PS3 تون رو چطور خریدید ؟

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
از e3 همین امسال بود که تریلر های heavy rain رو دیدم
میگفتم چی میشد ما هم یه ps3 داشتیم میرفتیم این شاهکار رو بازی میکردیم
تا حدود 2 هفته پیش بود که با هزار بدبختی پول جور کردم و رفتم توپخونه ps3 و heavy rain رو با هم گرفتم
خدایی کنسولش خداست!

m.killer

کاربر سایت
Jul 28, 2009
48
نام
مهرداد
بالاخره بد از ۲ سال بالاخره موفق شدم که یه پی اس۳ بگیرم.:cheesygri من ۲ سال بود که می‌خواستم یه پی اس۳ بگیرم که بابام میگفت پی اس۳ میخوای‌ چی‌ کار کنی‌ وقتی‌ که تو پی اس2 داری، هی من بهش میگفتم این کجا اون کجا تو گوشش نمیرفت که نمیرفت بالاخره امروز صبح زود غیر مدرسرو زدم رفتم یدونه پی اس۳ با ۲ تا بعضی‌ rs2 va army of two 40thگرفتم اومدم. من با (سامان) رفیقم رفتم خونشون پی اس۳ رو باز کردیم بعضی‌ رو گذاشتیم توش و دا دا دا دام !!! عجب چیزییه ها !!!!!! بابام شب اومد قور قور کرد بعدش رفت سر کار خودش :laughing::-"

Kevingamer441

کاربر سایت
Jan 7, 2010
928
نام
امید:دی
19 سنه و 1 ماه میباشم
یه دستگاه ایستگاه بازی 3 خریداری نموده ام و هم اکنون 2 هفته میباشد که انرا دارا میباشم
روزگارم بد نیست فعلا ناحیه کشتار 2 رو دارا میباشم و و منتظر خداوندگار بازی های کنسولی(معادل شو نمیدونم بخدا) هستم که در طهران به شکل رسمی عرضه شود
راستی ادبیاتو تو کنکور پارسال نه درصد زدم

hossein_delpiero

کاربر سایت
Apr 18, 2008
28
من هم یه بار fat رو 4 سال پیش خریدم و کلی باهاش حال کردم تا موقع کنکور ارشدم شد و با خودم کنار اومدم و اون نازنین رو فروختم . بعد از کنکور یه رفیق عشق xbox داشتم که رفت رو مخم و رفتیم ایکس باکس خریدیم . ولی کسی که قبلا ps3 داشته مگه میتونه با ایکس باکس سر کنه . نه درست حسابی میشه باهاش فیلم دید ، کلی فرمت ساپورت نمیکنه ، هاردش به هیچ دردی نمیخوره ( هیچی نمیشه روش ریخت ) و کلی چیز دیگه و از همه بدتر هم اینکه وقتی مسافرت بودم برادر گرامم موجبات بن شدن رو فراهم آورده بود و این شد که دوباره رفتم توپخونه و با کلی داستان که میخواستن دسته قلابی بهمون بندازن ، یدونه با کیل زون خریدم و خداروشکر الان راضیم

Captain_Black

کاربر سایت
Jan 6, 2008
890
نام
آرمان
ای بابا چقدر شما راحت و خوشحالین!صبح پا میشین ظهرش PS3 دارین:d من که از وقتی PS1 داشتم همش با پدر و مادرم سر خرید PS2 بحث و دعوا داشتم.آخرشم بعد از 3 سال برام نخریدن:((من هم عقده ای شدم دار و ندارم رو فروختم موبایل و... وقتی PS3 اومد همون هفته ی اول از طریق یکی از رفقا از دبی 650 خریدم.60 گیگ J .از اون مدلای اولیه که خیلی هم مشتی و کاملن:d بعد حالا نکته ی جالبش اینه که تا 3 ماه اصلا بازی نداشتم.فقط تو منوش میچرخیدم.بعدشم که فقط دو تا بازی بود.Motorstorm و Resistance.هر کی میومد میگفت MS دارم با R عوض میکنم یا بر عکس.(البته تا الان من فقط 3 تا PS3 عوض کردم ولی خب داستان اصلی همین بود دیگه ... حالا هم شب بخیر.)

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
من تا چند وقت پیش برای هر بازی که حتما باید بازیش میکردم میرفتم از یکی از دوستام ps3 و اون بازی رو میگرفتم. مثل demon's soul , mgs4 , uncharted2 . ولی این شایعه ی team ico collection رو که شنیدم خیلی جدی دست به کار شدم تا بخرم که خریدم. آخه من ico بازی نکردم و ترسیدم اینو بازی نکرده از دنیا برم:biggrin1:

esthesist

کاربر سایت
Dec 29, 2009
18
من هم که تلویزیون رو عوض کردم دیدم یه چیزی کم داره .heavy rain هم که بد جور روی اعصاب بود ،این شد که رفتم هایپر استار پک 250 با 2 تا فیلم بلو ری بتمن (شوالیه تاریکی) و ایکس من و کنترل بلو ری و کابل خریدم 470 تومن .

چند روز بعد هم heavy rain تشریف آوردن به خونه و تا الان هم چند باری میشه که تمومش کردم و دارم تروفی جمع میکنم .

βehdad

کاربر سایت
Feb 3, 2010
1,179
نام
بهداد
از e3 همین امسال بود که تریلر های heavy rain رو دیدم
میگفتم چی میشد ما هم یه ps3 داشتیم میرفتیم این شاهکار رو بازی میکردیم
تا حدود 2 هفته پیش بود که با هزار بدبختی پول جور کردم و رفتم توپخونه ps3 و heavy rain رو با هم گرفتم
خدایی کنسولش خداست!
از کاشان اومدی تهران واسه PS3?بابا دست مریضا
من در حالی که x360 :((:((سه چراغ شد:((
رفتم جدا جدا قطعاتشو فروختم:((:((:((
گوشیمو فروختم:((:((:((
تا تونستم یه ps3 40gb با LBP با 1دسته اضافی 480 بخرم(lbp 2روز بود که اومده بود)

AMIR MGS

کاربر سایت
Feb 3, 2010
35
نام
امیرحسین
من هم بگم بچه ها
من وقتی ps3 اومد دیگه گفتم باید 100 درصد یه دونه بخرم فقط به خاطر MGS4 بود اقا PS3 اومد و بعدش هم قیمتش توی شهر ما خیلی گرون بود به طوریکه بهترین جا قیمت رو 1 ملیون و خورده ای اعلام کرد و من هم تازه یه کامپیوتر جمع کرده بودم به قیمت 1 ملیون و ششصد هزار تومن دیگه گفتم نمیشه خلاصه بازی MGS 4 اومد و همه داشتند توی کلوپ ها بازی میکردند رفتم توی کلوپ بازی کنم دیدم نه نمیشه اینجا حال نمیده همه بالای سرت هستند و اصلا نمیشه صداش رو تا اخر زیاد کرد و ویدیو هاش رو با خیال راحت دید خصلاه صبر کردم و 1 سال سختی کشیدم و پولام رو به زور جمع کردم و وقتی شد 480 هزار تومن رفتم و یه PS3 80 GB KILLZONE 2 BUNDLE خریدم و اولین بازی هم که همراهش خریدم MGS4 بود خدایی PS3 خیلی خوبه من ازش راضی هستم هم به خاطر بازی های انحصاریش و هم به خاطر انلاینش فقط یادمه نزدیک به 2 هفته داشتم با فروشگاه پایتخت دعوا میکردم که چرا قزوین نمیفرستی خوب PS3 رو با تیپاکس بفرست میگفت نمیشه گفتم من هم نمیتونم بیام اگه میتونستم میومدم که بالاخره برام فرستاد

darinoos47

عضو جدید
Jan 22, 2008
178
نام
سپهر
منم خاطرات جالبی دارم . یادمه روزی که پی اس 3 خریدم دقیقا بعد اظهر پایان امتحانات ترم دوم بود . قبلش چند بار به قصد خرید رفته بودم . بابام فکر می کرد 100 تومانه . یارو گفت 500 تومان گرخید . خلاصه بلاخره با گریه و زاری خردیم از پاناسونیک تو پایتخت . اوبلیویون رو گرفتم . همون شب برق ها رفت . خلاصه خاطرات شیرینی دارم باهاش . کنسول خر کاری است . الان هم که زدم تو خط درس باهش موسیقی گوش می دم یا فیلم می بینم . کلا راضی ام . ولی وقتی خاطراتو می خونم قلبم می گیره می گم چقدر زود گذشت . هنوز رسید خریدشو دارم . 2 سال پیش . اول می خواستم جی تی ای بگیرم یارو به بابام گقت بازی غیر اخلاقی .... ( از شانس گند ما ) ... یادش بخیر

littlebigplane

کاربر سایت
May 2, 2011
281
نام
فرهاد
منم بگم با اجازتون ..

منم یه دو ماهی بود دیگه قصد خرید کنسولو کرده بودم هر جا هم مقایسه پلی3 و ایکس باکس بودو رفتم مطالعه کردم سر جمع نتیجه ای که شد این بود که 360 بخاطر کینکت ( البت این نطر جمع بود )
اونوقت یه روز صبح پاشدم رفتم توپخونه هر جا رفتم دیدم آرکیدو میگن 450 :d منم گفتم مگه مغز .... خوردم 450 بدم به یه کنسول 220 تومنی ! رفتم سونی پیش مستر همایون یه فت 40 گیگ ریفر گرفتم 280

الان هم که دیگه از کار و بار و زندگی افتادیم!

صبح تا شب خانومم پای کنسوله شب تا صبح هم من !

این وسط پسرم هم گهگاهی یه حالی میکنه با start the party !

البته هر 6 ساعت یه ربع هم استراحت بهش میدیم

الانم که تازه کمباتو ترکوندم دو سه ساعته رفتم سراغ Heavy Rain !

سرجمع دارم با موو و پی اس تری زندگی میکنم

موفق باشید همتون!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر