Pro Evolution Soccer 2014 | PC

ناشر:Konami
سازنده:PES Productions
پلتفرم:PC/X360/PS3
تاریخ انتشار:2013

PES-2014-cover.jpg

Pro Evolution Soccer را کمتر کسی هست که نشناسد!!! و همینطور کمتر کسی هست که با PES 6 خاطره نداشته باشد!
یکی از معروف ترین عناوین فوتبال و رقیب قدرتمند سری FIFA !
این بازی که توسط Konami هرسال ساخته میشود از نسخه 2011 به بعد افت بزرگی کرد و حالت تکرار به خود گرفت! و FIFA توانست بر PES غلبه کند و PES دیگر آن فوتبال قدرتمند قدیم نبود!
حالا Konami برای حل این مشکل به فکر تغیر کلی انجین بازی افتاده و از انجین قدرتمند استاد کوجیما یعنی Fox Engine برای توسعه بازی استفاده میکند!
دو تریلر جدید In-game از بازی منتشر شد که نشان میداد چقدر بازی با نسخه های قبل فرق کرده و یک بازی کاملا جدید را قرار است منتشر کند!!
انیمیشن های فوقالعاده طبیعی! گیم پلی خیلی خوب!
بنظر شما آیا ممکن است دوباره سری PES به زمان اوج خود یعنی PES 6 بازگردد وتمام طرفدارای سابق خود از جمله خودم را به این سری بازگرداند؟؟

اسکرین شات های بازی:

تریلر های گیم پلی از درون بازی:

26117905790611111863.jpg

HD H.264 MP4138.3MB Download
Hi-Res H.264 MP455.8MB Download
Lo-Res IPOD / PSP14.7MB Download

71782995580825717686.jpg

HD H.264 MP4140.5MB Download
Hi-Res H.264 MP459.0MB Download
Lo-Res IPOD / PSP14.8MB Download

pedram9

کاربر سایت
Oct 2, 2009
118
دوستانی که بازی واسشون لگ داره یا تاخیر داره از توی ستینگ بازی رو از روی فول اسکرین در بیارن و بزارن روی windows mode سرعت بازی رو هم بزارن رو 1 و برن حال کنن واسه دوستان بنده این کار به خوبی جواب داده و بازی خیلی خوب شد

ehsan9236

کاربر سایت
Sep 22, 2013
60
سلام من با کمال احترام حرفتون رو قبول ندارم بابا این ریزه کاریش خیلی بالا رفته استراتجی هم که خیلی راحت میشه چید فقط گل نمیشه باشوت راه دور زد به راحتی اون وقتم شما باید بازیکن رو بروتون رو با دریبل جابزارین دیگه نمیشه سرعتو گرفت و با فلش بازیکن رو جاگذاشت خیلی سخت شده .من هم مثل شما از ps1این بازی رو دارم انجام میدم همشونم دوست داشتم ببین من با چند تا از دوستام یه تیم هستیم که تو اکثر مسابقاتش شرکت کردیم خیلی از دوستان خودم که یکیشون بین 16 نفر کشفر هستش تو 2013 با گیم پلی بازی مشکل داره میگه سخت شده اون هم به نظر من چند وقت بازی کنیم ردیف میشه من خودم 2013 که امده بودش میگفتم این چه فوتبالی هستش ولی بعد یه مدت خیلی حال داد .البته دوستان سلیقه ای هستش یکی خوشش میادش یکی نه حتما همه نباید خوششون بیاد ولی قبول دارم که مشکلاتی داره تو پست های قبلی هم گفتم .

v.atrina007

کاربر سایت
Nov 15, 2011
280
نام
vahid
من بازی رو تهیه کردم.با یکی از دوستان چند دست زدیم اصلا به دلم ننشست .گرافیک که اونجور که انتظار داشتم نبود .گیم پلی رو هم که والا چی بگم تو این چند بازی تنها دستاوردش دل درد گرفتن منو رفیقم بود از بس خندیدیم:d.پاسها افتضاحه میخوای تک ضرب بازی کنی حتما باید استوپ کنی بعد پاس دریبل رو هم ما هر کاری کردیم نتونستیم بازیکنی رو جا بزاریم (شاید هنوز عادت نکردم!!!!!).

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,623
نام
Leo Fitz
به نظرم این نسخه ای که کونامی داده بیرون دموی pes 2015 هست که فقط چند ورزشگاه داره،لگ داره،قابلیت بازی در بارون رو نداره و ...
که انتظار میره توی نسخه نهایی که سال بعد میدن بیرون این هارو فیکس کنن...
این دمو رو امشب رو حالت pro بازی کردم...خیلی فاز داد!!با رئال 6 تا به بارسا زدم:D!!!!!!
کلا برا بعضی ها خصوصا من اعصاب بازی کردن رو حالت سوپراستار یا حتی تاپ نمیمونه...
توی قسمت تنظیمات هم در قسمت pas support رو روی درجه اخر گذاشتم فک کنم خوب شد...تونستم چند تا پاس تکضرب بدم.

iman2012_12

کاربر سایت
May 12, 2012
96
کلا تا اونجایی که یادم میاد داشتم pes بازی میکرد و همین چند روز پیش هم داشتم از pes طرفداری میکردم ولی هرچه بیشتر بازیش میکنم بیشتر اعصابمو خورد میکنه رو سخت ترین درجه بازی بازیش میکنم اصلا حال نمیده کلی تک به تک میگیرم بیشترش میخوره به تیرک دروازه و بقیشو یا دروازه بان میگیره یا شانسی میره تو گل.شوت پشت محوطه کلا خیلی خیلی سخت میشه گل زد.کنترل بازیکنا اینگار با خودشونه پاسای به کنارو راحت میدن و پاس رو به جلو اصلا اینگار بلد نیستن دیگه اینطور که مشخصه یا باید منتظر پچ و اپدیت بازی باشم که فعلا ازش خبری نیست یا باید به سمت fifa کوچ کنم:(

rreyhani

کاربر سایت
Jul 7, 2013
85
نام
علی
کلا تا اونجایی که یادم میاد داشتم pes بازی میکرد و همین چند روز پیش هم داشتم از pes طرفداری میکردم ولی هرچه بیشتر بازیش میکنم بیشتر اعصابمو خورد میکنه رو سخت ترین درجه بازی بازیش میکنم اصلا حال نمیده کلی تک به تک میگیرم بیشترش میخوره به تیرک دروازه و بقیشو یا دروازه بان میگیره یا شانسی میره تو گل.شوت پشت محوطه کلا خیلی خیلی سخت میشه گل زد.کنترل بازیکنا اینگار با خودشونه پاسای به کنارو راحت میدن و پاس رو به جلو اصلا اینگار بلد نیستن دیگه اینطور که مشخصه یا باید منتظر پچ و اپدیت بازی باشم که فعلا ازش خبری نیست یا باید به سمت fifa کوچ کنم:(
داداش شما بلد نیستی بازی کنی!
بایستی مثل فیفا بازی کنی و با پاس کاری بری جلو آخرش هم یک شوت پشت محوطه کارو تموم میکنمه یا هم صد تا کار دیگه من با اخرین درجه با بارسا بازی میکنم 3 یا 4 تا گل میزنم!
عجله تو pes2014 نمگذاره تا بازی خوبی انجام بدید!
از همه اساتید طلب بخشش میکنم فقط میخواستم نطر بدم و یک راه حلی آسون برایه pes14 بگم!

آخرین ویرایش:

ice berg7

کاربر سایت
Mar 16, 2009
869
نام
ابراهیم
بایستی مثل فیفا بازی کنی و با پاس کاری بری جلو آخرش هم یک شوت پشت محوطه کارو تموم میکنمه یا هم صد تا کار دیگه من با اخرین درجه با بارسا بازی میکنم 3 یا 4 تا گل میزنم!
از همه اساتید طلب بخشش میکنم فقط میخواستم نطر بدم و یک راه حلی آسون برایه pes14 بگم!
اگه قرار بود که pes ادای fifa رو در بیاره دیگه نیازی به اینکارا نبود - طرفدارای pes خودشون میومدن یه لول بالاتر شبیه سازی شده فیفا بازی میکردن - اونایی که pes دوست دارن به خاطر جنبه ی fun قضیه هست

آخرین ویرایش:

iman2012_12

کاربر سایت
May 12, 2012
96
باشه شما بلد من نابلد .چرا پاس معمولی مستقیم رو به جلو بلد نیستن بدن؟جهت جلو رو میگیرم پاس میدم میندازه تو اوت دست.همونطور که گفتم خیلی به تیرک میزنن تو یه بازی حدود 20 تا موقعیت تک به تک رو میزنه به تیرک و میره تو اوت من قبلا خیلی pes بازی میکردم پارسال یه مدتی هم pes هم fifA رو نصب داشتم ولی تو هیچ کدوم اینجور ضعف پاس رو به جلو و همینطور اینقدر به تیرک زدن ندیده بودم منم میدونم باید با پاسای زیاد رفت جلو درکل اصلا نمیشه با یه بازیکن گازشو گرفت رفت همون اول که سرعت رو میگیری توپتو میگیرن.در ضمن نگفتم نمیتونم گل بزنم گفتم بیشتر موقعیتای عالی خراب میشن یه چندتا متوسط رو به ضعیف میره تو گل

rreyhani

کاربر سایت
Jul 7, 2013
85
نام
علی
باشه شما بلد من نابلد .چرا پاس معمولی مستقیم رو به جلو بلد نیستن بدن؟جهت جلو رو میگیرم پاس میدم میندازه تو اوت دست.همونطور که گفتم خیلی به تیرک میزنن تو یه بازی حدود 20 تا موقعیت تک به تک رو میزنه به تیرک و میره تو اوت من قبلا خیلی pes بازی میکردم پارسال یه مدتی هم pes هم fifA رو نصب داشتم ولی تو هیچ کدوم اینجور ضعف پاس رو به جلو و همینطور اینقدر به تیرک زدن ندیده بودم منم میدونم باید با پاسای زیاد رفت جلو درکل اصلا نمیشه با یه بازیکن گازشو گرفت رفت همون اول که سرعت رو میگیری توپتو میگیرن.در ضمن نگفتم نمیتونم گل بزنم گفتم بیشتر موقعیتای عالی خراب میشن یه چندتا متوسط رو به ضعیف میره تو گل
خیلی ببخشید اگه بهتون بر خورد{من منظورم بدی نداشتم} راستش من اول این مشکلات و داشتم!
ولی من دقیقا وضعیت ام برعکس شما هستش با بازی کن گاز رو میگیرم همه رو رد میکنه تک به تک هم میکنم شوت رو تا وسط پر میکنم گل میزنه و همین طور پاس هم خوب به بازیکن ها میرسه{تو بیشتر موارد}!
برای اونی که توپ ها رو میندازه تو اوت اگه پاس میدی که به نظر من شاید مشکل از دسته هستش یا تنظیمات فلش های بازی که شاید اونها هم درست باشه!
راستی اسپید بازی رو هم رو +1 بزارید بازی بهتر میشه اگه باز میخواین با بازی کن گاز اش رو بگیرید رو +2 بزارید!

