندرم و اینا رو به این سرعت یادت رفت .....:|/:)
من که انلاینم مجید تو نمی دونم چرا فقط نصف شبا میای GTA میزنی.:d[/QUOTE]
...........................................................................................................................................................................................................................
کاکا به خاطر ای ین که ما بازی مشترک مونین
حلال مشکلی اینین تو پلی استیشن هوم(خانه) اریم(هر موقع با هم انلاین بودیم):x

ومزایای اون خبر ندارن
;)
واقعا فکر میکردین من اینا رو نمیدونستم؟!! :|
شاید باشند معدود افرادی که PS3 داشته باشن و نحوه آنلاین شدن رو نفهمن. اما غیرممکنه کسی PS3 داشته باشه و دسترسی به اینترنت اونم از نوع فول اچ دی :دی و نحوه آنلاین شدن رو بلد نباشه!!

واقعا فکر میکردین من اینا رو نمیدونستم؟!! :|
شاید باشند معدود افرادی که PS3 داشته باشن و نحوه آنلاین شدن رو نفهمن. اما غیرممکنه کسی PS3 داشته باشه و دسترسی به اینترنت اونم از نوع فول اچ دی :دی و نحوه آنلاین شدن رو بلد نباشه!!
خوب دیگه پس چی دیگه آقا مسعود گل!!!:d:d
ما که قصد جسارت نداریم عزیزم این چه حرفیه شما سروری آنلاین بشی یا نه صد در صد حق با تو ماشاا... تجربه ات نسبت به ما حرف اول رو می زنه .
آقا من نمیگم حتما آنلاین به فرض مثال میگم بیایم در مورد بازی بحرفیم یا کسی چیزی برای فروش داره بیاد اینجا بگه یا کسی مشکلی داره یا کسی می خواد اصلا انلاین بازی کنه بیاد اسم اکانتش رو بگه این همه کار واسه خاطر این گفتم چون اکثر بچه های بندر همدیگه شاید یه بار هم ندیده باشن اگه هم دیده باشن مثل دوست عزیزمون محمد بوده که کارش داشتن و می خواسته براشون بازی بریزه و بس.

---------- نوشته در 12:20 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:19 AM ارسال شده بود ----------

من که انلاینم مجید تو نمی دونم چرا فقط نصف شبا میای GTA میزنی.:d
...........................................................................................................................................................................................................................
کاکا به خاطر ای ین که ما بازی مشترک مونین
حلال مشکلی اینین تو پلی استیشن هوم(خانه) اریم(هر موقع با هم انلاین بودیم):x
[/QUOTE]
انشاا... بهت پی ام امدا توی باکس بره نگا بکن هستن.

خوب دیگه پس چی دیگه آقا مسعود گل!!!:d:d ما که قصد جسارت نداریم عزیزم این چه حرفیه شما سروری آنلاین بشی یا نه صد در صد حق با تو ماشاا... تجربه ات نسبت به ما حرف اول رو می زنه .آقا من نمیگم حتما آنلاین به فرض مثال میگم بیایم در مورد بازی بحرفیم یا کسی چیزی برای فروش داره بیاد اینجا بگه یا کسی مشکلی داره یا کسی می خواد اصلا انلاین بازی کنه بیاد اسم اکانتش رو بگه این همه کار واسه خاطر این گفتم چون اکثر بچه های بندر همدیگه شاید یه بار هم ندیده باشن اگه هم دیده باشن مثل دوست عزیزمون محمد بوده که کارش داشتن و می خواسته براشون بازی بریزه و بس.
خواهش میکنم آقا رضا...:دی من منظورم این نبود که اطلاعاتم بیشتره و از این حرفا:دی فقط خواستم بگم بچه های آنلاین:دی تو بندر خیلی کمن واسه همینه که اینجا بیشتر بحث درباره بازی های کپی و هک و خریدش و اینجور مسائله.

آخرین ویرایش:
چشم میگیرمش اوکی میدم.این ایکس باکس اگه امون بده ما کارمونو کنیم.

ادرس مغازه درسته ولی نه واسه فروش بازی ......هر کاری داشته باشید فعلا میتونید بیای اونجا....

اگه تا کریسمس اوکی فریمور جدید رو بدن واسه پلی3 عنواین زیادی هست که میارم.تا الان که 600 تا به بالا ارشیونومه....دیگه هرچه پیش اید خوش اید

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or