Professional Driver - راننده حرفه ای

iload

کاربر سایت
Nov 23, 2008
11
1- ماشین ها همه High Poly هستن
2- نمیدونم
3- از سایه و لایت مپ داینامیک استفاده کردیم

بله قرار هست در انتها نسخه ارجینال 3.5 رو تهیه کنیم و ازش خروجی بگیریم

سلام دوباره

میدونم های هست ولی نمیتونید بگید چنتا ؟ ( ببخشید شاید من زیادی احساس خودمونی میکنم سوالایی که سری هست و نمیشه گفت رو میپرسم ) اگه امکانش هست بهم یه جوری بگید چنتا منم کار دستم بیاد ! ممنون و ببخشید

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
نه برادر مشکلی بابت جواب دادن به این سوال ها نداریم
راستش من تو بخش فنی نیستم ، خود بچه ها هم ازشون پرسیدم موقع ساخت مدل به تعداد پلیگون دقت نکردن
این مدل ها باید یه بار دیگه با برنامه 3d باز بشه تا تعداد پلیگون هاش رو ببینیم که یکم طول میکشه ( فکر نمیکنم خود unity این قابلیت رو داشته باشه )
یه چند وقت صبر کنید جوابش رو درمیارم

آخرین ویرایش:

amir1365

کاربر سایت
Jul 20, 2006
73
نام
Mostafa
اگر می خواید مشکل real time حل بشه ، البته در مراحل ساخت بازی و دیدن همه چیز با بهترین کیفیت ، شیدر ، نور پردازی و ... باید از کارت گرافیک firepro استفاده کنید که متاسفانه به علت تحریم این مدل کارت گرافیک وارد ایران نمیشه و قیمت بسیار بالایی داره.

دوست من یک مدل از این کارت گرافیک رو از کانادا تهیه کرد، توی تست viewport 2 با فعال کردن تمامی افکت ها و به نسبت سنگین بودن محیط کار فوق العاده عمل کرد ، البته ما با نرم افزار مایا تست کردیم و اطلاع دقیقی در رابطه با انجین ها ندارم ، ولی فکر می کنم بتونه نیاز شمارو در رابطه با حجم مدل ها و high poly بودن اونها براورده کنه.

البته در ساخت گیم بصورت استاندارد مدل ها به هیچ وجه نباید از تعداد فیس های زیادی ساخته شده باشن ، بلکه باید به بهترین شیوه تکسچر گذاری و با استفاده از نرمال مپ به بهترین کیفیت برسن.

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
امیر جان توی انجینی که ما کار میکنیم بیشتر کارها بر عهده هسته های CUDA هستن
مشکلی از این بابت نداریم ، البته فعلا
در مورد firepro هم شما از من جون بخواه ولی پول نخواه :d چون اه در بساط نداریم

الان تعداد بازیهای در انتظار مجوز به 15 تا رسیده ولی الان 2 ماهه آقایون بنیاد زحمت نمیکشن شورا تشکیل بدن برای دادن مجوز
بازی هنوز در انتظار بودجه از طرف ناشره #:-s

اینم یه شات دیگه از بازی به افتخار بروبچ بازیسنتر

db6920adcd04.jpg

ffad86b9a8dd.jpg

آخرین ویرایش:

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
توی انجینی که ما کار میکنیم بیشتر کارها بر عهده هسته های CUDA هستن

این Cuda خیلی قابلیت خوبیه و بازیسازها باید ازش بیشتر تو بازی ها استف کنن تا دوش پردازش رو بیشتر بندازن روی گرافیک و CPU رو آزاد کنن

از روی عکسها که به نظر میرسه گرافیک بازی خوب باشه فقط میمونه گیم پلی و دست فرمون ماشینها که امیدوارم خوب از آب در بیاد

من پیشنهاد میکنم که یه نسخه ی Demo قابل بازی, منتشر کنید (قبل از انتشار بازی) تا ما بازی کنیم و نظراتمون رو در موردش بگیم تا بازی بی نقص تر بشه :d

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
موفق باشيد:)
عكس هاش كه خيلي خوبه!!;) داستانشم الان با اين وضع اينترنت نمي شه دانلود كرد!! انگار مي فهمن قضيه دانلوده قطع مي كنن اما حتما مي گيرم و به دوستان هم مي دم.;)

irangame

کاربر سایت
Jul 1, 2008
145
نام
امیر
عکس هارو که دیدم کف کردم!!!
امیدوارم حتما موفق باشید!!(البته اگه با نامحرم دست ندید!!)
اینو دارم در خفا میگم!
داستان رو که خوندم یاد فیلم Drive افتادم!!ولی به نظرم داستان یه چیزی کم داره این وسطا!

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
از روی عکسها که به نظر میرسه گرافیک بازی خوب باشه فقط میمونه گیم پلی و دست فرمون ماشینها که امیدوارم خوب از آب در بیاد
برای گیمپلی از سیستم هندلینگ nfs word میخوایم استفاده کنیم ، چطوره ؟

من پیشنهاد میکنم که یه نسخه ی Demo قابل بازی, منتشر کنید (قبل از انتشار بازی) تا ما بازی کنیم و نظراتمون رو در موردش بگیم تا بازی بی نقص تر بشه :d
اتفاقا همین کار قراره انجام بشه ، ولی زمانش مشخص نیست ، حدودا سه ماه قبل از انتشار بازی

امیدوارم حتما موفق باشید!!(البته اگه با نامحرم دست ندید!!)
برادر منظورت از این نامحرم کیه ؟ :d

داستان رو که خوندم یاد فیلم Drive افتادم!!ولی به نظرم داستان یه چیزی کم داره این وسطا!
این داستان رو بیخیال ، برای گرفتن مجوز همه چیزش رو حذف کردیم
داستان اصلی که برای نسخه خارج از کشور در نظر گرفته شده در نسخه Bazicenter Edition هم اعمال میشه نگران نباشید

اینو دارم در خفا میگم!
حاجی برای در خفا گفتن باید از pm استفاده کنی ، کل ملت دیدن اینو :">

Cpt.Omid

کاربر سایت
Sep 16, 2011
38
نام
ØM!Ð
خیلی کارتون عالیه ، موفق باشین ... !
فقط یه چیزی : بازی به این بزرگی و قشنگی که دارین میسازین فک نــــکنم همچین لوگویی واسش مناسب باشه ! (به هر حال اگه کمکی هم خواستین من در خدمتم ) ;):)

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
بازی به این بزرگی و قشنگی که دارین میسازین فک نــــکنم همچین لوگویی واسش مناسب باشه ! (به هر حال اگه کمکی هم خواستین من در خدمتم )
برادر کدوم لوگو ؟ هنوز برای بازی لوگویی ساخته نشده
اگر شما در این زمینه کار میکنید خوشحال میشم در خدمتتون باشیم
همونطور که در پست اول گفتم هر عکس و لوگو و کاسپت و آرت ورکی که دوستان برای ما ارسال کنن در بازی قرارداده میشه و دستمزد دوستان از سود بازی پرداخت میشه

irangame

کاربر سایت
Jul 1, 2008
145
نام
امیر
اون اسپویلر رو گذاشتم تا همه آحاد ملت بدانند که من یاد چی افتادم!!!(بس که من مهمم!!!)
منظور از نامحرم،کسی است که محرم نباشد!!!!
در هر حال،اگه هرگونه کمکی اعم از موارد غیر مالی!!!(شرمنده!)بود بگید!

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
راستي تعداد ماشين ها چطوره؟! از مدل هاي واقعي و با لايسنس داريد استفاده مي كنيد؟!
بعد سيستم تخريب نزاريد هاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا:| خوبيت نداره!!

hdxc

کاربر سایت
Apr 29, 2011
1,581
نام
امیرحسین
یه سوال مسخره:موتور هم توی بازیتون هست؟برنامه ای برای عوض کردن لباس کاراکتر ندارید؟(مثل بازی test drive unlimited)
این اخریه خیلی مسخرس:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر