PS3 تون رو چطور خریدید ؟

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
من ایکس باکسم سه چراغ زد رفتم خریدم یارو هی می گفت ایکس ولی من و بابام گفتیم نه PS3 یک راسیستن گرفتیم جفتی بازی کردیم :biggrin1:

adimak

کاربر سایت
Jun 19, 2009
30
نام
مهران
خواستم کامپیوترمو ارتقا بدم تو گوگل سرچ کردم چه سیستمی برا بازی خوبه
تاپیکهای ایکس باکس رو دیدم
رفتم ایکس باکس بخرم با خودم گفتم بزار یه کم تحقیق کنم تو اینترنت
بعد تو همین بازی سنتر تعریف ps3 رو شنیدم که خیلی از ایکس باکس
بهتره .
رفتم خریدم .
40 گیگ پال
خیلی هم ازش راضیم

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
منم 360 داشتم متاسفانه به درجه رفیع شهادت رسید !!!
در همین حین دمو های E3 2009 از GOW3 رو دیدم دیگه زدم به سیم یکی مونده به اخر :d رفتم از یکی از دوستان PS3 80 GB گرفتم ایشالا شنبه ، یک شنبه میرسه
منتظرم بیاد باهاش انچارتد رو استاد کنم :d

snake_pianist

کاربر سایت
Dec 5, 2007
3,816
نام
امیر
رفتم از یکی از دوستان PS3 80 GB گرفتم ایشالا شنبه ، یک شنبه میرسه

اون دوستش منم :biggrin1: . خيلي نامردي نيما ، واسه چي اسم منو نيوردي كه تو رو به راه راست هدايت كردم :biggrin1: ؟

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
اون دوستش منم :biggrin1: . خيلي نامردي نيما ، واسه چي اسم منو نيوردي كه تو رو به راه راست هدايت كردم :biggrin1: ؟
اقا خودشه بگیرینش :d
همین بود منو از راه راست منحرف کرد :d
من از امیر جون :love:که یکی از بهترین بچه های BC هست PS3 گرفتم امید وارم مشکلش حل بشه !!:love:
الان هم راضیم که از یه دوست خرید کردم تا یه غریبه :smile:

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
خوب فکر کنم مال من بی مزه باشه نسبت به خیلی ها .

آقا ما دانشگاه قبول شدیم باباه گفت بهت پول میدم برو ماشین بخر منم زدم توئ سر ماشین و یه مقدارش رو دادم داداشه که بره تهران PS3 بگیره دیده بود نیست هنوز تو بازار رفته بود یه 360 گرفت امد گرگان کلی باهاش دادو بیداد کردم بعدش دیدم با این TV های معمولی حال نمیده دوباره زدم تو سر ماشین و رفتم یه TV40 گرفتم دیدم ته دلم میگه PS3 وقتی تعطیلی بین ترم شد رفتم تهران و یه PS3 با MOTOR,RE1 گرفتم با کلی خوشحالی الان دارم با هاش حال میکنم اما بعد اولین 360 این 3ومین 360 که دارم الان خدا رو شکر گوش .... کر داره مثل خر کار میکنه این آخری اما در کل از PS3 راضیم.

نظر من اینه که آدم جفتش رو داشته باشه بهتره.

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
تو تاپیکا قدم میزدم که دیدم ییهو فریدون ps3 شو گذاشته فروش:biggrin1: منم ماتل نشدم فرداش باهاش قرار گذاشتم رفتم کرج کنسولو ازش گرفتم اومدم:biggrin1: جاتون خالی اصلا فکرشو نمیکردم اینقدر سنگین باشه حسابی از کت و کول افتادم:-" البته قضیه مربوط میشه به 6-7 ماه پیش

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
من سالی یه بار از اینجور چیزا میخرم
چون حدودا چند ماهی بود که wii خریده بودم اصلا تو نخ خرید کنسول جدید نبودم تا اینکه خونمونو عوض کردیم
از جلوی در خونمون مجله ی منطقمون رو برداشتم و از بیکاری شروع به خوندن کردم که یهو یه جا نوشته بود تعویض ps2 با ps3 از اونجا بود که رفتم تو کار این ps3 اما کلا او یارو تعویض کنه متقلب بود اخه یه ps3 40 gig با کیف با 5 تا پوستر و 2 تا بازی رو میداد 390:eek: در صورتی که کنج میداد بدون بازی و هیچی (فقط خود کنسول) رو 400
اخر ps2 رو خودم به یکی دیگه فروختم و رفتم از یهجای دیگه ps3 خریدم
الانم خیلی خیلی راضیم
برای کسی که اون اگهی رو به مجله داده بود دعا میکنم اخه فکر خریدشو اون تو فکرم انداخت

موفق باشید

StaR

کاربر سایت
Nov 13, 2007
890
نام
امیرحسین
اینم داستان ما :
اول تابستون بود چند تا دمو از SMG دیدم زد به سرم یک wii خریدم با 30 تا بازی هنوز یک بازی رو تموم نکرده بودم یک E3 بد مصب تریلر هاش اومد بیرون :biggrin1:
تا چند روز این دمو HR و GOW 3 رو میدیدم و همش افسوس این بازی هارو میخوردم تا گفتم یکم پول جمع میکنم میرم یک Slim میخرم ...
چند روز گذشت تا اینکه تو بازارچه چند نفر چندتا PS3 گذاشتن برای فروش و مارو تحریک کردن :biggrin1: . یک PSP داشتم که اونم 3 ماهی بود خریده بودم گفتم تو امضام PSP رو برای فروش یا تعویض با PS3 میزارم اگرچه امکانش کمه ولی گفتم هم فاله هم تماشا
خلاصه سرتو درد نیارم یکی پیدا شد PSP رو ور داشت و بقیه پول رو سر گرفت و ما هم PS3 دار شدیم رفت . اما...
حالا به شر جور کردن پول بازیه هاش موندم :biggrin1:

A.s.A

کاربر سایت
Jun 16, 2009
21
اول می خواستم Xbox 360 بخرم ولی بعد از تحقیق و مقایسه و به خاطر بازی های انحصاری PS3 ، تصمیمم عوض شد !

آخرین ویرایش:

Royan

کاربر سایت
Aug 30, 2007
490
نام
رویان
اول می خواستم Xbox 360 بخرم ولی بعد از تحقیق و مقایسه و به خاطر بازی های انحصاری PS3 ، تصمیمم عوض شد !
چه تصمیم نیکویی.:biggrin1:
داستان منم اینه که چون نمیخواستم برم به بابام بگم واسم PS3 بگیره داداشم رو شیر کردم و فرستادمش جلو تا عملیات رو انجام بده(:biggrin1:). بابام هم قبول کرد و PS3 رو زدم تو رگ.:cheesygri اصلا فک نمیکردم بگیره چون 800 هزار تومن خرج برداشت.:confused:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر