Pro Evolution Soccer 2015 | PC

dne1lgab7gmsv8q25w3b.jpg
واسه این بازی تاپیک نداشتیم..کلی گشتم:dاگه تکراری بود پاک کنید!!

>> نسخه ی جدید شبیه ساز فوتبال تحت عنوان PES 15 قراره که سیزدهم نوامبر سال جاری (22 آبانماه) برای PS4-Ps3/Xbox1-Xbox360 و PCمنتشر بشه.!!

نکته ی قابل توجه این نسخه سیستم پیشنهادیشــه که یه جورایی نسل هشتم رو زیر سوال برده بااین مشخصاتش:

حداقل سیستم موردنیاز:

• [*=left]Processor: Core 2 Duo 1.8 Ghz, AMD Athlon X2 240
    [*=left]RAM: minimum 1 GB of physical memory
    [*=left]OS: Windows Vista SP2 / Windows 7 SP1 / Windows 8
    [*=left]HDD:8 Gb For Installation
    [*=left]Video card: Nvidia Geforce 6800 / ATI Radeon x1300 / Intel HD 2000, minumum of dedicated memory 512 MB
    [*=left]Sound card: yes (dedicated / PCI), other stuff like keyboard and joystick.
سیستم پیشنهادی:

• [*=left]Processor: Intel Core i3 2010 / AMD Phenom X4 925
    [*=left]RAM: 2 GB of physical memory
    [*=left]OS: Windows Vista SP2 / Windows 7 SP1 / Windows 8
    [*=left]HDD:8 Gb For Installation
    [*=left]Video card: Nvidia GTX 560Ti / Radeon 6800, minimum of dedicated memory 1 GB VRAM
    [*=left]Sound card: yes (dedicated / PCI), other stuff like keyboard and joystick.

همونطور که مشاهده میکنید سیستم معمولی هم اگر داشته باشید بازی رو بالا میاره بااینحال عکسهای منتشر شده از بازی نوید بخش یک خروجی خیلی عالی از گرافیک بازی روی PC میدن:
21bfa1c4269b1.png
نمایی از استادیوم ها:

آخرین ویرایش:

Argada

کاربر سایت
Jan 25, 2013
708
نام
محمد رضا
امشب بازی رو می گیرم... کلا رو هیچ بازی و شرکت خارجی ای تعصب ندارم... و مطمعنا نظر منطقی و به دور از تعصب می زارم.

m jax

کاربر سایت
Jan 21, 2011
123
این بازی محشر شده
چندتا پست قبل ، فن های فیفا اومدن گفتن که گیم پلی بازی خوب نیست ، ولی دارم بهتون میگم که یه چیزی فراتر از عالیه

Sent from my iPhone using Tapatalk
اره... بازی فوق عالی !
نمراتش داره از فیفا هم رد می کنه ارزش داره ارجینال خرید.

Steven

کاربر سایت
Oct 24, 2007
472
کسی بازیش کرده آیا ؟؟

گرافیکش و همچنین گیم پلی بازی ایا از نسخه ps4 و xbox one کمتر شده ؟؟؟؟

کسی هم رو نسل هشتم بازی کرده و هم رو کامپیوتر ؟؟ تا ببینم گرافیک نسخه کامپیوتر عین کنسول ps4 هستش یا ps3

آخرین ویرایش:

Steven

کاربر سایت
Oct 24, 2007
472
دقیقا موقعی اومد که نمیدونستم چی بذارم دانلود بشه!:D
6.2GB هم واقعا عالیه! (با اینکه تو عمرم 2 ساعت هم PES بازی نکردم!)

دقیقا من هم دیشب مشکل شما رو داشتم نمیدونستم چی بزارم دانلود بشه :d اما شما زودی فهمیدی گذاشتی این دانلود بشه :d اما من فیلم دانلود کردم پس میوفته واسه امشبb-)

hakhamanesh.as

کاربر سایت
Oct 23, 2014
16
این بازی محشر شده
چندتا پست قبل ، فن های فیفا اومدن گفتن که گیم پلی بازی خوب نیست ، ولی دارم بهتون میگم که یه چیزی فراتر از عالیه

اره... بازی فوق عالی !
نمراتش داره از فیفا هم رد می کنه ارزش داره ارجینال خرید.

مقایسه ی PES با fifa اشتباهه

فیفا اصلا در حدی نیست که بتونیم اسمشو کنار این شاهکار بیاریم . هر سال داره افت میکنه . میخان از پی ای اس تقلید کنن ولی فکرنکنم حالا حالا ها بتونن به گرد پای پی ای اس برسن

گیم پلی بازی و گرافیک خارق العاده ی بازی و همین پلیر ایدی واسه کم کردن روی فن های فیفا کافیه دوستان

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,207
نام
∂αнмα
نسخه pc مثه ps3 یا ps4؟
متاسفانه نسخه پورت شده نسل هفت مثل قبل ! من نمیدونم این کونامی چش شده بابا پارسالم که همین کار کردی حداقل EA پارسال بود امسال که هیچ تفاوتی ندارن نسل بعدی با PC ...
گیم پلیش که مثل کنسولای نسل بعد ولی تو ضمینه گرافیک فقط ارتقاع داده شده نسخه ی نسل هفتی واسه همین کیفیت چمنش به شدت پایینه از موکت هم ی چیز اون ور تر مات میزنه :|
آپلود عکس | آپلود | سایت آپلود عکس | اپلود عکس
به احتمال زیاد انمیشن هاش کمتره ....

Steven

کاربر سایت
Oct 24, 2007
472
متاسفانه نسخه پورت شده نسل هفت مثل قبل ! من نمیدونم این کونامی چش شده بابا پارسالم که همین کار کردی حداقل EA پارسال بود امسال که هیچ تفاوتی ندارن نسل بعدی با PC ...
گیم پلیش که مثل کنسولای نسل بعد ولی تو ضمینه گرافیک فقط ارتقاع داده شده نسخه ی نسل هفتی واسه همین کیفیت چمنش به شدت پایینه از موکت هم ی چیز اون ور تر مات میزنه :|
آپلود عکس | آپلود | سایت آپلود عکس | اپلود عکس
به احتمال زیاد انمیشن هاش کمتره ....

یعنی گیم پلیش با نسل بعد یکی هستش ؟؟ فقط گرافیک ضعیف شده

فوتبال هم 75 درصدش گیم پلی هستش

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,207
نام
∂αнмα
یعنی گیم پلیش با نسل بعد یکی هستش ؟؟ فقط گرافیک ضعیف شده

فوتبال هم 75 درصدش گیم پلی هستش
والا همه چیزش شبیه نسل بعدی ولی ممکن کمی از انمیشنا رو زده باشن + هوش مصنوعی بازی کنا کمی کمتر باشه .
در کل حرکت خوبی نزد کونامی امید وارم سال بعدی از این حرکتا نزنه ...

Jackdaw

کاربر سایت
Dec 19, 2013
1,174
نام
محمّد
والا همه چیزش شبیه نسل بعدی ولی ممکن کمی از انمیشنا رو زده باشن + هوش مصنوعی بازی کنا کمی کمتر باشه .
در کل حرکت خوبی نزد کونامی امید وارم سال بعدی از این حرکتا نزنه ...
الان مشکل چیه؟؟ بازی بد دراومده؟؟ یکی از سایتهای نقد نوشته بود بازی یک قدم عالی در گیم پلی و یک پسرفت عجیب درگرافیک داشته..!! اینطوری باشه شاهکار حساب میشه..هنوزم که هنوزه من و دائیم Pes 13 میزنیم..!! امیدوارم این باحال باشه یه تغییر ذائقه بدیم..:|

codename 48

کاربر سایت
Apr 18, 2009
237
من که یه تریلر از گیم پلی نسخه XONE دیدم واقعاً نا امید شدم. دقیقاً مثل پارسال هست با این تفاوت که گرافیکش بیشتر تو ذوق میزنه. واقعاً انگیزه ندارم دانلودش کنم. حداقل تا زمانی که پچ شماره 3 به بعدش منتشر بشه

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,294
نام
Afshin
من که یه تریلر از گیم پلی نسخه XONE دیدم واقعاً نا امید شدم. دقیقاً مثل پارسال هست با این تفاوت که گرافیکش بیشتر تو ذوق میزنه. واقعاً انگیزه ندارم دانلودش کنم. حداقل تا زمانی که پچ شماره 3 به بعدش منتشر بشه

اگه نسخه نسل بعد رو میتونی بگیری، بگیر. البته اگه با مساله لایسنس ها مشکلی نداری. به نظر من گیم پلی بازی بهتر از فیفاست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر