PS3 داران اهواز

اقا با اين كه من ابادانم و اخر هفته ميام اهواز
خوب نيست به اينا تهمت بزنيد
از كجا معلوم شايد خود فروشنده ((( اقاي كاسب )))) توو اين سايت عضو باشه و بفهمه دارين همجين حرفايي بش مي زنينن

---------- نوشته در 05:41 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:39 PM ارسال شده بود ----------

اقا شما خارجتون رو بكردين
بجاي اينكه باسه بقيه بازي بخرين براي خودتون بازي بخرين :d

---------- نوشته در 05:44 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:41 PM ارسال شده بود ----------

درضمن اين اقاي
se.phi.roth

نياد تايبيك هاي من رو ببسنده من خوشم نمياد

همون بهتر که بدونه
سرم رو کلاه گذاشته باید خجالت بکشه

اقا با اين كه من ابادانم و اخر هفته ميام اهواز
خوب نيست به اينا تهمت بزنيد
از كجا معلوم شايد خود فروشنده ((( اقاي كاسب )))) توو اين سايت عضو باشه و بفهمه دارين همجين حرفايي بش مي زنينن

---------- نوشته در 05:41 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:39 PM ارسال شده بود ----------

اقا شما خارجتون رو بكردين
بجاي اينكه باسه بقيه بازي بخرين براي خودتون بازي بخرين :d

---------- نوشته در 05:44 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:41 PM ارسال شده بود ----------

درضمن اين اقاي
[h=1]se.phi.roth[/h]نياد تايبيك هاي من رو ببسنده من خوشم نمياد

به شما ربطى نداره شما کلا اسپم زياد ميدى... من واسه کمک کردن به ديگران هدف دارم.... هدفمم اينه که کاربر فعال شم پس تو کار ديگران دخالت نکن سرت تو لاک خودت باشه.

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

به شما ربطى نداره شما کلا اسپم زياد ميدى... من واسه کمک کردن به ديگران هدف دارم.... هدفمم اينه که کاربر فعال شم پس تو کار ديگران دخالت نکن سرت تو لاک خودت باشه.

دمت گرم داداش خوشم میاد ازت جوابت عالی بود من که باهات موافقم...بعضیا زیادی اسپم میدن!

سلام به همه ی دوستان..
بچه ها این دوستمون خیلی گل و قابل اعتماد کسی نیست کمکش کنه !
حیف که خودم ps3 فروختم وئلا حتما خودم کمکش میکردم...

با تشکر از دوست خوب و عزیزم

آقا ما میخایم یه انچرتد 2 و 3 بازی کنیم و بس . کلا کنسولو واسه یه هفته میخایم .
بعدش کنسول پی اس 3 رو میبوسیم و میزاریم کنار:d

اقا اين کاسب که ميگيد کيه؟ کلاهبرداره؟

یه بازاری که مربوط به خرید و فروش کنسول و بازی و لوازم کنسولاست مثل تمام بازاریای دیگه یه سری خورده شیشه داره ولی نمیشه گفت کلاهبرداره خوبیت نداره اتهام زد!
ولی خب تمامیه فروشندگان تو این حیطه اینطورن بچه هایی که کنسول دارن یا حتی میخوان بخرن باهاشون خوب سر و کار دارن ولی انصافا واژه ی کلاهبردار زشته هر چقدر هم بخواد حقیقت داشته باشه.

یه بازاری که مربوط به خرید و فروش کنسول و بازی و لوازم کنسولاست مثل تمام بازاریای دیگه یه سری خورده شیشه داره ولی نمیشه گفت کلاهبرداره خوبیت نداره اتهام زد!
ولی خب تمامیه فروشندگان تو این حیطه اینطورن بچه هایی که کنسول دارن یا حتی میخوان بخرن باهاشون خوب سر و کار دارن ولی انصافا واژه ی کلاهبردار زشته هر چقدر هم بخواد حقیقت داشته باشه.

کلا همه ى مغازه دارا همينطورين. راستى اون دوستت که گفتى چى شد؟ پ.خ نداد.

اقا كسي جايي ديكه سراغ نداره مثل باساز نخل باشه ((( البته توو اهواز )))

اين اقا كاسب بازي تعويض نميكنه ؟؟؟؟

---------- نوشته در 05:53 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:51 AM ارسال شده بود ----------

باشه هرجي شما بكين
مطمئنم با اين كار خيلي ثواب ميكني

---------- نوشته در 05:55 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:53 AM ارسال شده بود ----------

با تشکر از دوست خوب و عزیزم

آقا ما میخایم یه انچرتد 2 و 3 بازی کنیم و بس . کلا کنسولو واسه یه هفته میخایم .
بعدش کنسول پی اس 3 رو میبوسیم و میزاریم کنار:d

ببخشيد فضولي هست
ولي ميتونم ببرسم توي كدوم قسمت ابادان زندكي ميكنيد
بوارده جنوبي يا شمالي يا شطيط كجا ؟؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or