mahdi_red

کاربر سایت
Jul 31, 2007
315
نام
mahdi
دوستان تا پارسال میگفتن چرا هیج تغییری تو بازی نمیده میگفتین چرا هی از رو نسخه های سال قبل فقط کپی میکنه حالا که بازی تغییر کرده و داره به یک شبیه ساز فوتبال نزدیک میشه هی غر میزنید بابا کونامی به کدوم ساز شما برقصه

sajad021

کاربر سایت
Nov 29, 2012
524
نام
❤Sajad♛B!zar❤

قسمت blood شده کاملا اینو نشون میده که شما بازیی میخوای که با یه نفر مثل رونالدو توpes13 از لب خط گازشو بگیریو یه سرتوپ بزنیو حرکت در عرض و شوت و گل.
سعی کنید سختی باعث پیشرفتتون بشه نه اینکه به نسخه های قبلی رجوع کنید.
یه پیشنهاد دوستانه:
اونم اینه که دوستانی که خیلی اشتیاق دارن با یه بازیکن گازشو بگیرن/این نسخرو یونستال کنن نسخه قبلی یعنی pes13 رو ادامه بدن.

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,879
نام
malek
دوستان تا پارسال میگفتن چرا هیج تغییری تو بازی نمیده میگفتین چرا هی از رو نسخه های سال قبل فقط کپی میکنه حالا که بازی تغییر کرده و داره به یک شبیه ساز فوتبال نزدیک میشه هی غر میزنید بابا کونامی به کدوم ساز شما برقصه

منظور این نبود که بازی رو از بیخ و بن نابود کنن.اونا ایراد ها رو میگفتن.گرافیک رو میگفتن.بعضی از این ایراد ها رو هم تو این مدت برطرف کرده بودن مثلا دیگه از نصف زمین گولر گول نمیخورد و مثل بچه آدم وایمیساد تو دوازه.اتفاقا اگه بازی رو انجام داده باش متوجه میشی که این کارایی که بازیکنا تو میدون میکنن تو هیچ قاعده و اصولی نیستش.یارو بعد 2-3 ثانیه که استارت به دویدن میکنه سرعتش 2-3 برابر میشه و میاد دفاع رو جا میزاره.بازیکنا هم فرقی نداره با کدوم پاشون شوت میکنن.4-5 تا گل بسیار قشنگ از ژاوی خوردم اونم با پای چپ که تو 2013 عمرا بتونه از این جنگولک بازیا در بیاره.با لول های خیلی بالا تر از خودم هم که آنلاین بازی میکنم میبینم اونا هم گیج میزنن و تنها راهی که میتونن فقط از اون طریق به گل نزدیک بشن فرار از جناهین و سانتر و قربونش برم همشونم تو گله.دروازبان هم که ثبات شخصیتی نداره و بعضی مواقع لوپز میشه و اکثر موارد هم بارتز.توپ هم که گل یا پوچ میندازه که به کی برسه.

- - -ویرایش - - -

قسمت blood شده کاملا اینو نشون میده که شما بازیی میخوای که با یه نفر مثل رونالدو توpes13 از لب خط گازشو بگیریو یه سرتوپ بزنیو حرکت در عرض و شوت و گل.
سعی کنید سختی باعث پیشرفتتون بشه نه اینکه به نسخه های قبلی رجوع کنید.
یه پیشنهاد دوستانه:
اونم اینه که دوستانی که خیلی اشتیاق دارن با یه بازیکن گازشو بگیرن/این نسخرو یونستال کنن نسخه قبلی یعنی pes13 رو ادامه بدن.

خداییش چقدر pes13 رو بازی کردی(جدی میپرسم)؟تو pes13 طرف ریتش 1000 هم باشه نمیتونه این جوری که گفتی از دفاع بگذره.البته واسه من که اینجوریه.اگه بلد باشی با دفاع چه جوری بازی کنی تمام تیم هم که رونالدو باشه نمیتونه بدون پاس کاری و تاکتیک ازت رد بشه.با یدونه کومپانی 100 تا رونالدو رو حریفم:d
در ضمن سختی رو واسه خودتون درست معنی کنید.سختی اینه که بازی کامل تو دستت باشه و بازی رو برا حریف روبرو سخت کنی نه اینکه خود بازی واست سخت باشه هر کس یه سازی واسه خودش بزنه.تو 2014 من هر کاری کردم و هر چقدر هم که تو training تمرین کردم باز نتونستم بازی و بازیکنا رو تو میدون اداره کنم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر