Pro Evolution Soccer 2014 | Xbox 360

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,810
نام
malek
درود دوستان چند سوال دارم در مورد بازی چون هنوز پولی به دستم نیامده بخرمش :D خواستم نظر اساتید رو بدونم که بخرم یا نه :D
1-حقیقت داره که میگن تصویر برداری حالت کلی بازی که از بالا نشون میده مثل بازیهای ماریو و قارچ خور هست و یه جوری تخیل گرانه شده ؟
2-درجه سختی بازی و پاس کاری تغییری نسبت به قبل کرده ؟
3-گیم پلی بازی چطور شده

لطفا بدون تعصب به بازی بگین که الکی 10 هزار تومان پول بازی برنر مکس ندم باز :|
علی اگه فیفا باز هستی که خودم دیدم علاوه بر pes ,فیفا هم تو لایو بازی میکردی شاید از گیم پلیش خوشت بیاد ولی گرافیکش و چمناش و منوهاش فاجعه شده.من که pes بازم کاملا از کونامی ناامید شدم.باید صبر کنم ببینم یه شرکت دیگه پیدا میشه که ما رو باز برگردونه به اون نسل طلایی pes?!!

amirH.n

کاربر سایت
Aug 18, 2013
81
واقعا گیم پلی بهتر شده بازی قشنگ تر شده اما قیافه ها ....
قیافه ها افتضااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااحـــــــــــــــح
کلا ولی گیم پلی زیبا تر و روون تر شده بود
به فیفا فن ها(که خودمم از اونام)هم پیشنهاد می کنم بازیو بگیرن بهتر شده

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
انصافا اونایی که فیس دارن صورتاشون عالیه و مشکلی نداره ، و چمنم بسیار خوبه مشکلی نیست ، دیروز برای اولین بار گذاشتم رو سوپر استار champion l لیگ ، با پورتو یک گل خوردم ، ولی یکجا با ایسکو یک پاس به بنزما دادم ، دقیقا عین گل تیموریان به تیم تایلندی زدم چه گلی شد مشعوف شدیم کلا. دی .

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
فک نکنم تو این سایت از من کسی رو pes بیشتر تعصب داشته باشه
ولی از هر دو طرف یعنی فنهای فیفا و pes خواهش میکنم تمومش کنید و از بازیه مورده علاقه خودتون لذت ببرید

HoSIs

کاربر سایت
Nov 18, 2012
929
نام
Hossein
این حرفو 100 بار گفتم یه بار دیگه هم میگم...دوستانی که میگن پاس تو عمق ها نشونه میگیره به خاطر اینه که اول بازی DATA 1 رو دست کاری کردن...اگر تنظیمات کنترلر رو روی DATA 2 تا DATA 32 تنظیم کنید به خدا درست میشه...

- - -ویرایش - - -

واقعا گیم پلی بهتر شده بازی قشنگ تر شده اما قیافه ها ....
قیافه ها افتضااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااحـــــــــــــــح
کلا ولی گیم پلی زیبا تر و روون تر شده بود
به فیفا فن ها(که خودمم از اونام)هم پیشنهاد می کنم بازیو بگیرن بهتر شده
این حرف هم امین 1000 بار زد من یه بار دیگه میزنم...طی دو ماه با DLC هایی که میاد 1000تا چهره به بازی اضافه میشه...

ahmad61

کاربر سایت
Sep 17, 2013
39
نام
احمد
جناب اقای احمد چی شد تحقیق نکردی من فیفا هستم یا نه وقتی فهمیدی دیگه الکی نیا خواهشن پست نده

تحقیق؟برو بابا توهم:))من اصلا در مورد شما فکر هم نمیکنم چه برسه به تحقیق:dبرو بیخودی خودتو گنده نکن برو عمو:|درضمن تا یادم نرفته6/10:-&

maziar_360

کاربر سایت
Oct 9, 2007
452
نام
maziar
آقا من الان داشتم بازی میکردم از بازی امدم بیرون دوباره رفتم تو بازی یه Data Pack جدید برای دانلود امده بود الانم گذاشتم برای دانلود به احتمال زیاد برای نقل و انتقالات باشه

DJHAMIDO2

کاربر سایت
Dec 1, 2009
61
آقا من الان داشتم بازی میکردم از بازی امدم بیرون دوباره رفتم تو بازی یه Data Pack جدید برای دانلود امده بود الانم گذاشتم برای دانلود به احتمال زیاد برای نقل و انتقالات باشه

حجمش چقدره؟
من ايكس باكسم جيتگ شده چجوري ميتونم دانلود و نصبش كنم؟

HoSIs

کاربر سایت
Nov 18, 2012
929
نام
Hossein
مطمئی قبل از عرضه رسمی DATA PACK داده...؟
اگه مطمئنی تو رو خدا بگو ما هم دانلود کنیم...

xbox s

کاربر سایت
Nov 6, 2011
106
نام
حسین
اقا من نمیدونم بعضی ها سره چه حسابی میگن این بازی پیشرفت داشته.این بازی یه فیس با یه گیم پلی روون داشت که اونم داغون کرد .من از elven 8 تا حالا هر سال محصولات کونامی رو بازی میکنم اما امسال یه کوچ اجباری به فیفا میکنم (بازی هم بیشتر به امید اس اس گرفتمو فرهاد اونم که خرابه) تنها پیشرفت هوش مصنوعی دفاع با یکم دروازه بان ها بوده.نظر شخصی من بود شاید از نظر بعضیا این پیشرفت بوده!!!!!!

HoSIs

کاربر سایت
Nov 18, 2012
929
نام
Hossein
اقا من نمیدونم بعضی ها سره چه حسابی میگن این بازی پیشرفت داشته.این بازی یه فیس با یه گیم پلی روون داشت که اونم داغون کرد .من از elven 8 تا حالا هر سال محصولات کونامی رو بازی میکنم اما امسال یه کوچ اجباری به فیفا میکنم (بازی هم بیشتر به امید اس اس گرفتمو فرهاد اونم که خرابه) تنها پیشرفت هوش مصنوعی دفاع با یکم دروازه بان ها بوده.نظر شخصی من بود شاید از نظر بعضیا این پیشرفت بوده!!!!!!
خب شما چون به گیم پلی باگ PESهای قبلی عادت کردی این بازی پیشرفت نمیدونی...
راستی دوستان تو منو هر چقدر میگردم گزینه ی Ranking Match نمیبینم...قضیه چیه...؟
قسمت آنلاین بازی کجاست...؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر