ps3 داران بندرعباس

reza0090

کاربر سایت
Oct 24, 2011
74
نام
رضا
سلام دوستان!!!
چرا سیتی سنتر می فروشن از پله برقی برو بالا دقیقا رو به رو پلی برقی یدونه بازی فروشی هست اونجا بتلفید پی سی رو داشت گفت آنچارتد هم میاره برو یه سوالی کن.

zadis

کاربر سایت
Nov 20, 2007
782
یعنی از بندرعباسی ها * ...............بازی به این شاخی هیشیکی نیست داشته باشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟واقعا متاسقم واسه بندرعباس ..............همه دارن حال میکنن . ما هنوز تو کفیم*

reza0090

کاربر سایت
Oct 24, 2011
74
نام
رضا
یعنی از بندرعباسی ها * ...............بازی به این شاخی هیشیکی نیست داشته باشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟واقعا متاسقم واسه بندرعباس ..............همه دارن حال میکنن . ما هنوز تو کفیم*

دوست عزیز والا بازی های ارجینال یکم گرون هست ولی من هنوز چون دستگاهم کپی نشده تو کارش نیستم ولی آنچارد 2 و چند بازی کپی دوستم داره ولی خودم بازی کپی ندارم اورجینال هست قدیمی.

zadis

کاربر سایت
Nov 20, 2007
782
یکشنبه سفارش دادم این یکشنبه برام میاد>:d<
دیگه نمیتونم صبر کنم:((
راستی کسی اورج گرفته بیاد باهم انلاین بزنیم;)
نسخه کپیشو خریدی ؟؟؟؟ میشه به ما هم بفروشی ؟؟؟ ممنون . من ازت میخرم و پلی رو میارم بریز تو هارد ممنون

shahin-ps3x

کاربر سایت
Nov 5, 2011
10
من با صاحب فروشگاهه بندریه صحبت کردم هر دوتا بازی رو داره و گفت برات نصب میکنم بدون اینکه بازی انچارتد فریز بشه چون این بازی توی راند 7 فریز میشه و البته نمیتونی دکمه سلکت رو بزنی.

توی تاپیک ایکس باکس بود دیدم.www.gameshopbnd.com

گفتم چند تا بازی دارین گفت 3 ترابایت...595 تا بازی.

خیلی توپشون پره من که حال کردم .هم uncharted 3 رو داره و هم بتلفیلد 3 رو.

کلوپه توی سیتی سنتر یه ماهی میشه منو سر کار گذاشته ..بازیهای ایکس باکسشم دیسکهای hp هستن که خیلی بده واسه لنز

reza0090

کاربر سایت
Oct 24, 2011
74
نام
رضا
من فعلا منتظرم این کپی خور بشه کنسولم بعدش شروع می کنم بازی گرفتن اگه بتونیم بین خودمون بازی رد و بدل بکنیم خیلی عالی میشه جایی هست توی بندر بتونن کنسول خراب درست کنن ؟؟؟

shahin-ps3x

کاربر سایت
Nov 5, 2011
10
خب اینی که میگی مغازه نداره؟از کجا باید بریم ازش بازی بگیریم؟تو که باهاش صحبت کردی ادرسشو نپرسیدی؟

توی قسمت ارتباط با ما ادرس داره....

میتونی پیش سیگما ببری میده بهش برات میریزه...شمارش تو سایت هست زنگ بزن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر