PS3 تون رو چطور خریدید ؟

Corrinne Yu

کاربر سایت
Aug 11, 2008
676
نام
Mahdi
راستش خرید PS3 ما خیلی غیر منتظره بود
بابامون قول داد واسه امتحانات ترم دوم اگه بتونی نمره خوب بیاری واست یه PS3 میگیرم . منم از خوشحالی زیاد واقعا نمیدونستم چیکار کنم . وقتی یکی از امتحانام تموم میشد میرفتم قیمت میگرفتم :d از فکر کردن به زمانی که یه PS3 بگیرم و بشینم پاش سر امتحانا نتونستیم تمرکز کنیم و TER زدیم به امتحانا :d
تا چند روز از ناراحتی زیاد غذا نمیخوردم و هی آخر شب به ذور یکی بهمون یه چیزی میداد گشنه نخوابیم :d
بعد چند روز بابام اومد دلداری دادن گفت فدای سرت بابا . ایشالا دفعه بد جبران میکنی و این حرفا . منم گفتم نمره جهنم ! PS3 که زنده نمیشه :d
بابامم گفت قول میدی الان واست بگیرم از دفعات بعد نمره خوب بگیری ؟ ما هم گفتیم آره :d
خلاصه شب رفتیم با بابام یه PS3 گرفتم و از خوشحالی نمیدونستم چیکار کنم !!

هیچ شبی اندازه شب خرید کنسول حال نمیده :d
آدم صبح زود به عشق کنسول جدید بیدار میشه :x
آره خدایی راست میگی . بهترین لحظه زندگی آدمه :d ولی واسه ما یجور دیگه شد :|
تا اومدیم بشینیم پاش بابام گفت باید بریم مهمونی به فک و فامیل قول دادیم :| از فشار عصبانیت نمیدونستم چیکار کنم !!
وقتی رفتیم مهمونی ساعت 11 اومدیم خونه و منم گفتم آخییش ! با خیال راحت امشب میشینم خودمو خالی میکنم با Killzone 2 !
نشستیم پای بازی بعد 1 ساعت دیدم سرم داره گیج میره ! گفتم حتما واسه بی خوابیه ! یه نیم ساعت بعدش دیدم چشمم داره درد میکنه ! گفتم ای بابا . امشب هر طور که شده باید بشینم یه دلی از این Killzone 2 سیر کنم:d دیگه بعد نیم ساعت دیگه بریدم و سیستمو خاموش کردمو رفتم خوابیدم . فرداش به زوق بازی کردن پاشدم دیدم تب و لرز کردیم . تا 3 روز نتونستیم با Killzone 2 عشق کنیم :| :d

البته اون قولی که به بابام سر نمره هام دادم هم عملی نشد و ما بعدا هم همون نمره های همیشگیمونو گرفتیم :d

• Like
Reactions: Infected Area

gamer20

کاربر سایت
Sep 17, 2010
601
نام
داود
=)) nrsoft32 دمت گرم واقعا خاطره ای بس زیبا بود.یادمه همین اتفاقات رو من واسه میکرو داشتم یادش بخیر

منم اولش xbox 360 گرفتم بعد دیدم این ps3 نامرد هک شد گفتم بزا برم یه ps3 هم بگیرم.خلاصه رفتم به بابا گفتم پول...گفت همون xbox بازی کن.منم کلی لبو لوچمو آویزون گرفتم ولی فایده نداشت.رفتم از دوستم قرض گرفتم .جالب این بود کنسولو نقد گرفتم ولی پول دوستمو قسطی بهش برگردوندم.

آخرین ویرایش:

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen
داستان من:d

وقتی بچه بودم بابام یه حساب داشت که به نام من بود ولی باز کننده حساب خودش بود

تا وقتی که 18 سالم شد:))

نه بابا ندزدیدم , ولی یه جوری ازش گرفتم

اولین بازی kz2 بود که نزدیک به 10 ساعت بازی کردم چشام خون شده بود , وقتی تلوزیون میدیدم تا یه نور قرمز میومد میخواستم کاور بگیرم بزنمش:))

چند وقت پیش kz3 تقریبا تموم کردم آخرش بود یعنی ویدئو آخرش داشتم میدیدم که بابام اومد توو اتاق شروع به این چرا اون این اون خلاصه رفت بیرون بیرون نفهمیدم بازی چی شد
یعنی کارد میزدیم خون نمیومد:(

captcha

کاربر سایت
Jun 1, 2011
61
نام
Matarsack
من که چند وقتی بود میخواستم بگیرم دنبال دست دو بودم چون خیلی قیمتا زده بود بالا.تا اینکه توی فروم لیون کامپیوتر یه نفر PS3 Slim 320GB با یه دسته اضافه و Assassin's Creed Blu-Ray original با هشت تا بازی کپی تو هارد میداد 470 منم قرار گذاشتم توی فردیس کرج گرفتم.

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
حالا من براتون بگم بکفین
من یه دختر عمو دارم هم سن خودم از پچگی با هم بودیم وخیلی با هم جوریم(فکر بد نکنید:d
خلاصه چند وقت بحسش بود می خاستم کینکت بگیرم بهشم گفته بودم اونم گفت خوب بگیر منم میام اونجا با هم بازی میکنیم خلاضه اما کرم که نذاشت هی قلقلکمون میداد برو ps3 بگیر هک شده
خلاصه ما هم شروع کردیم به پول جور کردن اما به روش غیر شرعی;;):)) اخر دست دیدم 200 بیشتر جور نشد=(( خلاصه دیگه پکر شدمو عزا ماتم گرفتم یه روز دختر عمومو دیدم گفت چرا پکری براش گفتم اونم هیچی نگفت فرداش دیدم زنگ زد گفت پاشو بیا خونمون(دوباره فکر بد نکنید:d
ما هم رفتیمو دیدم رفت سر کمد کیف پولی برداشت یه 400در اورد و داد ما هم همون موقع غیرتی شدیمو گفتیم این چه کاریه خلاصه پولو کرد تو هلقوممون ما هم به رو خودمون نیوردیم ولی ازون ور
تو.......عروسی بودb-) خلاصه دیگه عصرش رفتم سر سرزمین یه 160g ژاپن برداشتم چند وقت بد با بقیه پول یه کینکتم برداشتم(حال کنین:p)

taker-sos

کاربر سایت
Jun 4, 2010
1,253
نام
وحید
خب من هم ماجرا ps3 دار شدنمو تعريف ميكنم حدود يك سالي ميشد كه ps3 امده بود توي ايران و بسيار قيمت بالاي داشت حدود يك ميليون.زمستان 86 بود من يكم پول داشتم هي خدا خدا ميكردم يكي بياد ps3 دسته دوم به من بفروشه چون دسته دوم ارزونتر در ميامد من دوست داشتم دسته دوم بخرم من هم 18 اسفند عازم سربازي بودم تا روز سربازي هر چه گشتم كسي فروشنده نبود اگر بود همه بالاي 500 ميفروخت تا اينكه 2 ساعت قبل از اعزام يكي از دوستام زنگ زد يكي فروشنده هست شانس ببين دو ساعت قبل از اعزام ps3 گير ادم بياد .:((من دل زدم به دريا گفتم ميخوام>:d< با فروشنده كلي بحث كرديم اخر دستگاه به مبلغ0 46 تومن خريدم دستگاه 60j قديم هست از اون 4 usb دارها:x.من بدونه تست كردم خريدم فقط درا وردم شكل ظاهريشو ببينم همه چيز خوب بود و من گذاشتم توي كارتونش رفتم سربازي.خدا ميدونه از همان اول اموزشي فكرم پيش ps3 بود تا اخر اموزشي هي ميگفتم كي ميشه يه ساعت با ps3 بازي كنم .:(بعد از اتمام دوره اموزشي هم بدبختي ادامه داشت چون اون موقعه قيمت هر بازي ps3 بالاي 90 تومن بود ..pes 2008 حدود 120 بود:((.من اول سربازي پولي نداشتم كه اخر بعد از 5 ماه كه از خريد كنسول ميگذشت يكي از دوستام يه بازي داد تا با اون بازي كنم فكر كنم نينجا گايدن بود.خيلي خوشحال شدم چه حالي كردم توي اون روز..:xتا به امروز كه من داستان ps3 دار شدنمو تعريف ميكنم دستگاه مثل ساعت كار ميكنه و هيچ وقت فكر فروختن ps3 به دليل بازيهاي گرون نكردم و حتي كپي هم نكرم {چون از كپي نفرت دارم}راستي من هيچ وقت هم به فكر خريد كنسول xbox 360 هم نكردم چون از اون هم خوشم نمياد . و اين بود داستان ps3 دار شدن من .

BlinD_MasTeR

کاربر سایت
Jun 2, 2011
143
نام
حسین
خوش به حالتون

خوش به حال همتون . بعضی هارو میبینم زدن Ps3 دارن Xbox360 هم دارن PSP هم دارن کامپیوتر هم دارن . میگم شما ها که اینارو همه دارید اونایی رو که ندارید بنویسید راحت تره
خوش به حال شما پول دارا . مثلا واقعا حسرت میخورم مینویسه Ps3 اسلیم اومد رفتم اونو گرفتم . یا نوشته Ps 3 ام خراب شد مجبور شدم یکی دیگه بگیرم . یا نوشته Xbox گرفتم بعد دیدم حال نمیده رفتم Ps3 گرفتم . یا مثلا میبینم نوشته پاشدم دیدم پدرم برام Ps3 گرفته . یا داشته با مادرش صحبت میکرده مادرش گفته اگه دوس داری یه دونه واست بگیریم . هیییییییییییییییییییی
خوش به حالتون در هر صورت . سورپرایز شما اینه که واستون Ps3 گرفته واسه من سورپرایزم اینه که یه بازی کامپیوتری واسم گرفته:(
به هر حال خوش باشین . والا راستش هنوزم من Ps 3 نگرفتم . یادمه دبستان بودم دلم Ps1 میخواست . 70 80 تومن بود . هر چی گفتم قبول نکردن . گفتم خودم جمع میکنم . پول تو جیبی من 200 تومن بود . همونو داشتم جمع میکردم . مونده بودم کجا قایم کنم . اتاق واسه خودم که نداشتم . راستش 2400 تومن جمع کرده بودم . یه روزی خیلی گشنم بود اما تو مدرسه هیچی نگرفتم . رنگم زرد شده بود و خسته بودم . رفتم خونه مادرم گفت چرا هیچی نگرفتی بخوری گفتک دلم نمیخواست . خواستم بیام خونه غذا بخورم . راستش مادرم شک کرد یکم گشت دید پول دارم جمع میکنم . گفت واسه چیته این پول گفتم میخوام جمع کنم Ps1 بگیرم . دلش سوخت واسم .به بابام اصرار کرد بابام هم گرفت . چند سالی خوش و خرم با Ps1 بودم . 5 ساله پیش بود که گفتم باید Ps2 بگیرم . چون از اونم خیلی خوشم اومده بود . اون رو هم هر چی التماس کردم قبول نکردند . نمیتونستن قبول کنن پول نداشتن اخه . این یکی رو خودم جمع کردم . Ps1 رو هم فروختم به همون قیمت کم . 20 تومن فک کنم . مامانم هم پولی رو که برا روز نیاز گذاشته بود کنار یواشکی مقداریش رو داد به من من هم گفتم بابا خودم جمع کردم بریم بخریم . اونم تعجب کرد فک کنم فهمید هم که پول داده بهم مامان اما چیزی نگفت رفتیم خریدیم . با این Ps2 چه خاطره ها که ندارم . شبا تو تابستون تا صبح با داداشم بازی میکردیم MASTER LEAGUE . همیشه هم دعوامون سر این بود که اولین بازیکنی که میخریم شفچنکو باشه یا اون . اون موقع ها رو دور بودن این دو تا . همیشه هم شفچنکو میگرفتیم . :d
خلاصه 5 سال از گرفتن Ps2 میگذره . فک نکنید الان 20 و خورده ای سالمه . نه باو . 17 سالمه . کلاس دوم دبستان Ps1 گرفتم . اول راهنمایی هم Ps2 . حالا هم دوباره خودم دست به کار شدم پول جمع میکنم . بابام کارمند مخابراته . مخابرات هم به دانش اموزای دبیرستانی که بالای 18 بگیرن 200 تومنی پول میده . منم به همین 18 دل بستم . خودم 150 تومن جمع کردم 200 تومن هم مخابرات بده . میشه 350 تومن . که خودش کمک بزرگیه . باقیش رو هم به بابا التماس میکنم . >:d<
اینم داستان ما البته Ps3 هم خدا بخواد میگیرم . دعا کنید بالای 18 شم . قدر زندگیتون رو هم بدونید که چه زندگی خوبی دارید .

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,559
نام
کورش
خوش به حال همتون . بعضی هارو میبینم زدن Ps3 دارن Xbox360 هم دارن PSP هم دارن کامپیوتر هم دارن . میگم شما ها که اینارو همه دارید اونایی رو که ندارید بنویسید راحت تره
خوش به حال شما پول دارا . مثلا واقعا حسرت میخورم مینویسه Ps3 اسلیم اومد رفتم اونو گرفتم . یا نوشته Ps 3 ام خراب شد مجبور شدم یکی دیگه بگیرم . یا نوشته Xbox گرفتم بعد دیدم حال نمیده رفتم Ps3 گرفتم . یا مثلا میبینم نوشته پاشدم دیدم پدرم برام Ps3 گرفته . یا داشته با مادرش صحبت میکرده مادرش گفته اگه دوس داری یه دونه واست بگیریم . هیییییییییییییییییییی
خوش به حالتون در هر صورت . سورپرایز شما اینه که واستون Ps3 گرفته واسه من سورپرایزم اینه که یه بازی کامپیوتری واسم گرفته:(
به هر حال خوش باشین . والا راستش هنوزم من Ps 3 نگرفتم . یادمه دبستان بودم دلم Ps1 میخواست . 70 80 تومن بود . هر چی گفتم قبول نکردن . گفتم خودم جمع میکنم . پول تو جیبی من 200 تومن بود . همونو داشتم جمع میکردم . مونده بودم کجا قایم کنم . اتاق واسه خودم که نداشتم . راستش 2400 تومن جمع کرده بودم . یه روزی خیلی گشنم بود اما تو مدرسه هیچی نگرفتم . رنگم زرد شده بود و خسته بودم . رفتم خونه مادرم گفت چرا هیچی نگرفتی بخوری گفتک دلم نمیخواست . خواستم بیام خونه غذا بخورم . راستش مادرم شک کرد یکم گشت دید پول دارم جمع میکنم . گفت واسه چیته این پول گفتم میخوام جمع کنم Ps1 بگیرم . دلش سوخت واسم .به بابام اصرار کرد بابام هم گرفت . چند سالی خوش و خرم با Ps1 بودم . 5 ساله پیش بود که گفتم باید Ps2 بگیرم . چون از اونم خیلی خوشم اومده بود . اون رو هم هر چی التماس کردم قبول نکردند . نمیتونستن قبول کنن پول نداشتن اخه . این یکی رو خودم جمع کردم . Ps1 رو هم فروختم به همون قیمت کم . 20 تومن فک کنم . مامانم هم پولی رو که برا روز نیاز گذاشته بود کنار یواشکی مقداریش رو داد به من من هم گفتم بابا خودم جمع کردم بریم بخریم . اونم تعجب کرد فک کنم فهمید هم که پول داده بهم مامان اما چیزی نگفت رفتیم خریدیم . با این Ps2 چه خاطره ها که ندارم . شبا تو تابستون تا صبح با داداشم بازی میکردیم MASTER LEAGUE . همیشه هم دعوامون سر این بود که اولین بازیکنی که میخریم شفچنکو باشه یا اون . اون موقع ها رو دور بودن این دو تا . همیشه هم شفچنکو میگرفتیم . :d
خلاصه 5 سال از گرفتن Ps2 میگذره . فک نکنید الان 20 و خورده ای سالمه . نه باو . 17 سالمه . کلاس دوم دبستان Ps1 گرفتم . اول راهنمایی هم Ps2 . حالا هم دوباره خودم دست به کار شدم پول جمع میکنم . بابام کارمند مخابراته . مخابرات هم به دانش اموزای دبیرستانی که بالای 18 بگیرن 200 تومنی پول میده . منم به همین 18 دل بستم . خودم 150 تومن جمع کردم 200 تومن هم مخابرات بده . میشه 350 تومن . که خودش کمک بزرگیه . باقیش رو هم به بابا التماس میکنم . >:d<
اینم داستان ما البته Ps3 هم خدا بخواد میگیرم . دعا کنید بالای 18 شم . قدر زندگیتون رو هم بدونید که چه زندگی خوبی دارید .
دوست عزیز این حرفهایی رو که شما میگی رو خوب میفهمم. اینی که شما تو این تاپیک میبینی برای سورپرایز برای دوستان کنسول گرفتن یا یکی میگه مثلا فلان فامیلم از فلان جا میومد فلان کنسول ها رو برام گرفته بود به نسبت جمعیت کشور حساب کنیم واقعا جزو استثانات ـه. خوب بالاخره در یک کشور با جمعیت 70 میلیون نفر چند صد نفری پیدا میشن که وقتی کنسول بسوزه میرن یکی دیگه میخرن انگار که از بقالی سر کوچه پفک میگیرن. تو همین سایت خودمون کسانی هستند که دو یا 3 بار 360 رو 3 چراغه کردن و باز هم جدیدش رو گرفتن و ککشون هم نمیگزه یا تلویزیون 6-7 میلیونی رو برای اتاقشون گرفتن و هنوز فکر میکنن چیزی که میخواستن نبوده.
منظور از این توضیحات اینکه شما نگاهت به این تاپیک نباشه به نسبت جمعیت بخواهیم حساب کنیم بالاخره تعدادی پولدار همه جا هست ولی اکثریت اینطوری نیستن و وضعیتشون خیلی خیلی بد تر از چیزی ـه که تصور میشه. این قضیه که شما میگی برای من سورپرایز خرید یک بازی ـه رو من خودم هزار بار به چشم خودم دیدم و خودم هم این دوران رو داشتم.
من خودم کل دوران کنسول nes رو فقط با یک کارتریج که 4 بازی داشت گذروندم و هیچ وقت هم خودم سگا genesis نداشتم(با اینکه کنسول شماره یک کل تاریخه برای من ). دلیلش هم اینه که پول نداشتم و عادت نداشتم از کسی پول بخوام حتی پدر و مادرم. به همین سادگی. جالبه که این دورانی که میگم می افته به دوران راهنمایی و دبیرستانم یعنی معادل همین دورانی شما که در اون ps1 و ps2 رو داشتید. پس خوندن این تاپیک نباید شما رو ناراحت کنه که خیلی ها پول دارن و من بی پول. اتفاقا خیلی ها بی پول هستن و تعداد کمی پولدار. این رو هم در نظر داشته باشید که میگن در همیشه بر روی یک پاشنه نمیچرخه.

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
دوست عزیز این حرفهایی رو که شما میگی رو خوب میفهمم. اینی که شما تو این تاپیک میبینی برای سورپرایز برای دوستان کنسول گرفتن یا یکی میگه مثلا فلان فامیلم از فلان جا میومد فلان کنسول ها رو برام گرفته بود به نسبت جمعیت کشور حساب کنیم واقعا جزو استثانات ـه. خوب بالاخره در یک کشور با جمعیت 70 میلیون نفر چند صد نفری پیدا میشن که وقتی کنسول بسوزه میرن یکی دیگه میخرن انگار که از بقالی سر کوچه پفک میگیرن. تو همین سایت خودمون کسانی هستند که دو یا 3 بار 360 رو 3 چراغه کردن و باز هم جدیدش رو گرفتن و ککشون هم نمیگزه یا تلویزیون 6-7 میلیونی رو برای اتاقشون گرفتن و هنوز فکر میکنن چیزی که میخواستن نبوده.
منظور از این توضیحات اینکه شما نگاهت به این تاپیک نباشه به نسبت جمعیت بخواهیم حساب کنیم بالاخره تعدادی پولدار همه جا هست ولی اکثریت اینطوری نیستن و وضعیتشون خیلی خیلی بد تر از چیزی ـه که تصور میشه. این قضیه که شما میگی برای من سورپرایز خرید یک بازی ـه رو من خودم هزار بار به چشم خودم دیدم و خودم هم این دوران رو داشتم.
من خودم کل دوران کنسول nes رو فقط با یک کارتریج که 4 بازی داشت گذروندم و هیچ وقت هم خودم سگا genesis نداشتم(با اینکه کنسول شماره یک کل تاریخه برای من ). دلیلش هم اینه که پول نداشتم و عادت نداشتم از کسی پول بخوام حتی پدر و مادرم. به همین سادگی. جالبه که این دورانی که میگم می افته به دوران راهنمایی و دبیرستانم یعنی معادل همین دورانی شما که در اون ps1 و ps2 رو داشتید. پس خوندن این تاپیک نباید شما رو ناراحت کنه که خیلی ها پول دارن و من بی پول. اتفاقا خیلی ها بی پول هستن و تعداد کمی پولدار. این رو هم در نظر داشته باشید که میگن در همیشه بر روی یک پاشنه نمیچرخه.
کاملا حرف متینی زدید

BlinD_MasTeR

کاربر سایت
Jun 2, 2011
143
نام
حسین

حرف شما هم درسته اما خب ادم ناراحت میشه میبینه وضعیت خودش رو با وضعیت دیگران. هستن کسانی از من بدتر . من همین رو هم خدا رو شکر میکنم . ولی خب بازم حسرت داره دیگه .....:(

• Like
Reactions: taherism

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر