ps3 داران بندرعباس

Count Offline

کاربر سایت
Jan 3, 2009
3
نام
MEYSAM JACKS
سلام منم توی بندرم و بندری
تازه PS3 خریدم ار نوع فت سفید 80 گیگ هستش (توی مغازه یکی از دوستان پلمپ مونده بود از سال پیش ) ورژن روی خودش 2.20 بود که به به 3.01 آپدیتش کردم حالا موندم کپی خورش کنم یا نه نظر شما چیه

majid_karimi63

کاربر سایت
Mar 12, 2011
33
نام
مجید
سلام منم توی بندرم و بندری
تازه PS3 خریدم ار نوع فت سفید 80 گیگ هستش (توی مغازه یکی از دوستان پلمپ مونده بود از سال پیش ) ورژن روی خودش 2.20 بود که به به 3.01 آپدیتش کردم حالا موندم کپی خورش کنم یا نه نظر شما چیه

سلام کاکا بستگی بی خودت ایشه ولی اگه کپی خورش نکنی بهترن اورجینال یه عالم دگی بی خودیش ایهه

Celebrimbor

Vae Victus
کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,411
نام
مسعود
سلام منم توی بندرم و بندری تازه PS3 خریدم ار نوع فت سفید 80 گیگ هستش (توی مغازه یکی از دوستان پلمپ مونده بود از سال پیش ) ورژن روی خودش 2.20 بود که به به 3.01 آپدیتش کردم حالا موندم کپی خورش کنم یا نه نظر شما چیه
از کجا و چند خریدی؟ مگه هنوز فت تو بندر پیدا میشه؟

Count Offline

کاربر سایت
Jan 3, 2009
3
نام
MEYSAM JACKS
از کجا و چند خریدی؟ مگه هنوز فت تو بندر پیدا میشه؟

والا چی بگم فت که من ندیدم ولی یکی از دوستان سال قبل 3 تا آورد 2 تا رو فروخت یکی مونده بود ما هم گفتیم بریم ازش بگیریم و من 380 خریدم هنوز هم پولش رو ندادم شاید 2 ماه یه بار 100هزار تومان 100هزار تومان بهش بدم :d راستی سفید NTSC J هستش راستی دسته بازی با قیمت خوب کسی جای سراغ نداره

mohammad2023

کاربر سایت
Sep 20, 2011
309
فروشگاهی می شناسید بازی انچارت3 رو توی این هفته که داره میاد بیاره:((:((
جردن که اکثر بازی هاش قدیمی :-&سیگما گفت میاره اما تاریخشو نمیدونم:-s حالا بنظرتون اینجا گیرم میاد از جای دیگه بیارن واسم بیارن :((

---------- نوشته در 08:30 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:14 PM ارسال شده بود ----------

هیچکس نیست

---------- نوشته در 08:34 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:30 PM ارسال شده بود ----------

نبوووووود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر