PS3 داران اهواز

Download off

کاربر سایت
Apr 22, 2007
728
نام
OldMan
دوست عزیز احتمالآ شما هم از پروتکل PPPOE استفاده می کنید که این مشکل رو دارید.

تنظیمات روی پروتکل bridge قرار بدید.

موفق باشید

Captain_Black

کاربر سایت
Jan 6, 2008
890
نام
آرمان
دوست عزیز احتمالآ شما هم از پروتکل PPPOE استفاده می کنید که این مشکل رو دارید.

تنظیمات روی پروتکل bridge قرار بدید.

موفق باشید

نیما جان میشه یه کم واضح تر بگی؟مرسی بله از PPPOE استفاده میکنم

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
نیما جان میشه یه کم واضح تر بگی؟مرسی بله از PPPOE استفاده میکنم

نیما جان ممنون میشم هر چه سریعتر دوستان رو راهنمایی بفرمایید
بیا اینم راهنمایی برای هر دو تاش
ابتدا با استفاده از یک کابل ethernet یا همون LAN ، مودم ADSL رو به PS3 وصل کنید ، بعدش ps3 رو روشن کنین و وقتی XMB بالا اومد ، این مسیر رو دنبال کنید ، settings و از اونجا network settings و از داخل اون گزینه internet connection settings رو انتخاب کنید ، وقتی این گزینه رو انتخاب کردید یه پیغام میاد به صورت زیر :
if you perform internet connection settings, the system will be disconnected. Do you want to continue ?

که شما YES رو میزنید ، بعد از اون یه صفحه باز میشه با اسم select a setting method. که شما custom رو انتخاب میکنید . در صفحه بعدی از شما میخواد تا connection method رو انتخاب کنید که شما باید wired connection رو انتخاب کنید و در صفحه بعدش auto-detect رو انتخاب کنید ، بعد از اون وارد صفحه ای میشید که بالای اون نوشته IP Address setting که شما باید user name و password ی که از ISP تون دریافت کردین رو وارد کنید ، شما از طریق انتخاب گزینه PPPoE میتونین این کار رو انجام بدین ، بعد از اینکه user و pass رو وارد کردین ، DNS setting و MTU رو Automatic انتخاب کنید ، در قسمت ***** Server شما گزینه Do Not Use رو انتخاب کنید و در صفحه بعد UPnP رو Enable .
بعد از تنظیمات بالا صفحه ای باز میشه که میگه Press the O(X) button to save settings که شما با زدن دایره و یا ضربدر باید تنظیمات رو ذخیره کنین و در صفحه بعد شما میتونین با انتخاب Test Connection ، اتصال ps3 خودتون به اینترنت رو امتحان کنین . این برای ps3 بوده
اپر باز هم مشکلی بود بگو:biggrin1:
البته این برای وصل شدنه به اینترنت هست خوبه اونجا هم توصیح داده برایتان

Captain_Black

کاربر سایت
Jan 6, 2008
890
نام
آرمان
بیا اینم راهنمایی برای هر دو تاش
ابتدا با استفاده از یک کابل ethernet یا همون LAN ، مودم ADSL رو به PS3 وصل کنید ، بعدش ps3 رو روشن کنین و وقتی XMB بالا اومد ، این مسیر رو دنبال کنید ، settings و از اونجا network settings و از داخل اون گزینه internet connection settings رو انتخاب کنید ، وقتی این گزینه رو انتخاب کردید یه پیغام میاد به صورت زیر :
if you perform internet connection settings, the system will be disconnected. Do you want to continue ?

که شما YES رو میزنید ، بعد از اون یه صفحه باز میشه با اسم select a setting method. که شما custom رو انتخاب میکنید . در صفحه بعدی از شما میخواد تا connection method رو انتخاب کنید که شما باید wired connection رو انتخاب کنید و در صفحه بعدش auto-detect رو انتخاب کنید ، بعد از اون وارد صفحه ای میشید که بالای اون نوشته IP Address setting که شما باید user name و password ی که از ISP تون دریافت کردین رو وارد کنید ، شما از طریق انتخاب گزینه PPPoE میتونین این کار رو انجام بدین ، بعد از اینکه user و pass رو وارد کردین ، DNS setting و MTU رو Automatic انتخاب کنید ، در قسمت ***** Server شما گزینه Do Not Use رو انتخاب کنید و در صفحه بعد UPnP رو Enable .
بعد از تنظیمات بالا صفحه ای باز میشه که میگه Press the O(X) button to save settings که شما با زدن دایره و یا ضربدر باید تنظیمات رو ذخیره کنین و در صفحه بعد شما میتونین با انتخاب Test Connection ، اتصال ps3 خودتون به اینترنت رو امتحان کنین . این برای ps3 بوده
اپر باز هم مشکلی بود بگو:biggrin1:
البته این برای وصل شدنه به اینترنت هست خوبه اونجا هم توصیح داده برایتان

نه حسین جان منظور من این نبود منظور من اروری بود که الان خیلی ها گرفتن توی اینترنت پره مال من ریجن 1 هستش با بازی های دیگه مشکلی ندارم ولی COD;MW2 سر Matchmaking Server گیر میزنه و همینطوری باید وایسی اتفاقی هم نمیفته با 1.05 هم حل نشد.
البته آقا نیما یه راهی بهم پفت ولی هنوز تستش نکردم چون بازیش دستم نیست حتما برسه تست میکنم .خیلی ممنون از شما و تمام بچه ها

Rover

کاربر سایت
Oct 11, 2007
1,059
نام
Vahid
خوش اومدی دوست عزیز
امیدوارم توی این تاپیک فعال باشید.
راستی من یه پیشنهاد جدید داشتم.
کسی پایه خرید PSN کارت شریکی هست؟3 نفر هم که بشیم به نفع خودمونه
راستی از دوستان کسی هست که کیانپارس باشه؟

Download off

کاربر سایت
Apr 22, 2007
728
نام
OldMan
خوش اومدی دوست عزیز
امیدوارم توی این تاپیک فعال باشید.
راستی من یه پیشنهاد جدید داشتم.
کسی پایه خرید PSN کارت شریکی هست؟3 نفر هم که بشیم به نفع خودمونه
راستی از دوستان کسی هست که کیانپارس باشه؟

بله من ساکن کیانپارس هستم

Politiciλn

کاربر سایت
Aug 17, 2009
405
نام
Alireza
سلام دوستان. همین بعد از ظهر می خوام برم PS3 بگیرم و به جمع شما بپیوندم:biggrin1:. فقط یه سوال داشتم. با کابل HDMI To DVI میشه PS3 رو به مانیتور کامپیوتر وصل کرد دیگه؟ یا باید کابل VGA بگیرم؟ مرسی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر