PS3 داران اهواز

سلام من از ابادانم ولي اهواز رو خوب ميشناسم من بيشتر بازي هامو از اهواز ميخرم
كامبيز همين يارو كه توي باساز نخل هست
من از اين يارو بازي نميخرم
به نظر من يه مغازه جفتيش هست از اون بخرين
ببخشيد كه اينجا نخوديم

حق با شماست مغازه جفتیش همون فروشگاه شباهنگ آقای کاسب هستش خیلی آدم منصف و خوبی هستش تازه دوستمم پیشش کار میکنه و خوب ازش اطلاع داره شما که آبادانی خوب شناخت پیدا کردی رفیق!:d

حق با شماست مغازه جفتیش همون فروشگاه شباهنگ آقای کاسب هستش خیلی آدم منصف و خوبی هستش تازه دوستمم پیشش کار میکنه و خوب ازش اطلاع داره شما که آبادانی خوب شناخت پیدا کردی رفیق!:d

کاسب آدم منصفیه؟ یک آدم دزدی که دومی نداره

اصولا کسی تو نخل نمیتونه خیلی کمتر یا خیلی بیشتر قیمت بده چون مطمئنن همشون دستشون تو یه کاسس و قیمتاشون واسه جلب مشتری تفاوت 5 - 6 تومنی داره...
اگه واقعا 140 که آره بی انصافیه پیگیر میشم واقعا 140.....

دوستان عزيز شهرستانى که مشکل خريد بازى با قيمت زياد رو دارن. من حاضرم هر بازى رو خواستن از اينجا بخرم بفرستم واسشون. هيت پول اضافى هم نميخوام.

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

صنعت صادرات داخلی بازی چه جالب!!:d
اگه هرجور بازیی وارد میکرد که لیست بلند بالای جنابعالی رو تهیه میکرد.:d

نه برادر من وارد کننده نيستم. اين دوشنبه دارم ميرم ترکيه مسافرتى چند روزه برميگردم گفتم کسى اگه چيزى خواست بيارم. اونجا قيمتاشون خيلى خوبه حتى من فروشگاه پيدا کردم که به قيمت جهانى همه چيزاش رو ميفروخت. از کنسول و بازى گرفته تا دوربين و لوازم خونگى.

نه برادر من وارد کننده نيستم. اين دوشنبه دارم ميرم ترکيه مسافرتى چند روزه برميگردم گفتم کسى اگه چيزى خواست بيارم. اونجا قيمتاشون خيلى خوبه حتى من فروشگاه پيدا کردم که به قيمت جهانى همه چيزاش رو ميفروخت. از کنسول و بازى گرفته تا دوربين و لوازم خونگى.

دم برادر خودم گرم خیلی خوبه که به فکر دوستاتی منم قصد توهین نداشتم .;)

سلام دوستان برا دانگرید پیش ICCENTER ببرم کارش درسته ؟ کسی تاحالا برده پیشش برا دانگرید ؟ از e3 استفاده میکنه یا پروگ اسکیت؟

اره بابا. برو پیشش خیالت راحت. دو باری پیشش بردم کنسول برا تعمیر و آپدیت فریمور. کارش حرف نداره. همین آقا ضیا خودمونه که حامد بهشون اشاره کرده تو پست بالایی.

سلام دوستان :)
راستش نمی‌دونستم همین جا باید می‌زدم این پست رو یا نه :-p
چند وقتیه PS3 به خاطر کمبود بازی داره خاک می‌خوره
کسی از دوستان دانگل TB اصل، قیمت مناسب سراغ نداره توی اهواز؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or